» »

navijanje

navijanje

zaj_tam ::

V biosu ne morem/ne znam navijat kot da bi bila tista ferkvenca pa vse skup zaklenjena. Obstaja kaki program za navijat procesor?

Neo32 ::

Jah se je an. Vsi novejsi procesorji so zaklenjeni, starejsi ne novejsi pa (duron,athlon) Tako da si najprej preberi kaksen clanek o odklepanju procesorjev (barvanej L1 mostickov) potem pa ga navij :D. Ker proc pa platko pa mas BTW?

tec ::

Da bi bila frekvenca zaklenjena ? Kaj ni
ponavadi zaklenjen mnozilnik?
zaj_tam: Ce imas SoftMenu izberi User Define in lahko popravljas FSB (mhz). Ce zelis pa spreminjat mnozilnik (7x,7.5x,..) pa je potrebno presrihat L1 mosticke, ce imas amd-ja.

msmiha ::

Jaz ne vem kaj je ta k problem nastavit drugačen FSB. Pri p3 ga nastaviš nad 133, pri Duron in pa Athlono pa na več kot 100. Množilnik lahko pa spreminjaš samo pri Athlonu oziroma Duronu, če prebarvaš L1 mostičke (množilnik moreš v takem primeru nastavit nad originalno hitrost procesorja, če maš recimo 800MHz proc potem nastavi množilnik na 9 pa boš dobu ven 900MHz in tako naprej)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

zaj_tam ::

kak se pa grficno kartico navije? (maticna plosca je neki KT133 al nekaj takega)

Binji ::

Zakaj bi bla mamaplata vazna za navijanje graficne?:D
Povej rajs kasno graficno mas.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

msmiha ::

Če maš slučajno geforca2 MX mi pošlji mail pa boš dobil en reg. file.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

zaj_tam ::

mam
GeForce 2 MX 400 32 b

zaj_tam ::

Zdaj mam NVmax. Omogocil sem navijanje pa me zanima ce obstaja kaka mej do katere je varno iti pa kak se zdaj sploh to dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje starega računalnika

Oddelek: Navijanje
151420 (1168) jest10
»

Zaklenjen duron

Oddelek: Navijanje
241123 (985) SodVina
»

Navijanje AMD 1Ghz

Oddelek: Navijanje
442049 (1513) OwcA
»

NAVIJANJE DURONA (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
654157 (3422) SkyNet
»

FSB, win nestabilni pri 107mhz

Oddelek: Navijanje
231713 (1469) VASkO

Več podobnih tem