» »

NOKIA 7650

NOKIA 7650

Edelweiss ::

Zanima me nekaj stvari in bi prosil poznavalce za par nasvetov.
Kako se da zamenjati logo operaterja ?
Kje bi se dalo dobiti,če se sploh da barvne sheme ?
Kaj kdo ve za kakšen pameten internetni naslov kjer je za Nokio seveda kaj brezplačno .
Iščem igrice,ki imajo končnic SIS .

Ima mogoče kdo kakšno igrico za zamenjat ?

Vnaprej hvala za odgovore.
8-)

skyy779 ::

pošlji mi zasebno sporočilo

mihec87 ::

igrice imam jaz ce rabis mi poslji zasebno sporocilo.

V-i-p ::

Logo zamenjaš enostavno: potrebuješ program, kot recimo eFile Manager, da lahko brskaš po "disku". Postavi se na C:\system\Apps\ in naredi novo mapo Phone, potem pa še eno podmapo Oplogo. Na koncu mora pot izgledat takole C:\system\Apps\Phone\Oplogo. Na računalniku si pač nariši ali uredi logo ki ga želiš, glej le, da bo velikost 97 x 25 pik) in jo skopiraj v mapo Oplogo pod imenom 293_41_0.bmp za mobitel, 293_40_0.bmp pa za simobil. Vsaj tako dela meni bp na Nokii 6600, slišim, da gre na 7650ki isto. Restartaj "mašinco" pa bi moralo biti. Pa še skrinšot kako izgleda trenutno moje namizje z novim logotom namesto napisa SI-GSM.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Edelweiss ::

V-i-p Thx,ker si se oglasil in mi pomagal.Čeprav se čudno sliši ampak ne kapiram.
Brskaš po "disku" to misliš po telefonu a ne ? Pa tiste številke s končnico (bmp - slike) tiste so tako pomembne ? Ne vem tud to,da mi Bluetooth-a ne prepozna oziroma prepozna ga ampak nikakor ne morem odpret PC Suita, ker ne najde BT-ja na USB -ju .
Igre,slike in melodije lahko normalno nalagam pač preko raziskovalca (desna tipka - pošlji na Bluetooth -> Nokia 7650) to deluje normalno,ko pa bi rad pošiljal podatke iz telefona v računalnik pa nikak ne gre.S katerim programom isi ti to naredil - z tem ki si ga napisal , kje ga dobim ?:(
To se isto nalaga kot ozadja v telefon ?
Hvala vnaprej za odgovor,ki ga nestrpno čakam.
LP

PS : Dobro zgleda to na tvojem telefonu :) !

V-i-p ::

Brskaš po disku, točno to sem mislil, ja, da vidiš sistem. Privzeto Symbian OS itak polovice ne pokaže, dodatni programi ti šele to omogočajo. FileManager je kot Raziskovalec na računalniku. Tam lahko delaš vse, spreminjaš imena, kopiraš iz ene mape v drugo, brišeš, ustvarjaš, odpiraš itd... Glede PC Suita ti ne vem točno povedat, so pa bile ene težave ja, glede BT-ja :( bom probal kaj najti. Programi se nalagajo kot vse ostalo, pošlješ SIS fajl na mobilca in ti javi inštalacijo, logotip pa mora biti obvezno v bmp kot sem napisal, drugače ga ne najde. Program efile manager najdeš tukaj, uradna stran proizvajalca, demo različica bo čisto dovolj, prav tako je tam še veliko res uporabnih programov. Je pa res, da je tvoja nokia žal omejena z pomnilnikom medtem ko jaz kljub naloženim cca. 15 res uporabnih programov ne rabim skrbet za pomnilnik (16mb vgrajenega + dodatnih 32mb na priloženi kartici :( tako da po pameti z nalaganjem ;)

Skrinšot "raziskovalca"
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Edelweiss ::

Zdaj če prav razumem, jaz tale FileMenager posnamem v telefon in potem s pomočjp tega programa brskam po mapah v telefonu ? 8-)

V-i-p ::

Točno tako, s tem edino lahko spremeniš tudi logo operaterja, slikca po želji, pravšnja velikost, veš v katero mapo jo skopiraš in kako jo poimenuješ in viola, dela. Vse s tem proggyem...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Edelweiss ::

V-i-p jaz sem sedaj ta program eFile Ma... našel ter naložil v telefon.Odprli so se mi trije pogoni in to so : C , D , Z .
Če odprem pogon C se nahajajo sledeče mape :
- 101
- NOKIA

- v 101 se nahaja mapa : Bin , Game , Save
- v NOKIA mapi pa : Games , Images , Images_tn , Installs , Others , Sounds , Video

Če pa odprem pogon D pa se nahaja : cbs , system , wap

Zgoraj si mi napisal pot kako se to naredi ampak me sedaj muči to ker ni ta druge mape za system-om in to je Apps, kot si ti napisal in to me skrbi da ne bom kaj zaj....l.
Pogrešam to mapo,ker se pač držim tvojih navodil.
Svetuj mi lepo prosim kako naprej .:(

V-i-p ::

