» »

Ipod mini težava

Ipod mini težava

babic13 ::

Mam en problem z mojim minijem! Kupil sm ga v NY, sedaj pa se mi je napravca pokvarla in sm hotu dt na popravilo in mi je zabol da stane 50 jurjev, kar je več kot sm dal za njega! Zanima ma če kdo ve ali imajo Ipodi mednarodno garancijo, kot naprimer razni laptopi ipd.
Hvala8-O

Azrael ::

Poglej papirje (garancijo), ki si jo dobil zraven. Lahko si ogledaš tudi uradne spletne strani proizvajalca, če so kakšne spremembe v zvezi z mednarodno garancijo.

Račun in/ali potrjeno garancijo moraš imeti v vsakem primeru, v nasprotnem ti garancijskega popravila, tako na lepe oči, ne bo priznal nihče.

Potem je še hakeljc, da tudi v primeru mednarodne garancije, ni nujno, da jo boš lahko uveljavljal na vsakem uradnem servisu (na neuradnih itaq ni garancije), ker v nekaterih državah gredo v garancijsko popravilo lahko samo izdelki kupljeni v tisti državi. Posledica takega dogovora uvoznika in proizvajalca.
Nekoč je bil Slo-tech.

Loki ::

poslji email na apple, povej s kje si, kdo je uvoznik...

TribesMan ::

Jah sicer nekako najbolj uradni zastopnik za Apple v Sloveniji je EPL, za katere je pa znano da zelo neradi uveljavljajo mednarodne garanicije...

Največ uspeha z mednarodno garancijo boš imel verjetno v Apple Storeu v Avstriji... Pomojem bo najbolje ce posljes mail na EPL in vprasas... če pa ne bo šlo pol pa Avstrija...

BTW kaj se je zgodilo z tvojim iPodom? In kdo ti je povedal da pride popravilo 50kSIT?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija, 45 dni, nov izdelek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
22639118 (14643) Furbo
»

prenosnik v tujini - garancija

Oddelek: Strojna oprema
183387 (1419) Formula 1
»

Tujina vs. Slovenija po cenah

Oddelek: Kaj kupiti
444483 (2557) Taubi19
»

Servis v tujini kupljenega prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
173961 (3176) kekz
»

kupujem prenosnik v Avstriji pa ne vem kje je to

Oddelek: Kaj kupiti
372107 (1379) Caligula

Več podobnih tem