» »

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Neo32 ::

Zakaj, kje,kako zakaj bla bla bla bla sm jest Gnoj, in kdo me je razglasil za Gnoja?????????????????????????????????

Neo32 ::

Zelo rad bi obrazlozitev Gnoja, al se je mogoce kaksn spomnu kr tko mal?????;(;(;(;(;(;(;(;(;(

Tomi ::

Za tvoj Gnoj je kriva tema WTC..
Tole je paste iz maila Primožu:
Neo32:
Te ljudi bi blo treba, mah kaj ubit, matrat do smrti!!!!

metrodusa.blogspot.com

ABX ::

:)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

lordgreg ::

kakšno pravico pa imate vi določat kaj lahko kdo in kaj ne reče. vi sploh veste, da vaši zakoni oz. pravila niso nikakor "žigosana" in da vas lahko kdorkoli zaradi tega, ker brišete in zaklepate njegove teme iztoži zaradi zaviranja človekove pravice ki med drugim govori tudi o "svobodi govora"?

hm... malo se umirite s tem.. (ne mislim pa popolnoma nič slabega, le razmislite o tem, dokler ne bom začel navajat členov!

Tomi ::

Ne bi ravno rekel, da je kaj na tem, Lordgreg.
Ker vsakdo, ki se prijavi na stran oziroma forum, mora potrditi, da se strinja s pravili. Sicer je tako, da jih večina ljudi seveda ne prebere, samo to ni problem Slo-techa. Saj je tudi na večini ostalih forumov tako, da imajo admini in moderatorji pravico brisanja in urejanja.
Sicer pa, ta tema je bila nekaj posebnega ( WTC ), ker je bilo v njen skoncentrirano nekaj brilijantnih primerkov neželenih izpadov.
metrodusa.blogspot.com

Elemen_T ::

??? Tale poteza pa me je kar malo presenetila!
Tip je povedal svoje mnenje!:|

Tomi ::

Ok, mnenje je, samo je to mnenje racionalno in premišljeno ali napad na "druge" ljudi.
Sicer pa jaz nimam nič pri tem, ker je nazive "žegnal" Primož.
metrodusa.blogspot.com

Matek ::

Ne vem, človek je rekel, da bi blo treba vzhodnjake pobiti. To misli tudi skoraj sleherni prebivalec ZDA, vključno s predsednikom (ki pa se seveda ne more po TV zadret KILL THEM ALL) in to se bo tudi najverjetneje zgodilo. Ne vem, zakaj je potem postal gnoj.

Poleg tega pa v 2. členu pravil piše, da če bo kdo kakorkoli govoril čez druge, citiram: ...najprej vas bomo opozorili, če to ne bo zaleglo, vas bomo razglasili za Zobato Owco™; v primeru nadaljnjih kršitev pa boste postali Gnoj™.

Človek bi naj bil samo opozorjen.

No, ja, vi že veste. Govoril sem.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

lordgreg ::

MadManMato: prekleto prav si povedal in se strinjam s tabo.

sedaj se je zadeva že tako razširila, da ne bomo govorili samo o pubiju, ki je ratal gnoj ampak o vašem (admini) obnašanju. zdi se mi, da s tem človeka dobesedno porinete v drek, da mu ja nihče noče pomagati, čeprav išče pomoč. cccc....

dajte malo limito nečesa spustit ali pa tudi sami ubogajte svoja pravila!

Huey P ::

LORDGreg;

Kot sem že sam rekel bo enega dneva Slo-Tech ostal brez uporabnikov in to zaradi "Izpadov" adminov.
Saj tudi Thomas govori o podobnem...

..::DOOM III: The Legacy::..

Tomi ::

Madmanmato: ja, kar si ti naredil, je tipično potvarjanje dejstev. In sicer pravila sestavlja vseh 21 členov. Tako je tudi tole del pravil:
18. člen

Administratorji imajo diskrecijsko pravico po svoji presoji v nekaterih primerih preskočiti blažje kazni in takoj izreči hujši ukrep.

