» »

zakaj jaz biti gnoj spljoh ja ?

zakaj jaz biti gnoj spljoh ja ?

ns-miha ::

mislem zakva sem jaz dobil naziv gnoj ? Mogoče zato ker sem izrazil svoje mnenje ? A nismo v svobodni državi, kjer je zagotovljena svoboda govora ?
prosim za odgovor !
sovrazim niggerje, zide

ABX ::

smrdiš
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Predator ::

svoboda govora ja ampak žaljenje in diskriminacija pa ne :), naslednjič preberi stvari do konca; to kar bi pa ti rad majo pa samo anarhisti, ki ob vsakem srečanju velesil razbijejo pol mesta v imenu antiglobalizacije ;((; pa še idiotske, predvsem pa neargumentirane izjave daješ

Tomi ::

Ne vem, ali se delaš neumnega, ali pa mogoče res si.
Če me spomin ne vara ( in me gotovo ne ), si imel pred časom eno uradno temo, polno spodbujanja k rasni nestrpnosti, poleg tega si lepil slike, ki na forum niso sodile.
Sedaj pa si se "izkazal" v temi WTC, kjer je veliko ljudji sicer dobilo Gnoja, ampak ti si ga glede na svojo "kartoteko" obdržal.
Lahko se sicer opravičiš, tu ali pa v Loži.
Kar pa se tiče pravil, mnenja in svobode govora, kot tudi nasplošno svobode, pa poglej, kaj se zgodi, če jo ljudem preveč daš. WTC, namreč.
metrodusa.blogspot.com

Marjan ::

za take primerke kot je tale miha, je gnojTM zdaleč(!) premajhna kazen. :(

pa v pravilih foruma jasno piše, da tukaj demokracije ni :D

ns-miha ::

To si mpoglejte pa boste vidl zakva sem razpizden nad Američani.>:D
sovrazim niggerje, zide

Nemelk ::

ns-miha: ne se sekirat, jst sm tut "gnoj" zato, ker sem izrazil svoje mnenje. sicer teh hiper-mega-super-multi sposobnih ljudi k talajo te nazive, NE razumem, ampak... kaj cmo. se njih nekam poslat ( v 3 p****) in veselo se izogibat SLO-TECHA!
Nemelk ™

Nemelk ::

pa še to:
...Kazen: najprej vas bomo opozorili, če to ne bo zaleglo, vas bomo razglasili za Zobato Owco™; v primeru nadaljnjih kršitev pa boste postali Gnoj™. (povzetek vasega "pravilnika", ki pa ocitno ne velja za vse)

JAZ nisem bil deležen NIKAKRŠNEGA opozorila pa sm sam en post napisal

res nevem kaj je tuki šlo narobe :)
Nemelk ™

Primoz ::

Vsekakor ni nihče od vas prebral pravil... naj vam malo osvezim spomin:

1. člen
Na Slo-Techu ni demokracije!

2. člen
Prepovedano je žaljenje in/ali nadlegovanje drugih uporabnikov, žaljenje drugih ras, nacij in narodnostnih manjšin, ali kakršnakoli druga diskriminacija. Kazen: najprej vas bomo opozorili, če to ne bo zaleglo, vas bomo razglasili za Zobato Owco™; v primeru nadaljnjih kršitev pa boste postali Gnoj™.

18. člen
Administratorji imajo diskrecijsko pravico po svoji presoji v nekaterih primerih preskočiti blažje kazni in takoj izreči hujši ukrep.

(de tega člena očitno ni prišel nihče... toliko o pismenosti)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Huey P ::

Moje osebno mnenje glede adminov in teh vzdevkov je to, da boste izgubili veliko ljudi (obiskovalcev) če bo to tako šlo naprej.
Pa ne govorim o meni, ker še NIKOLI nisem bil opozorjen (razen enkrat, ko se je luniju trgalo:D :), Owca ali Gnoj in niti ne bom.
Samo pravim kako bo...

..::DOOM III: The Legacy::..

