» »

Problem pri dveh zvocnih karticah

Problem pri dveh zvocnih karticah

Tero ::

No v kompu imam dve zvocni kartici: c-media(intergrirana) in Diamond monster sound mx300. Problem je v tem, da ko obe špilata vsaka v svojem programu se mi po priblizno 30 minutah ona monster sound ker dol izklopi :\, in noče več delovat.
Imam windows 2000


Ključne besede:
cmedia zvočna zvocna
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.
  • spremenil: CaqKa ()

Gh0st ::

V BIOSU imaš možnost Disable On-Board Sound Chip al neki tazga...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Tero ::

?????
Zakaj pa bi hoto disejblat zvocno? Ce obe hkrati uporabljam?:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

McHusch ::

Tole Diamond Monster Sound sem imel v svoji mašini svojčas. In točno enake probleme, kot jih opisuješ, po nekaj časa je nakal igrati. Pod Windows 98 mi je celo usula celoten sistem etc. Odgovor tehnične podpore je bil, da kartica ne dela z Athlon procesorji (???).

Kasneje sem na servisu zahteval zamenjavo pod garancijo, ker tudi tam niso znali ugotoviti vzroka težav.

CaqKa ::

[offtopic] ej a tole z nekompatibilnostjo glede atlon procesorjev se malo hecajo al kaj? ker zadnič vem da sem za teto neso en hp printer na servis pa so mi rekli da če ga bodo na pentiuma preklopli pa bo delal na atlonu pa ne, da to potem več ni garancija in da se lahko pod nosom obrišeš... a so čist..? [/offtopic]

McHusch ::

Ne vem. Takrat so dejali, da je kriva 'nekompatibilnost s KT133'. Naprej pa nisem raziskoval. :8)

Daedalus ::

>[offtopic] ej a tole z nekompatibilnostjo glede atlon procesorjev se malo hecajo al kaj? ker zadnič vem da sem za teto neso en hp printer na servis pa so mi rekli da če ga bodo na pentiuma preklopli pa bo delal na atlonu pa ne, da to potem več ni garancija in da se lahko pod nosom obrišeš... a so čist..? [/offtopic]

Ma printer pa procesor nimata veze. Mora delat tud na athlonu, če ne je fuč, oziroma je problem neki drugje. Reči onim na servisu da so obični papki.

Če je pa zvočna nekompatibilna z čipsetom, pa to spet ni problem v procu.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Gh0st ::

Tero: aja sorry, sm nekak predvidevu, da bi rad uporabljal samo eno in da nevem da se da drugo disablat... Sory... :\ :(
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CREATIVE razkril zvočne kartice Sound Blaster RECON3D

Oddelek: Zvok in slika
313624 (2483) Dr_M
»

monster sound mx300 + xp= problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
9825 (750) _keks
»

Odstranjevanje XP-jev

Oddelek: Operacijski sistemi
111158 (996) andrej
»

abit AU10

Oddelek: Zvok in slika
91058 (951) VASkO
»

katera zvocna??

Oddelek: Zvok in slika
101601 (1455) Mate

Več podobnih tem