Huey P: izgleda tako, kar se tiče statistike? Sicer pa, tudi naš predsednik vlade se ne obnaša tako, kot bi želeli nekateri, pa zaradi tega menda Slovenija ne bo ostala brez prebivalstva.


metrodusa.blogspot.com

Matek ::

Ja, poznam ta člen, Tomi. Ampak mislil sem, da ga bodo admini uporabljali v hujših primerih in da bodo preskočili samo eno stvar, ne pa takoj gnojili. Strinjam se, da je treb osebke, ki delajo sranje po forumu odstranit, ampak človeka, ki je drugače normalen in enkrat prekrši pravilo, bi jaz le opozoril.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Huey P ::

Tomi;
Kar se tiče statistike? Malo poglej okoli foruma pa boš videl kaj se dogaja - zelo malo uporabnikov se vrača na forum. Mogoče imate 3.500 obiskov na dan, samo se bo to (enkrat) zmanjšalo kar se tudi vidi kako malo postov je zadnje čase na Slo-Techu, manj novih tem se odpre kot včasih, gnojitev in owčerjada je postala standard in "izpadi" uporabnikov so vse večji...

Po mojem mnenju bi bilo treba tiste poste, ki niso za na Slo-Tech preprosto zbrisati ne pa da jih brezveze zaklepate. Zaklenjeno temo se večkrat obišče kot pa zanimivo odprto temo.

Pač čas bo pokazal svoje...

..::DOOM III: The Legacy::..

Tomi ::

Ja, to je res, in to se dela. Samo ob temi WTC so bila posebna navodila in ljudje so bili Gnoji samo nekaj časa.
Razen izjem, si se ali niso opravičile ali pa so naredili kaj res hudega.
metrodusa.blogspot.com

Tr0n ::

Zivimo v bolj ali manj demokraticni drzavi, kjer lahko vsak pove, kar misli. Slo-Tech pri tem ne sme biti izjema. Temu se potem rece zatiranje osnovnih clovekovih pravic.

Matek ::

Tomi, praviš da so bili gnoji samo nekaj časa. Tale revež je še vedno, pa niti vedel ni zakaj!

TrOn, popolnoma prav si povedal.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Neo32 ::

Vsem uporabnikom se zahvaljujem za podporo, ker zgleda da le malo ljudi misli da si zasluzim ta naziv Gnoj, toda... Glede opravicevanja, ko je nastala tema WTC se odgovoril na nekaj postov potem pa sem se lotil sestavljanja novega racunalnika, pa tudi to nima veze, kje pa je bilo napisano da sem postal Gnoj in daj naj se opravicim???? Sele danes sem zvedel da sem gnoj in to sele takrat ko sem odgovoril na eno vprasanje. Ja verjetno je imel kdor koli(tisti osebek ki me je dal za Gnoja) slab dan ali kaj podobnega. Hvala vsem se enkrat za podporo!!!

Neo32 ::

Za tisto kar sem napisal se pod nobenim pogojem ne bom opraviceval, ker mislim da je bila tema WTC nekaj posebnega. Prav tako pa se ne mislim tukej delat kretena pa se opravicevat adminu ki mi je dal Gnoj in je po moje eden izmed redkih ki misli da je tako prav. Na vasem mestu bi se malo zamislil nad dajanjem tem nazivov saj mensezdi ne spadam med tiste papke ki zanalasc serjejo po serverju z brezveznimi odgovori in podobnim sranjem!!!

Neo32 ::

Pa se vedno ne mislim spremeniti mojega misljenja o tem kar so naredili teroristi (to jel letelo na njih, ne pa na vse muslimane, pravoslavce,itd) Pa ce bi bili to sami americani bi za njih isto rekel da bi jih bilo potrebno .......... ne gre tukaj za nobeno rasno diskriminacijo ali kaj podobnega, za vsak slucaj ce "kdo" ni razumel mojega posta!!!

