» »

NADLEŽNI Pop-Up Storitev "Messenger"

NADLEŽNI Pop-Up Storitev "Messenger"

user427615 ::

Že nekaj časa se mi dogaja da se mi med delovanjem računalnika, kar naprej pojavlja Okno . Vedno oglašuje drugi link, oblike sporočila pa so mislim da 3. Stvar je zelo moteča, saj se mi pojavlja po približno 1-2 krat na minuto, in me moti v vseh aplikacijah, tudi igrah, kar onemogoče nemoteno igranje :'( pognal sem že Spybot - Search & Destroy, Ad-Aware, NOD32... vse živo, a ne najde kakšne napake. Obupno vas prosim, da mi pomagate, ker nimam pojma kaj naj naredim :( Že vnaprej hvala za pomoč in lep pozdrav!

(v času pisanja tega se mi je okno pojavilo 3x)

veteran ::

Uporabi iskanje po forumu, 'messenger service'. ;)

ToniT ::

Firevall tudi pomaga!

robbe ::

Sem imel isti problem in moraš samo izklopit storitev messenger. Start=>Nadzotna plošča=>Skrbniška orodja=>Storitve. Tukaj poišči storitev messenger in jo onemogoči (lastnosti=>vrsta zagona: onemogočen). Potem jo pa še ustavi, ali pa resetiraj računalnik. :\

Microsoft ::

Poskusi takole: Control Panle > Administrative Tools > Services. Poisci Messenger servis, ga ustavi, potem pa daj na disable.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

user427615 ::

hvala fantje! to bo še ena nova izkušnja zame :D sicer pa firewall mam (Sygate) sm se mal čudno obnaša zadne cajte :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoftov Messenger se poslavlja 15. marca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5013489 (10703) energetik
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23676023 (16664) tilinho20
»

Raziskovalec ne deluje več

Oddelek: Operacijski sistemi
105787 (5089) cyborg077
»

Od česa se pojavlje tole okno?

Oddelek: Omrežja in internet
271820 (1238) Bakunin
»

messenger in zivcni zlom!!!!

Oddelek: Programska oprema
201867 (1385) KTr1sk

Več podobnih tem