» »

mobilnik in prenosnik ter IR

mobilnik in prenosnik ter IR

m_m_a ::

Ma nimam pojma o teh stvareh. Mam pa nokio 5140. Kuk nej zdej vzpostavim IR povezavo z PC-jem? Rabim kake programe? Sam fotke bi rada prenesla. :\

V-i-p ::

Pojdi sem in si skopiraj na laptop Nokia PC Suite. Program inštaliraj in to je to. Vključi IR, da se laptop in telefon povežeta, zaženi program File Manager in že lahko iz telefona na laptop ali obratno kopiraš slike, glasbo, itd...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

m_m_a ::

Evo inštalirano...

Sam File manager noče vzpostavit povezave s telefonom. Kaj bi lahko bilo narobe?

BaRtMaN ::

Na telefonu je ponavadi potrebno vklopiti IR.

m_m_a ::

Sem sem in dela. Računalnik melje in melje pa nč ni...

BaRtMaN ::

Probaj na telefonu sliko direktno poslati prek IR, brez pomoči tega Nokiinega paketa programov.

m_m_a ::

Hja, pošiljanje ni uspelo... A bi moglo v vsakem primeru zaznat, tut če kej ni prav nastavljeno? Sem že mal obupala.

No, hvala obema.

BaRtMaN ::

Pri meni zadeva deluje zelo enostavno: na prenosniku je IR stalno vkloljen in tako vedno pripravljen na prenos, tako da samo pritaknem IR očesi na obeh napravah in na telefonu iz menija slike izberem Pošlji>Preko IR. Windows me vprašajo, če želim prejeti datoteko od naprave preko IR porta in to je to.

Mogoče bi bilo dobro pogledati, če imaš IR na računalniku sploh aktiviran, čeprav dvomim. To poglej v Device Managerju/Upravitelju naprav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android - uvod za novince? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14219738 (14049) Jst
»

Prodaja pametnih telefonov dosegla najnižjo rast doslej (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
558701 (6782) sith
»

Nokia PC Suit ne zazna telefona.

Oddelek: Mobilne tehnologije
223157 (2757) mavec
»

NOKIA 7650

Oddelek: Mobilne tehnologije
222044 (1784) MadMicka
»

Nokia Software

Oddelek: Programska oprema
141672 (1446) krneki0001

Več podobnih tem