Tomi ::

Tron, drži, samo če si prebral pravila, potem več tudi za prvi člen. Sicer je bilo tem že veliko govora, samo če bi vsem pustili, da delajo, kar hočejo, potem bi bila anarhija.
Huey P: vem, daje tako, ker sem včasih porabil ogromno časa samo za Ložo, sedaj pa je vse, kar je novega, samo še v oddelku Slo-tech, in še tu gre večinoma za kreganje. Samo zdi se mi pa, da je temu, da je manj ljudi krivo tudi to, da so bile ukinjene zvezdice, kar je šlo nekaterim v nos. Sicer vem nekaj zadev glede same prihodnosti, samo ni za v javnost.
MadmaMato: bo, ko se bo opravičil.
Neo32: a ne veš, da imaš pri postu opcijo popravi. Sicer pa, preden si oddal tale dva posta, sem mislil, da bi Primožu poslal, naj te odovči, samo sedaj pa mislim, da mu ne bom.
Kar pa se tiče teroristov, so mrtvi, in jih ne moreš mučiti. Tako da je bil izpad nepotreben, se strinjaš?
metrodusa.blogspot.com

Neo32 ::

PA nocem jest nobenega usmiljenja, ker nisem tak tip cloveka ki bi spremenil mnenje samo zato da ne bom vec Gnoj, to je moje mnenje in ne mislim ga spreminjati!!!

Tomi ::

To je pa tvoja odločitev.
Očitno nisi prebral pravil, preden si jih sprejel.
metrodusa.blogspot.com

Neo32 ::

No da se ne bi spuscali v podrobnosti tega WTC-ja, ker na zalost jih ne poznam tako dobro da bi tuzkaj o njih razpravljal. Je pa tako tukaj sem mislil predvsem na glavne ljudi ki so narocili ta napad, ker zagotovo se to ni spomnilo narediti 20 ljudi, ki so imeli,pac, prevec casa pa so sli mal skode nardit. Tako da je ta stavek ciljal na glavne, narocitelje teh napadov. Tako da to ni bil nepotreben izpad. Res je da nisem nikogar izgubil tam ali da bi bil zaradi tega kaj prikrajsan pri kakrsnikoli drugi zadevi, toda vseeno mi ni praqv kaj se je zgodilo tam!!!

Neo32 ::

Pravila sem prebral, samo, nikoli pa nisem mislil na to da se bom opraviceval adminom zaradi mojih izrecenih besed, ker se mi zdijo popolnoma sprejemljive. Vsaj meni pa se nekaj drugim uporabnikom, ki niso bili prpe in so povedali kar so mislili, ne glede na to da bi jih lahko doletel naziv Gnoj, ker so pac podpirali drugega Gnoj-a in se to adminom ne bi zdelo primerno. Hvala se enkrat vsem za podporo!!!

Matek ::

Tako se govori, Neo! Tomi, naj ti dam en primer.

Tole si popolnoma izmišljujem. Nekega dne greš malo po mestu in odzadaj se v tebe zabije en tip s kolesom. Nič ne reče, hoče se odpeljati naprej, ti pa se razfukaš, rečeš : "Ti ne znaš vozit! Kmet zabiti! Ti si popolnoma nor..." in ga spečeš na gobec. Tip nekaj jecla, ti pa greš domov. Čez nekaj dni greš v fitness. Naenkrat ti pot prekriža skupina skinov. Rečejo ti, da te bojo nabunkali, če se ne boš opravičil onemu tipu, ki te je zadnjič zgazil. Seveda se opravičiš in greš na fitness, srečen, da jih nisi dobil po tintari, ampak here comes the question:

A bi se tipu opravičil enkrat na cesti, če bi rekel, da ti plača pico, če se mu opravičiš? Po mojem se ne bi, ker je to pod častjo! S tem, ko si ga sklel, si samo izrazil svoje mnenje in si mislil resno. Teh besed ne bi vzel nazaj, razen, če bi ti grozili. Tako se tudi Neo noče opravičit za besede, ki jih je mislil resno. In menim, da to ne bi smel biti pogoj za odgnojitev.

