» »

Abit kt7a + athlon 850 ?

Abit kt7a + athlon 850 ?

Baja ::

Čisto preprosto, rad bi vedel na koliko ste spravili to kombinacijo. Namreč, doma hladim 850 -ko z volcanotom 6cu+, navito na 1008 Mhz, dalje pa ne gre. Temp. je max.40 stopinjcelzija. A mam bad luck al res ne gre več?

Kriko ::

Imam isto kombinacijo in ti priporočam da si multiplikator znižaš na 6.5x133 in 133FSB in boš opazil razliko. Če naviješ samo procesor razlike nisem opazil!!

msmiha ::

Meni gre z MSIjevo K7T pro2 navit na D800@1017 Nevem zakaj gre pol tebi tak slabo navit z ABITko. Mogoče res bedlock bri kupovanju procesorja. By the way iz katerega tedna je proc?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Binji ::

Athloni se dosti slabse navijajo kot Duroni tko da si ga mende se kar dalec spravu.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Baja ::

Kje ugotovim s katerega tedna je? Spravil sem ga tudi na 1037 (je uspel zagnati winse - ni stabilno), 1064 (ni zagnal winsow)

Mam strica, ki naredi karkoli mu rečeš (verjetno bi tudi kakšno vesoljsko postajo skup spravjo), tako, da sma se menila, da bi mi naredil neke vrste vodno hlajenje za procesor. Mislite, da bi spravil na 1100+ če bi mel temp. tam okoli 0 stopinj?

msmiha ::

Gor na proco piše v drugi vrstici nekaj podobnega temu
AKCA0047XXX
Tisto kar je označeno z debelo je teden izdelave proca.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Lucio ::

maje jedra starih procesorjev je nekje na 1G, tako da več verjetno ne boš dosegu, žal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Tbred-ov A in B (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Navijanje
168062535 (24958) GaS
»

Vedno več Tbred-ov B

Oddelek: Novice / Procesorji
202059 (2059) lambda
»

Najvišji FSB

Oddelek: Navijanje
71031 (744) krucymucy
»

Nakup proc., plata, ram

Oddelek: Kaj kupiti
81245 (1093) Enzo77
»

Duron 800

Oddelek: Navijanje
141987 (1693) Medved

Več podobnih tem