» »

Far Cry / HL2 nastavitve na GF6600GT - URGENT PLEASE

Far Cry / HL2 nastavitve na GF6600GT - URGENT PLEASE

LUCCA_BRASSI ::

Lani enkrat sem igral Far Cry na GF4/4200Ti , samo nisem imel cele igre (4xCD)in sem obstal v Coolerju tam ko poplaviš dvorano.Kartico sem nato prodal medtem pa sem imel GF2MX400

No sedaj sem dobil celo igro in sem prenesel shranjene igre od prej. Sedaj mam P4/3Ghz in GF6600GT/256Mb.
Ko naložim sekvenco mi barve divje utripajo (modre ploskve) polprosojna okna....v glavnem ne morem igrati
Ko dam autodetect video konfiguracijo mi vrže vse na HIGH ne pomaga igrati niti na LOW.

HL2 - autodetect mi da vse na LOW , trilinearna optimizacija , sicer pol stvari izklopi. Zadeva sicer teče , pojavi pa se podobno skakanje ploskve ko si v vodi - prikaz vode tudi na začetku.
Med hojo pa po zidovih utripa ( polprosojno kri ) ki je v bistvu ni.

Sem gledal iz nadzorne plošče nVidiine gonilnike in sem videl da ima prednastavljene profile za posamezne igre - obkljukal sem da je pod nadzorom aplikacije torej da se nastavlja preko iger nekega napredka ni

res bi prosil če je kdo imel kake podobne probleme je potreba dai kakšen patch gor ali kaj podobnega ali kako zadevo nastaviti ?
Mogoče je zadeva že kje opisana pa je toliko strani da ne pridem skozi
LP Lucca
Moments before detonation ,............

Senitel ::

Katere gonilnike uporabljaš?

LUCCA_BRASSI ::

Uporabljam 77.21 nVidia , sem opazil da so prav danes izšli 77.22

LP
Moments before detonation ,............

Senitel ::

77.22?? Daj odstarni driverje za grafično, počisti sistem z driver cleanerjem in inštaliraj Forceware 77.72 NVIDIA.

mojsterleo ::

Izvirni Far Cry se ne razume dobro z geforce 6 kartami. Inštaliraj patch pa bo delalo tako kot je treba.

Za Half Life 2 pa nimam pojma kaj bi bilo8-O. Probaj dat ročno nastavitve na high.

Zalaufaj dxdiag aplikacijo pa mal poglej če so kje kaki driver konflikti. Pa upam da uporabljaš DX 9.0c.

A sam tedva špila ti povzročata težave?

TheJack ::

No sedaj sem dobil celo igro in sem prenesel shranjene igre od prej. Sedaj mam P4/3Ghz in GF6600GT/256Mb.
Ko naložim sekvenco mi barve divje utripajo (modre ploskve) polprosojna okna....v glavnem ne morem igrati
Ko dam autodetect video konfiguracijo mi vrže vse na HIGH ne pomaga igrati niti na LOW.


Namesti si najnovejši patch za Far Cry.

LUCCA_BRASSI ::

Prišel sem do poglavja COOLER tam kjer poplaviš tisto veliko dvorano z mutanti in priplavaš po cevi . Pobijem kar se da pobiti , ko pridem do one ženske ona nekaj zapizdi in potem se ne zgodi nič - NE MOREM NAPREJ

KAJ NAREDIT:P
Moments before detonation ,............


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41783052 (56198) Heisenberg
»

Igre z največjim System Requirements

Oddelek: Igre
393552 (2051) bluefish
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744981 (18904) X-Hair
»

6800 gt sparkle (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
695903 (4897) jest10
»

UT 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
644186 (2873) cewkit

Več podobnih tem