» »

v keri drzavi...

v keri drzavi...

korenje_ver2 ::

v keri drzavi, v blizini slovenije, se sme spati v avtu ob cesti?

Gwanaroth ::

Dokler te ne vidijo policaji, pomojem lahko v vsaki :>
Lights often keep secret hypnosis..

iggy ::

...odvisno na kašni cesti?
Na kakšnem kolovozu je use ql najbrš, dokler ne pride traktor>:D :D
Hey, you're fat!

dusanr ::

Zakaj pa nebi smel spat v avtomobilu ob cesti, ce je avtomobil tvoj in pri tem ne oviraš nikogar?

Dr_M ::

ah bla bla bla...

sej tut ce kupis posest, ne smes kr neki delat gor, ceprov je tvoja.

v vecini drzav je prepovedano spat na parkiriscih v avtomobilu.
nevem pa kako je na pocivaliscih.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

Boli te kurac, rečeš da si med voznjo ratal zaspan in ker nisi hotel nikogar ubit, si raje zaspal ob cesti.

Zadnjič sem se vračal iz koncerta Jamiroquaia v Puli. Tja sva sla ze zgodaj zjutraj in bila cel dan na soncu na plaži, potem 3 ure na policijski postaji, ker so nama na plaži ukradli mobitele, potem pa še dobri dve uri na koncertu in sem bil med vožnjo nazaj tako crknjen, da sem nekje na sredini poti parkiral in sva zaspala v avtu. Parkiral sem pa kar na avtobusni postaji :D.

Pravzaprav mi je dol visel, ce mi kdo zatezi - potencialnemu policaju, ki bi mi sikal, bi pa ze povedal svoje.

sej tut ce kupis posest, ne smes kr neki delat gor, ceprov je tvoja.

Ja, ze ustava pravi, da je izvrševanje lastninske pravice omejeno s njenimi tremi funkcijami: ekonomsko, ekološko in socialno. Sicer pa ne vidim povezave, ker parkirišče kjer spiš gotovo ni tvoja lastnina, ne glede na to, da avto je. Recimo, s svojim avtom se jst ne smem kar zapeljat v Kučanovo dnevno sobo - ne glede na to, da je avto čisto čisto moj.

V-i-p ::

Se strinjam z percijem. Tudi sam bi potencialnemu policaju ki bi mi kaj lajal povedal svoje. Mislim, če jaz med vožnjo ratam zaspan, hudičevo zaspan, je bolje da se odvlečem na en parkplac, odšpilam svoje in grem lepo spočit naprej, kot pa da koga ubijem. Tud jst sem dostikrat ko sem hodil v Nemčijo direktno gor in takoj nazaj v avstriji kje parkiral in smo dremali. Če bi mi pa kdo lajal, bi mu pa povedal eno lepo, po slovensko :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

korenje_ver2 ::

kokr berem hrvaske newsgrupe, se pritozujejo, da so jim tujci zasedl vsa parkirisca z svojimi avtodomi, ob obali kjer kao smetijo. hrvate motijo samo smeti, ki jih puscajo turisti za sabo kao.

flipflop ::

Ne vem zakaj ne bi smel zaspati ob cesti, če ne oviraš nikogar. Se pač sparkiraš in zaspiš, dvomim da se bo kdo obregnil ob tebe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neprimerno verbalno zelo grdo obnašanje Policaja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35549937 (40209) tryhard
»

Klical pajka že drugič za policijsko vozilo, a ni prispel (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012540 (9896) Dr_M
»

Prosimo parkirajte vzratno/vnaprej (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6221085 (18905) solatko
»

Kaj manjka slovenski cestno prometni ureditvi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
626042 (4651) sidd

Več podobnih tem