» »

Area 51

Area 51

Tomaž ::

Ko pridem v igro mi ljudi ne pokaže oz. delno.Grafiko sem na najnižjo nastavo pa je še vseeno bil enak problem.Kaj bi lahko blo narobe??

OmegaM ::

Ja povej kako grafiko imas, mislim graficno pa masino
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Sami ::

Naloži najnovejše driverje...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Tomaž ::

Jaz mam ATI Radeon 9200 128Mb

OmegaM ::

Kot je rekel Sami, najprej poszkusi z zamenjago gonilnikov.Moje bratrancu kar lepo gre brez kakihartefatkov na GF fx 5200 128
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

triple cross ::

Sam si lastim R9100 128MB. Zamenjal sem tri Catalyste + Omega driverje, pa problema nisem rešu. Če ti ga bo uspelo, mi prosim sporoči kako ter kaj.

XrobertoX ::

No fanje ko je že ravno govora o tej igri,mene pa zanima kakšen konec igre izgleda namreč nisem ravno prepričan ali je res en čuden konec ali pa mi kaj manjka.Mislim da je to zadnji level "The Last Exit",v kateri pa ko eno veliko kroglo uničiš začne odštevat čas in čisto na koncu nekega okroglega okna stoji en mali beli marsovec karkoli že naredim takoj ko pridem do konca kar naenkrat bel in nato črn ekran,in nato se prikaže menu v katerem imaš možnost ponviti igro "Resume"???
Robi

Tic ::

Kako v multiplayerju afno napisat pri registraciji? Nikakor mi ne uspe dobit znakov zraven...

lp

A. Smith ::

Včasih dela, če v Windovsih preklooiš na ameriško tipkovnico. Samo je treba najprej poiskati znak, ker se zamenjajo.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Tic ::

super, dela.

samo noben tega ne igra? prikazal sem vse serverja in našel 2 cft serverja... vsak z 5mi igralci lol

lolek84 ::

@simens214 sam imam Club 3d ATI R 9250 128 mb, kar je skoraj identična kartica z tvojo pa pri meni ni problema, nameščene pa imam še vedno driverje ki so bili priloženi h kartici, kar mislim da so že kar "stari" oz. sem prepričan da so že boljši oz. novejši zunaj samo meni še do sedaj ni delalo problema pri tej igri.

Seveda jo imam komaj nekaj dni tako da vsaj v začetni fazi ni bilo kakih problemov. Kaj dalje pa še pri igrici nisem prišel ker ni časa...Mi zgleda pa kar zanimiva stvarca čeprav so jo "se kar solidno" ocenili v jokerju in podobnih revijah. Ko jo obrnem bom lahko dal sam kako boljšo oceno.

Matej_K ::

Men je tut do ene sredine igrce kar v ene par primerih nekaj zamuštralo na zaslonu in so se pojavile napake...potem pa sem inštaliral najnovejše driverje pa je blo vse vredi.

Drgač mam pa geforce ti4200

Sam se mi pa zdi zlo kratka igrca..al sm jo pa sam prehit ubrnu :D
... .. .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68457120 (3313) mtosev
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210388 (1613) opeter
»

ATI RADEON SAPPHIRE HD 2600 PRO 512 AGP

Oddelek: Strojna oprema
91937 (1610) thebaloh
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64745953 (19876) X-Hair
»

Katero grafično kartico naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
705031 (4212) ross|e20

Več podobnih tem