» »

Nokia Software

Nokia Software

krneki0001 ::

Katere programe uporabljate za spreminjanje nastavitev in vsega na nokiah(povezanih s kablom na PC).
Zanimajo me linki do tega softwera in pa uporabnost. Najbolj pa me to zanima za lastnike 7110 nokie.
LP
Nebivedu

RayFidelity ::

Recimo Nokia PC Suite 4, potem Logomanager in pa Oxygen Phone Manager

Lp
[It's The Little Things That Make You Crazy]

Zgodovina sprememb…

mika ::

Ej js mam Logomanagerja pol Oxygen phone manageja pa telefonbucheditorja.

wwwtelefonbucheditor.dea
www.logomanager.co.uk
www.oxygensoftware.com

BaRtMaN ::

Jst mam sm LogoManagerja. Tole je pa nujn: nimam kabla za povezavo moje 3310 s compom, SmartSMS mi pa nikol ni delal k mam ISDN. Sm na netu najdu dost navodil, kako to u nastavitvah naštimat, pa še zmeri ni delal.;(( Če ve kdo, NAJ MI PROSM NUJNO PIŠE NA MAIL!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

RayFidelity ::

Pojdi na Mobisuxovo tablo, pa pojdi na iskanje, pa boš našel to temo so premleli že 1000x, sam nimam ISDNja tko da si nism vzel k srcu:))

Lp
[It's The Little Things That Make You Crazy]

Jany ::

Če imaš ISDN moraš downloadati programček CFOS, ki simulira, kot da imaš navadni modem in potem dela.

BaRtMaN ::

cFos sm dobu, ga se nism sprobou, hvala!:))
Mobisuxova tabla bolj kot ne neuporabna.;(

krneki0001 ::

Kje bi dobil Nokia PC Suite 4 - al je to un fonesync.
Mam tut mobile action handset manager pa mi ne dela preko kabla - nimam pa ir-a da bi probal, ker sodelavcu čist normalno preko ir-a dela.
pa mam 7110 explorer pa full stvari, ki mi z mojo nokio ne delajo preko kabla - okol 50Mb različnega programja pa mi delata samo fonesync in oxygen - tadva pa nimata funkcij za štimat. Jst bi rad pa par funkcij udelal v telefon.
Kje bi pa kaj takega dobil.
LP
Nebivedu

RayFidelity ::

Kakšne funkcije bi pa ti vdelal v telefon, ker razn vklopa ALS-a se na 7110 ne da nič vdelat in nasplošno se v nokie ne da nič kaj posebnega vdelat prav tko kot v noben drug telefon (3210, vibra, vklop 2h igrc), aja pr vseh se da pa Netmonitor vklopit....
Ir si pa lahko sam nardiš za 1500 SIT, potrebuješ samo irda modul en 15 Ohm uporček, nekaj žice, ter mamoplato ki ima IrDa konektor (skor vse ga majo). Vsi zainteresirani poglejte

Lpsemle
[It's The Little Things That Make You Crazy]

krneki0001 ::

Men preko kabla netmonitor ne dela.
A je to samo preko IR možno al je tut preko kabla?

krneki0001 ::

Kaj bi vgradil v telefon?
Nič posebnega - malo bi se z asemblerjem učil delat - sm od srednje šole že full pozabu - pa bi se mal igral.
LP
Nebivedu
P.S. mogoče bi še igre vn zbrisu, da nebi sestre skos težile za moj telefon.

RayFidelity ::

nebivedu, hehe, lepo to da bi poskušal programirat, ampak brez boxa ti ne bo uspelo nič, ker z navadnim kablom ne moreš potegnit ven flasha ali ga zapisat (box pa stane $$$)....sicer pa kok vem so že nekaj poskušali, ampak pri nokiah to ne gre, pri ericssonu A1018 so pa celo eno igro vgradili..., nokie so mal bolj zapletene...
Netmonitor se pa lahko vklopi ali preko kabla ali preko IR-ja, z Logomanagerjem npr...

Lp
[It's The Little Things That Make You Crazy]

krneki0001 ::

A ima kdo opisano kaj vse net monitor omogoča,
jst sm si naprimer timerje izklopu pa vklopil sem da mi GSM išče dodatne skrite oddajnike, ki jih "kao" ne smejo uporabljat navadniu userji.
Ker GSM meri razdaljo od oddajnika me zanima tut kje so našli enoto 550 metrov za razdaljo od oddajnika.
Sam imam navodila samo za par opcij, zanima me če ima kdo kaj več(vem za opcije 01,06,11,17,19,20,23,63,65 vse podatke do potankosti).
LP
Nebivedu

P.S. Res je da brez boxa lahko narediš bore malo ampak zdej so cene teh box-ov padle dol, ker je že veliko različnih firm začelo to delat - najceneje sem zasledil za 200DEM z kablom in nastavki, kateri omogočajo priklop na vse nokiine telefone.

RayFidelity ::

evo tukaj imaš opisane funkcije za netmonitor. Z boxi je pa tako, si ti gledal box za odklepat ali box za nadgradnjo softwareja?, ker box za odklepat lahko nardiš sam..., za menjanje SW-ja, pa ni tako, stane precej denarja (k tvojim 200dem bi moral dodati še kakšni dve ničli...)... z boxom za odklep pa ne moreš početi stvari ki bi jih ti rad počel...

Lp
[It's The Little Things That Make You Crazy]

krneki0001 ::

Bok za nadgradnjo je v SLO 49.000 sit v Nemčiji pa 130 Eurov.
LP
Nebivedu

P.S. Hvala za navodila


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia PC Suit ne zazna telefona.

Oddelek: Mobilne tehnologije
223158 (2758) mavec
»

oxygen phone manager

Oddelek: Programska oprema
61312 (1226) bastadu
»

nokia 6610i software

Oddelek: Mobilne tehnologije
71914 (1820) Sami
»

program za nalaganje slik in melodij na Nokio

Oddelek: Mobilne tehnologije
61424 (1371) Blood
»

Nasvet pri nabavi mobilnika.

Oddelek: Kaj kupiti
381665 (1164) Vlady

Več podobnih tem