Ne moreš prisiliti človeka, naj se opraviči za nekaj, kar je mislil resno.
V čem je pol point! To je kot da bi rekel enemu ti si budalo in bi to tudi mislil, pol bi pa reko sori, pa bi še vedno mislo, da je budalo!

Upam da razumeš kaj sem hotel povedati, Neo, ti pa ne obupaj. Tomi ni edini, ki te lahko odgnoji.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Neo32 ::

Popolnoma te razumem, dal si lep in zelo razumevajoc primer in zahvaljujem se ti, da si si vzel cas in ga razlozil logicno in na dolgo in siroko, tako da bi ga zastopil skoraj vsak. Toda poudarek je na besedi "skoraj" pa ne da bi sedaj s temu zalil koga, sploh ne mislim zalit nobenega na Slo-Techu ker so odlicna ekipa in samo cestitam jim lahko da so naredili tak pejđ. Verjetno ti je vecina ljudi dala v tem primeru prav samo tisti pa ki so proti meni, od njih pa nobeden nima "jajc" da bi priznal da sme dobil oznako Gnoj po bedariji!!! Se strinjas?

Mr.-Viko ::

Glede gnojitev bi moral bit sistem tak, da si vsaj 5 moderatorjev ali adminov ogleda post njihove "žrtve" in se odločijo, ali ga bodo pognojili ali ne. S tem ciljam na sistem volitev. Če bo npr. 3-je bili proti in 2 za, potem osebek ne bo pognojen. Mislim, da sem bil dovolj jasen.

Premislite malo o tem! Madona, saj je več pognojenih osebkov kot pa postov na serverju!
No comment, really

Tomi ::

Dobro, da sem dal copy, preden skušal oddati post. Torej, tole je od prej:
Dobro, da sem sedaj na kablu, da se lahko takole zabavam po teh temah ( zabava je seveda prispodoba ).
MadManMato: najprej morava razčistiti nekaj pojmov. Kot prvo je dejstvo, da sem samo moderator teh dveh forumov, kjer sta temi corpus delicti. To pomeni, da nimam ne pravice, niti možnosti, da bi sam delal Owce ali Gnoje. Na meni je, da samo v primeru, da opazim, če se kaj dogaja na forumu, to posredjuem Primožu, ki tudi ima GUI pa nazive.
Ta tema o WTC je bila nekaj posebnega, ker sem kmalu po začetku ostre debate dobil mail, da pogledam, kdo je razširjal kakršnokoli nestrpnost ali se iz napada norčeval. Tako da to je deloma moje maslo, samo nisem pa edini kriv, da je toliko nazivov letelo, ker še vedno so drugi tisti, ki so nazive dajali.
Kar pa se tiče primera, si ga mogoče malo slabo izbral, saj sem sam navdušen kolesar ( sicer sedaj na prisilnem dopustu zaradi angine ), in vem, da je velik užitek vijuganje po mestu med pešci pri vsaj 25 km/h ( cca 7 m/s ). Samo vem pa tudi, da moraš biti res neumen, da se v nekoga zabiješ, ker imaš bolj pregled nad dogajanjem, kot pešci. Ampak pustimo sedaj primer, ker vsekakor razumem, kaj se zadaj skriva.
Gre za moralni problem, kjer sta v igri tvoja varnost/lagodje in pa čast ( mi je letos zelo znana, ker sem mi je dostikrat zgodilo, ko sem branil svojo in moško čast na kakšni turi, in priznam, raje sem šel na rob moči, kot pa se recimo pustil punci, da bi zanjo zaostal ).
Samo ne vem pa, če je ravno en naziv na forumu vreden tega, da napišeš samo nekaj preprostih besed v stilu:
Žal mi je, ker sem naredil to in to.
Recimo, da požreš čast in postaneš spet del povprečja ( kar niti ni slabo ).
Sedaj sta na potezi samo Neo in pa Primož, ker, kot sem povedal, jaz nikogar ne gnojim, zato ga tudi ne morem odgnojiti.
Neo32: nihče nima nič proti tebi, samo tako je, da so vsi, ki so bili v temi Opravičila glede WTC, so bili odgnojeni, drugi pa tudi potem. Lahko se je edino zgodili, da te je Primož pozabil odgnojiti, tako da tu ti ne morem nič pomagati. Sicer pa ima tako ali tako že mail, naj pogleda tole temo in se odloči, kako in kaj.
Mr.-Viko: ja, to bi bilo kul, samo zbrati 5 moderatorjev/adminov na mestu, je pa malo težko. Sicer gre varianta z maili, samo moraš vedeti, da smo večina ljudi tukaj študentje, kako pa je z njihovimi možnostmi, da dostopajo do interneta med letom, pa veš. Ker večina ljudi v kraju študija nima računalnika, ker ga pusti doma. Tudi sam sem se celo leto mučil po NUK-u, sedaj pa sem si končno umislil notebooka.
metrodusa.blogspot.com

