» »

Altec Lansing ali Logitech zvočniki?

Altec Lansing ali Logitech zvočniki?

ynos ::

Kupujem ene od teh dveh zvočnikov. Uporabljal bi jih predvsem za gledanje filmov in občasno poslušanje glasbe.

Zanima me tudi, ali lahko te zvočnike priklopim na TV in DVD? Na škatli od A.L. je oznaka med drugimi tudi "TV".

Altec Lansing: cena 13.000 SIT

Review od Altec Lansing

SLIKA od Altec Lansing



Logitech: cena 11.000 SIT

Logitech x-230


Če pa ima kdo kako tretjo alternativo za isti denar...:D

Brudol ::

Jst bi rajš Logitechove uzeu :D . Pa ne zato ker so mal cenejši ampak zato ker Logitechu zaupam zarad dobrih mišk :D .
LP Brudol

ynos ::

Aja? Samo a ni Altec Lansing v tujini dost priznana firma? Kolkr sem gledal na netu je blo raznih "strokovnih" testov in ocen pri Altecu vsaj 5x več kot pri Logitechu.

Mislm zlo me je presenetilo koliko testov teh zvočnikov sem našel na netu. Medtem ko sem se moral za Logiteche pošteno potrudit.

Trancedeejay ::

Omenjeni logitechi spilajo solidno, vcasih mogoce malo sikaj, bas je kar ok, izgledajo lepo, zacnejo pa pri malo visjih glasnostih hrescat, drugace pa spilajo ok. Enkrat so bili na voljo eni Samsungovi zvocniki, ki so po mojem mnenju bli do sedaj se najboljsi zvocniki(satelita in bas) do 10 jurjev, res kvalitetni za denar(spilajo bolje kot marsikateri HI-FI do 30 jurjev).
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Brudol ::

Samo a ni Altec Lansing v tujini dost priznana firma?

Ej ne vem ... čist možno. Se nisem nikol do zdej za zvočnike zanimu. Jst mislim od Logitecha 5.1 vzet Klik!. Do zdej sta mi tele dva t'stara kar fajn špilala :D .
LP Brudol

ynos ::

Ja tale kompletek 5.1 je kar fajn.

Moj kolega si jih je mislil kupit pred kratkim, pa so kar naenkrat cene poskočile na >90. Veš mogoče kje se jih da dobit pri nas najceneje?

Sam so vseen DRAGI! Jst bi si rah kak reciever od yamahe kupil + 2 zvočnika za ta denar. Kasneje pa še 3 zvočnike + woofer če hočeš 5.1

Brudol ::

Hja pr ns so kr krepke cene ja. Sam zdej enkrat verjetno gremo mal u avstrijo :D PELUGA :D .
Sam fu*k ker nimajo nikjer na zalogi ;(( ... v nobeni njihovi štacuni.
LP Brudol

Brudol ::

Sej verjetno bom še mal počaku. Ko bom ceu računalnik menju ... pol pa ziher :D .
LP Brudol

ynos ::

Kupil sem Altecove zvočnike in zvok je VVVVAAAAUUUUUU!!!!!8-O Super, res!

bradek ::

AL proizvaja izredno kvalitetne sisteme za solidno ceno. Logitech se sem pa tja potrudi, ampak se vedno je tajvan. :>

playboy ::

Imam Altec Lansing.
In je UAU!
Zvok, estetika, eleganca.
Ni da ni - res FUL zadovoljen.
Jest imam atpv3 mensezdi - sem pa pred kakimi 4 meseci hotel kupiti model (na slotecku je test) ki ga ni nikjer več v prodaji in je po testiranju enega tipčka na tem sajtu dobil čisto 10-ko.
je bil pa to predhoden model od atpv3 - tako da imajo zvočniki podobne karakteristike.

Play.
Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...

ynos ::

Ja moj je naslednjik ATP3!

glinik ::

Dajte mi na hitro povedat, zakaj igrajo toliko bolše od konkurence? ;)

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

ynos ::

Najbolš da greš kam poslušat, pa boš lahko preveril. Sicer v trgovini ni isto, kot doma ampak vseeno.

Men se zdijo zeeeelo kvalitetno narjeni. Vsaj delček zvočnikov...gumbi za glasnost so čist mehki (nič zatikanja). Se pa pozna kje jih imaš postavljene.

Če jih dam v svojo sobo: satelite na mizo, woofer pod mizo proti steni...potem pošteno suva. Celo mizo mi trese, v dnevni se pa krožniki na omari tresejo. :)

Če jih dam v dnevno sobo (1x-2x večja od moje), potem se mal manj sliši. Zvok je pa vseeno fantastičen. Filme je užitek gledat na teh zvočnikih.

HIBA: v popolni tišini se sliši brnenje wooferja, če so zvočniki vklopljeni (na ON).

glinik ::

OK, sprejmem dobro kvaliteto, da mi pa bas tolče nekaj v 3 dni ...

Če že ne drugega, imajo močan bas ;)

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

ynos ::

Sej so trije gumbki na desnem satelitku. :D Volume, bass, treble... Kvaliteta zvoka je res presenetljiva...niso pa spet ne vem kolk glasni. Odvisno na kaj si navajen. Zame so dost.;)

Glihkar pogledal film The Danny Dog (Unleashed) od Jet Lee-ja na Alecovih zvočnikih in je blo super. Priporočam film.8-O

Constantine ::

Sam imam doma 5500ko in morm rečt, da so se pr Logitechu potrudil!

Zvočna slika je odlična, malo še pripomore zmodana Audigy 2zs, bas je lepo odziven na vseh frekvencah.

Sicer ni v ranku 15k ampak vseeno :D

Pa še redko grem čez 1/3 moči, ker ni potrebno :D

LP

glinik ::

Lepo, da si zadovoljen z njimi. Kako pa boš komentiral, srednji spekter in definicijo basa?

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187950 (40425) staher
»

Kje kupiti kabel Digital Din 9 pinski (AC-3)

Oddelek: Zvok in slika
172968 (1771) Kaj
»

2.1 zvočniki, 100-200eur?

Oddelek: Kaj kupiti
272910 (2531) Spajky

Nakup zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
382363 (1906) Stepni Volk
»

Katere računalniške 2.1 zvočnike tja do 15.000?

Oddelek: Kaj kupiti
202087 (1610) dxx

Več podobnih tem