» »

Nokia PC Suit ne zazna telefona.

Nokia PC Suit ne zazna telefona.

strictom ::

Pred kratkim sem si posnel na računalnik program Nokia PC Suit za prenašanje datotek s telefona na računalnik in obratno. Problem nastane ko želim na telefon poslat mp3(je) in mi telefona ne zazna. Windowsi mi telefon zaznajo in mi gre pošivlat stvari samo mp3ji ne delajo če niso prek PC Suit-a. Windows update mi je namestil neke driverje za IR s interneta vendar PC Suite še vedno ne dela.

Kaj bi lahko še storil? A je imel kdo podobne probleme in kako(če) jih je rešil?

Hvala.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Aja telefon je pa Nokia 7650.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Sami ::

Meni PC Suit 6.41 brez problema zazna 6610i, problem pa je nastal, ko mi ni hotel zaznati 6600 in še par drugih telefonov, čeprav so podprti. Za telefone, ki mi jih ni zaznal sem moral uporabiti CD, ki je priložen zraven telefona in je na njem program namenjen samo za telefon, ki je bil zraven. Verjetno si zraven telefona dobil še kakšen CD na katerem je program namenjen samo 7650.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

strictom ::

To je pa problem. Telefon sem kupil rabljen brez kakšnih CDjov. A je možno to dobit na internetu?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

jRk0 ::

pcsuit meni nikol ni normalno delal z nokio 7650. jebesh to:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Sami ::

Evo PC suite samo za Nokio 7650.
Link: NOKIA 7650 PC Suite
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

strictom ::

Ja PC Suite mam js samo tist "CD na katerem je program namenjen samo 7650" nimam. Ima kdo kakšen link?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Sami ::

Ja PC Suite mam js samo tist "CD na katerem je program namenjen samo 7650" nimam. Ima kdo kakšen link?

Pa sej to je link do PC Suita, ki je namenjen samo za NOKIO 7650, to je tale program, ki ga iščeš.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

strictom ::

Aja, ups. Se opravičujem. Sem bil prelen da bi pogledal link. Hvala.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Sem naložil in dela bp. Ampak kakor vidim gre samo slike prenašat. A je kje kakšna možnost ki sem jo spregledal in omogoče prenašanje kakšnih drugih datotek?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Sami ::

A je kje kakšna možnost ki sem jo spregledal in omogoče prenašanje kakšnih drugih datotek?

Preglej še ostale funkcije, s tem naj bi se dalo prenašati vse.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

strictom ::

Jaz ne najdem. Sem pregledal vse, v helpu pa tudi ni kaj pametnega.S tisto verzijo PC Suita ki mi ni delala bi pa šlo prenašat druge stvari ampak kaj ko pa ni delala:\
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

V-i-p ::

Čakaj. PCSuite si inštaliral? Ti zazna telefon? Gut, potem pa mora to delat čisto enostavno. Telefon poveži z PCjem. Preko ir-a recimo. Takrat greš v raziskovalca ali karkoli pač že, desni klik na željeno datoteko ki jo želiš poslati na telefon (*.txt, *.doc, *.mp3, *.avi daš pošlji na in izberi telefon in to je to. Tako sem jaz vedno lahko bp pošiljal od avijev, do word fajlov...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Sami ::

Jaz tudi...mora delovat.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

strictom ::

Če mp3 normalno naložim na telefon mi kot prvo napiše da je premalo prostora(kar pa 100% ni) in me opozori da moram spraznit nekaj pomnilnika. Če pa mi že uspe naložit mp3 mi pa napeše da je neznan zapis datoteke. Z PC Suit bi pa moralo it ker sem že pred nekaj časa videl kako ime en moj bivši sošolc neke mp3je naložene.
Tist PC suit k si mi ti link dal ima pa samo 'image transfer' in ničkaj drugega za kakšne druge datoteke. Je še par nekaj drugih skoraj neuporabnih funkcij. Tako da če si ti našel bi te lepo prosil da mi poveš kje je to ker jaz se že nekaj časa matram in ne najdem. Hvala!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

misso ::

Jest mam isti telefon ampak ali ta telefon pozna samo midi format ne pa mp3

Sami ::

Ja, NOKIA 7650 ne podpira MP3-jev.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Kaboom ::

v symbianu ni nekih problemov z MP3ji ... pač moraš inštalirat MP3 player pa jih špila, samo ne kot melodije ipd.

drugače pa za pridobitev placa si nabavi nek programček ki ti stiska inštalirane programe. za vpogled v memory in izklop nepomembnih programov (zalaufanih) da pridobiš kb ram da lahko prenašaš velke fajle - vse obstaja - symbian raztura
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

strictom ::

Lihkar sem malo brskal po www.allaboutsymbian.com forumih in sem nekje našel en zanimiv post. Piše pa namreč: S nokia.com si dol potegneš PC Suite za nokio 3200(ne vem kaka je razlika za ta telefon ali katerega drugega, v glavnem ta nov pc suite). Ga odpreš da se ti odpre tisti lep novi seznam, klikneš "View multimedia" in ti odpre en lep media player. Potem v kotu klikneš "open" in izbereš željeni mp3 in potem spet v kotu klikneš "save as" in ga shraniš kot .amr, zelo simpl in na kvaliteti se ne zgubi kaj precej spljoh ;>. sem preizkusil ampak žal telefon nima nekih jakih basov. drugače je pa carsko. pa še kot zvonenje lahko uporabiš! :D :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

urbybaby ::

Men je pri inštalaciji PC Suit-a naložilo še konverterje za zvoj in video. Kliknep na MP3 in ga preneseš direkt v telefon. Mam pa Nokio 6600.

CoolBits ::

Nokia 7650 ima tud sam 4Mb prostora tko da nevem kako bi ti stlaču mp3 not, če pomisliš da ti mp3 player in še kaki programčki poberejo že več kot polovico tega spomina + kakšne slikce... mora bit pa res zanič kvaliteta da spraviš gor 2 ali 3 :D al je vredno truda?

strictom ::

če bi prebrav moj post bi ti prešinlo da konvertaš v .amr ki pa zasede cca. 150 kilo in naložiš. špila vredo. Edino kar je da žre baterijo kot tuno Calvo:D.

PS.: A pozna kdo kak program ki ima omogočeno "neomejeno" snemaje filmov? Da nebi blo samo tistih pičlih 10 sekund.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mavec ::

Se opravičujem, če oživljam to temo, a oživljam jo z razlogom.
Inštaliram sem najnovejšo verzijo PC Suita, zdaj pa mi sploh ne zazna mobitela (Nokia 5140i).

Imam neoriginalni kabel CA-42, pred tem mi je ok delala, po formatu pa ne dela več, sploh ga ne zazna. PC Suite se inštalira uspešno a problem je tudi v tem, ker nimam CDja ki sem ga dobil ob nakupu kabla. Je mogoče v tem kak trik?
Prosim pomagajte, ker nimam več dosti potrpljenja. Sploh ne vem, kaj naj še poizkusim.

LP:)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nokia 6600

Oddelek: Mobilne tehnologije
111934 (1451) Goldee
»

Problem z BLUETOOTH

Oddelek: Mobilne tehnologije
91857 (1504) duke666
»

nokia 6610i software

Oddelek: Mobilne tehnologije
71910 (1816) Sami
»

NOKIA 7650

Oddelek: Mobilne tehnologije
222039 (1779) MadMicka
»

najcenejši bluetooth za v usb

Oddelek: Kaj kupiti
71011 (852) jRk0

Več podobnih tem