||_^_|| ::

pa še neki ni fer: on je dubu gnoja za eno mnenje. En pa dobi gnoja ker nrdi nevemkva..npr. daje linke do wareza, prjavla brezvezne poste, mori, skratka gnoji. ampak obadva mata gnoja. Sepravi jih tretirate na isti način. To pa suxx!

Neo32 ::

Hmm ja imas cisto prav ||_^_|| in to tud meni suxxxa velik! Tomi, prjatu moj,(ceprov te sploh ne poznam, ampak si kr razumn clovek, se ti vidi da studiras :), res bo najbolje da admin vidi to temo in naj on odloci, seveda pa me zanima tudi njegovo mnenje.

MadMax ::

Nisem prebral cisto vse solate v tej temi, vendar:
pravila sem prebral.
Ni mi pa jasno, zakaj se eni tle tolk trudijo z zaowcevanjem in govnanjem, ko pa na dnu vsake strani na tem forumu pise:
"Za vse na Slo-Techu objavljene prispevke odgovarjajo izključno njihovi avtorji".

A je gnojenje res le nacin, da bi se nekateri prikazali pomembnejse kot v resnici so?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Nemelk ::

neo32: admini majo od tiste teme o wtc-ju en "večvrednostni kompleks"! jst sm napisu ene 2-3 komentarje (seveda so vsi bli zelo skrajno anti islamski,...) za katere se pravtako kot ti NE mislim opravict! pa sva ze dva. me ta tale gnoj cist nc ne moti, sam slikca je mal grda :(
Nemelk ™

Tomi ::

Neo, je sedaj v redu?
Očitno se je Primož odločil, da sedaj ne bo popravljal nazivov..
metrodusa.blogspot.com

Neo32 ::

Sedaj je vse ql:D!

El Diablo ::

Ne vem za kaj gre, ne da se mi brati, ne razumem pa kaj koga moti če dobi naziv Gnoj, Gnus, Owca in podobno. Ali ste fanje tako malo samozavestni, da vas te zadeve motijo?
Mene ne bi. Me pa moti politično, versko in kaj vem kašno opredeljevanje na forumih, ki so rezervirani za čisto nekaj drugega. Ko da komaj čakam da kdo med debato o diskih ali drigi trdi lai mehki opremi zaželi še britko smrt delu poulacije, pri čemer se sprašujem ali taisto populacijo tudi pozna.
Zato nehajte kakat in se držite raje tem, ki bi jih naj poznali.

LP vsem >:D
Diablo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nestrokovnost in žaljivost moderatorja/ev

Oddelek: Slo-Tech
402263 (1403) OmegaBlue
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076901 (5234) lordgreg
»

zakaj jaz biti gnoj spljoh ja ?

Oddelek: Slo-Tech
211497 (1213) luni

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947528 (5516) Sergio
»

Kaznovanje

Oddelek: Slo-Tech
281841 (1460) poweroff

Več podobnih tem