» »

ABIT+IBM Disk=Problems (Bad Sectors)?

ABIT+IBM Disk=Problems (Bad Sectors)?

AtaStrumf ::

A imate kakšne probleme z svojimi IBM diski in Abitkami ali tudi katerimi drugimi platkami? Jaz ga imam, a o tem kasneje. Napište vsi, ki jih imate, da vidimo, če imamo kaj skupnega. Moj Računalnik ima Abit KT7A in IBM IC35L 60 GB Disk a zaenkrat (4 dni) še ni problemov, z prejšnjim IBM DTLA 75 GXP 45 GB pa jih je bilo ful. Bil je Made in Hungary! Napište še vi kaj mate pa kje je narejeno.

mich ::

Mam Abitko K7A raid pa 2x IBM 15 GB. Stvar dela odlično. Raid naveza je diska pognala v višave.Win Me delajo brezhibno, diska pa neslišno.:)MADE in TAIWAN

mobisuxguru01 ::

ja mam Abit SA6 pa IBm IC35 40 GB in DTLA 30 GB, dtla mi je začel nekj srat in sm ga formatiru pol pa surface test naredu in mi je najdu bad sektorje, pol grem še IC35 čekirat pa vidm da mam za 582 MB bad sektorjev?;((, mislm za popizdit, tko da bom zdej drive fitnes test zagnal pa vse prečekiru pa bom vidu

drgač pa ta prvo stvar k jo nardiš ko inštaliraš winse namestiš patch za delay pri shut downu

sicer mam pa v drugi mašini še enga IBMja 15 GB ata33 pa dela čist OK

ja kje so bli diski delani pa še nism pogledu

tec ::

Abit Kt7a in IC35 40gb po 1 mesecu disk dobil bad sectorje. Made in Hungary

Yurko ::

Abit BH6 in DTLA 20 GB brez problemov, ABIT KG7 in isti disk, občasno škrtanje in cviljenje, pa sem dal 350W Enermax napajalnik, dela vse BP.

Yohan del Sud ::

ja, ampak bil je kriv disk made in filipinos

PIII850 ::

Imam plato Abit SA6R in dva 40 gb IBM diska. Vsake tolko časa se čuje iz diskov neko skrtanje in pa se neki cudni zvoki. Pa vse skupi je staro cca 4 mesece. Kaj za vraga bi bilo to?? kje so diski narejeni pa nazalost nimam pojma

Tudi meni se pojavljajo neki bad sectorji (null size) je velikost datoteke????



lp

AtaStrumf ::

A ima kdo kakšno idejo kaj imamo skupnega vsi, ki smo imeli probleme. A navadnji kontroler na Abitkah delajo tudi pri HPT-ju? A ima kdo probleme z kakšnim IBM-om narejenim na Taiwan-u. Zaenkrat smo slišali za defektne diske iz Mađarske in filipinov.

miranpozar ::

mobisuxguru01 ::

moj IC35 (40GB) je narjen na filipinih pa ma 582 MB bad sektorjev (ne vem od kdaj, sploh se ne spomnim kdaj so nastal, pol mi je pa dtla 30 GB začel štrajkat sm pa ugotovu da je kontroler u pizdy, tko da bom plato nazaj nesu, pa par mescev je stara;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri navijanju celerona 333A

Oddelek: Navijanje
71013 (889) TylerDurden
»

Kolikim je umrlo IBM IC7 40Gb diskov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19310958 (6586) ChiefThunder
»

IBMov disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
312231 (1576) Andor

Več podobnih tem