» »

Harry Potter 6

Harry Potter 6

Mr_Globus ::

Že gdo bere knjigo? Jst sem si danes zrihtal "elektronsko varianto" in prva poglavja dobro kažejo. Spet ne bom spal dokler ne preberem :\
  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

Reanimated ::

Če sem jaz prav slišal, izide SLOVENSKI izvod 6 knjige Harrya Potterja šele decembra. Kaj vi imate angleško?
im freakZ

Mr_Globus ::

Ja knjiga je angleška in slovenski prevod naj bi bil šele drugo leto... 800 strani je pač too mach za prevajat:P

Kaj je zanimivega? Fantasy svetovi so me vedno navduševali. Sploh dobro zamišljeni. recimo Lord of the rings je neki tacega.

OwcA ::

Malo počistil. Če si kdo zelo želi izbrisano, lahko tudi prestavim v novo temo.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

NoUse4AName ::

Potemtakem bi še izbrisal mtosevejo trolanje.

Knjigo prebral pred par urami. Brez skrbi ne bom pisal spojlerjev.
V njej je eno veliko presenečenje (smrt enega glavnega lika), drugače pa je zgodba bolj ali manj standardna (vse hp knjige imajo isto zgradbo) in izveš veliko o voldemortu.
Sem sicer malce razočaran, osebno sta mi bili 4. in 5. knjigi boljši. Je pa rowlingova rekla, da bi se naj šesta in sedma knjiga brala kot celota, in glede na to kako se je zgodba končala bo sedma knjiga zelo akcijska in je bila šesta nekako uvod.

cerber ::

js sm jo tud prebral in se popolnoma strinjam z zgornjim postom (upam da bo zadnja knjiga bolj zanimiva)
nism pa zasledil smrt nobenega glavnega junaka! koga si imel v mislih NoUse4AName? (mogoče sm bral na nekaterih mestih preveč površno!)

NoUse4AName ::

Ehm precejšen del zadnjega poglavja se zgodi na pogrebu (poglavje se imenuje the ***** tomb), kdo je umrl ne bom povedal. To si pa mogel res slabo brat.

cerber ::

nism slabo bral samo neko čudno knjigo sm imel (zadnje poglavje v moji knjigi ni tisto kero si ti omenil, tudi več poglavij je, začne se popolnoma drugač...)
hwala da si napisu zgornje poste ker drugač nebi še kr neki cajta izvedu da sem bral čudno knjigo!

Mr_Globus ::

Če se začne "Gotta go to the bathroom..." si dobu fanfiction

Atos ::

jp, napačno knjigo si prepral...LOL

jez sem enako naredo s petim delom...prebral knjigo enakega avtorja kot je napisal to,kar si ti zdaj prebral...take je nakladal...zato sem se zdaj prepričal da sem dobo pravi izvod :D

Matev ::

kako lahko kdo prebere napačno knjigo
pa saj na platnicah že piše naslov

a nič ne preberete preden preberete
:)

Mr_Globus ::

Komot se da. Še posebej če t jo je dala hčerka od osla :D

Atos ::

LOL

ta knjiga je bila pridobljena po vprašljivih poteh...tam pa ni platnice

:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

George R. R. Martin - knjige (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
24664914 (2024) Kurzweil
»

Sci-Fi Literatura (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
23038635 (10756) Zvezdica27
»

Vprašanje glede naslednjega bralnega podviga: ZF (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10715221 (8819) Jst
»

Harry Potter

Oddelek: Loža
233077 (1943) Starodavni
»

Nadzor in zasebnost v informacijski družbi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
648977 (7362) poweroff

Več podobnih tem