» »

delo prek študenta

delo prek študenta

mkonci ::

Živjo,

Ja tkole je sem absolvent, in do oktobra mi skor siguren ne bo ratal naredit pogojev za podaljšanje absolventa:'( :'( :'( ,

Kaj zdaj?

Morda veste ali lahko še delam prek študentskega servisa, sej boni pa to me ne skrbi, tud zavarovanje si lahko sam plačujem, sam ko bi saj prek študenta lahko delal!

Kaj če to ni mogoče, mate kakšne rešitve, kam se obrniti pa to?:\

PoMoČ, pOmOč!!!! prosim

teac ::

Na študentskem servisu lahko delaš še eno leto potem, ko nimaš statusa študenta (mislim, da to velja samo prvič...če nimaš statusa drugič, tretjič, to ne velja).
Jaz sem lansko leto ostal brez statusa in sem brez problema delal prek študenta.

mkonci ::

Ja zdej sem prvič absolvent, res pa je da sem 2 letnik ponavljal, ali to tudi kaj vpliva na to?

Bob Rock ::

Jaz sem eno leto ze prej pavziral, pa lahko zdej, ko sem izgubil status delam do konca solskega leta
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

mkonci ::

Hvala, te vajine besede so me kr malo pomirile :) :))

Kako pa je z zavarovanjem, to si placujes sam?

teac ::

Ja zdej sem prvič absolvent, res pa je da sem 2 letnik ponavljal, ali to tudi kaj vpliva na to?

Če si ponavljal, si imel status. Brez problema lahko delaš preko šs.
Zdravstveno pa si seveda moraš plačat sam, borza ali pa občina v kateri živiš (vsaj meni je...pozanimaj se), pa še to samo obvezno zavarovanje.

Bob Rock ::

Za zavarovanje gres na borzo po potrdilo, da nisi iskalec zaposlitve, pol pa neses to potrdilo pa zadnje potrdilo o solanju (ne vem kak se rece tocno....tam, ko je pisarna, da ti socialna placa osnovno zavarovanje), za dodatno se pa zmenis na zavodu za zdravstveno zavarovanje. Js si tega se nisn zrihtu, mislim, pa, da majo neke ugodnosti za take, ko so zgubil status.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198177 (36994) Filip8
»

Kako obdržat status študenta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7516041 (9103) Jerry000
»

pavziranje

Oddelek: Šola
173270 (2769) gregany
»

kam po skoraj končanem študiju???

Oddelek: Šola
82067 (1879) jabe
»

Nič več študent - kaj zdaj?

Oddelek: Loža
121863 (1604) madonch

Več podobnih tem