Predator ::

h..p; to je tvoje mnenje
moje je pa, da z izgubo takih obiskovalcev kot je ns-miha&co bo slo-tech pridobil; sicer se pa nimate kaj pritoževat, vsi ste se strinjali s pravili ali pa sedajle ne bi mogli pisat tukaj :D; admini so še predemokratični, izbrancev za ˝ovčarjenje in gnojenje˝ bi bilo lahko še veliko več >:D

Huey P ::

Predator: Takšnih kot so ns-miha jaz ne podpiram in bi jih bilo treba zaowčiti, vendar pa VELIKO drugih uporabnikov po nepotrebnem postane Owca ali Gnoj...


..::DOOM III: The Legacy::..

Predator ::

ponavadi je jasno zakaj je ˝srečnežem˝ dodeljen status ovce/gnoj; če pa komu ni jasno pa tako ali tako vpraša in mu moderatorji povejo zakaj :D

Nemelk ::

res je, se opravičijem, svojo jezo nad pravilnikom se izlil preden sem prišel do 18 člena, pardon! AMPAK za uno v topicu WTC, za to se pa ne bom nikomur opravičeval in bom od zdaj naprej s ponosom GNOJtm!
Nemelk ™

Windi ::

Zdaj pa še imam jaz nekaj za pripomnit!! Tukaj v Sloveniji žalujemo za okoli 8000 mrtvimi v WTC, vendar se moramo vprašati, kaj se je zgodilo v Afriki. Med dvema plemenoma se je začela vojna, v kateri so ljudi dobesedno razmecvarjali z mačetami, lokami in posledica tega je bilo 700000:'( mrtvih, pa da še ne omenjam potresa na Japonskem, kjer jih je umrlo več kot 10000 ljudi:'( pa nihče ni vesil zastav po domovih, triminutnega molka..... pa tako dalje. Zakaj bi zdaj mogli z njimi žalovat (kar si iskali, to so tudi dobili). ČE ZDAJ STOPIJO V VOJNO Z TALIBANI, BO VEČ MRTVIH VOJAKOV, KOT JIH JE BILO V VIETNAMU!!:'(

Tomi ::

Pa ne v tej temi, zavraga>:D
metrodusa.blogspot.com

Huey P ::

Predator:
Meni je jasno zakaj dobijo eni tak naziv. Samo včasih pa ga eni dobijo brezveze, ker je pač rekel svoje mnenje.
Primer: En tip je enkrat postavil eno temo in so v njej enkrat debatirali nekaj Voodoo 3 in sem jaz napisal, da je Voodoo 3 šit (ker pač za mene je) in je že luni nekaj skakal pa grozil... V bistvu pa sem samo povedal kaj jaz mislim -> Zanima me zakaj luni ne grozi tistim, ki pljuvajo po Pentiumih in Celeronih?


..::DOOM III: The Legacy::..

luni ::

HueyP oh, luni ze grozi (oziroma je grozil ko se mu je se dalo brati), vendar ti vidis samo tisto kar hoces videt.
Artificial Intelligentia

ns-miha ::

luni je en navaden kakec, ka misli da zna delat z računalnikom !!!
mislem kva vi delate s tem slo-techom ? Mojmu frendu na e-tradingu v Idriji laufa ene 5 serverjev na 1000 p3 pa nobenih skazijev al pa take kurbarije nima not. (na serverju laufa sql pa internet trgovina pa mejl pa še ftp, pa še kej se najde pa neč ne jebe al pa se ustavlja kot slo-tech. Mislim da luni pa ostali sploh nimajo pojma o webu, oziroma zlo malo !!!!

sovrazim niggerje, zide

SkIDiver ::

A bi lahko en dal gor url-je da vidm kje so obtoženi grešili

Huey P ::

Sk|Der; Poglej pod Loža in World Trade Center - mislim, da je to tisto.


..::DOOM III: The Legacy::..

luni ::

ns-miha obstaja mala razlika med tvojim kekec frendom s 50 obiska na dan in 1ghz p3 in med slo-techom s 3.5k obiska na dan in athlonom 550
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaša pravila

Oddelek: Slo-Tech
6890 (730) TinkaPinka
»

Priporočam Web hosting company!

Oddelek: Omrežja in internet
61068 (898) Sodom

smilies in free web space s PHP

Oddelek: Programiranje
9926 (794) darh
»

FERRARI

Oddelek: Loža
10997 (822) dejc2

Gnoj ???

Oddelek: Slo-Tech
61034 (896) Tomi

Več podobnih tem