Poglej, nimaš kaj zasrat, razen če bi kje kaj preveč zbrisal, tukaj pa ne bova brisala, rajt, ampak dodajala. Tako da ti lepo od tam naprej dokler še imaš mape po postopku naredi do konca kar ti manjka, da imaš celo pot takole: "C:\system\Apps\Phone\Oplogo" Katerih maš nimaš, jih naredi! Potem si na telefon skopiraj bmp slikco velikosti 97 x 25 pik, barvno in jo poimenuj (lahko že na compu) kot sem napisal zgoraj. Lahko daš za mobitel, simobil, lahko jih je več, saj ima vsaka svoje ime. Ugasni in spet prižgi telefon, pa se bo pojavil logo tam kot meni. 100%. Če kaj ne bo šlo, prašaj, bova porihtala ;)

Dodatek: V nastavitvah programa vključi možnost, da ti pokaže sistemske mape in fajle. Glede bojazni. Vzami telefon kot nek mini PC, tako kot na compu paziš da od winsev kaj ne brišeš, tako pazi tudi tukaj. Games, Video, Pictures, tle se pa ne rabiš bat...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

MadMicka ::

vip, mapa system je na e: - ju, ne na c: -ju...

edin, kar mi ni jasno, je kako slikco skopiram v tisto mapo.... s kerim programom? Ker Nokica pc suit in efilemanager nimata takšne opcije..

V-i-p ::

Ni res, odvisno kateri telefon imaš :) Mapa system je na Nokii 6600 na C: in E: na 7650 pa samo na C: S čim pa kopirat? Kot sem rekel, file manager, ima fino to opcijo. Hint: ko si na sliki, klikni možnosti, potem copy, postavi se na c: itd... in spet možnosti prilepi :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

MadMicka ::

Tnx, nisem mel vklopljene opcije "sistemska mapa" - vklop, zato ni blo nikjer za kopirat..

Edelweiss ::

V-i-p najlepša hvala mi je ratalo oziroma po slovensko uspelo !! 100 x hvala.
Veš pred kratkim sem kupil Bluetooth in sem mislo,taki dnar sem dal za njega pa ne bo efekta.Ampak sedaj sem drugega mnenja.No tud jaz nisem imel vklopljene funkcije "prikaz sistemskih map" zato je nisem mogel videti.
Opažam,da sem danes res odprl koristno temo,saj je tudi MadMicka sodeloval/a med postopkom.Še enkrat hvala V-i-p !

Lp vam pošilja Edelweiss :) :P 8-)

V-i-p ::

Malenkost. Zato smo tukaj :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

[_MW_] ::

Ma kdo mogoče kaki link za java igre za 7650?Ker sem isko pa nisem nič našo :\
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

Edelweiss ::

MW z Google probaj ! Npr.: Nokia Java Games ; Download Free Java .... itd.
Probaj boš videl,da boš imel uspeh ampak ti povem,da izredno je malo FREE games .
Vse je treba plačati ali pa so za pokušino - demo :(
Eno povezavo imaš tukaj , ter tu imaš še en sajt 8-O

Mene še pa mimogrede zanima,ali se da menjat in kje dobit še več barvnih palet za Nokio, tako recimo ko ima Siemens M55 (Colour Scheme). 8-)

Zgodovina sprememb…

Edelweiss ::

BOK !
Zanima me,če je možno da z Nokio 7650 igraš igerce z .jad & .jar datoteko.
Če je možno naj mi nekdo prosim razloži kako to namestim v telefon mislim obe,ker obe skupaj tvorita eno igro.
THX :)

jRk0 ::

samo .jar rabis. jar posljes preko bluetootha ali ir-ja ali downloadas na telefon. ce preko bt ali ir ti pride pod sporocila, gres v mapo prejeto, kliknes gor in te vprasa ce zelis namestiti stvar. najprej bos pa ze znal. najdes pa vse v mapi applications.

ce z neta dljas pa te ze na zacetku vprasa ce zelis instalirat in pol pocasi dlja cel spil.
You fuck up once, you loose two teeth.

Edelweiss ::

Saj vem kakšen je postopek,ampak posluš.Imaš na netu ene bolj kratke igre ,ki pa moraš download jar in jad.Spomnim se,da sem pri siemensu M55 moral obe naložit,da je bil efekt,zato me zanima kako je sedaj tu pri Nokii.8-)

jRk0 ::

jaz se nikol nisem .jad nalozil:)
pa majo skoraj vse igre zraven tudi to. jad je cisto kratek.
pusti na miru :)
You fuck up once, you loose two teeth.

Edelweiss ::

Ja sem že probal in gre, ampak sem naložil Gold Minera pa je slika tako mala (ni na celem zaslonu), da jedva vidim .
Vseeno Thx ! :)

MadMicka ::

prek gsm-ja je edin zabavn spilat s kom drugim, preko bluetootha....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810100 (6086) zolja
»

Ovi maps download kart preko telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
183653 (3061) mojsterleo
»

.JAR emulator..karkoli

Oddelek: Mobilne tehnologije
102039 (1459) lukaz
»

Google predstavlja novost: GPS Simulator

Oddelek: Novice / Windows Mobile
465256 (5254) mrkva1
»

nokia 6600

Oddelek: Mobilne tehnologije
111938 (1455) Goldee

Več podobnih tem