» »

George R. R. Martin - knjige

George R. R. Martin - knjige

1
...
3 4
5
»

drvo ::

dottor je izjavil:

Menda je obljubu da letos bo izdana. Sam sem trenutno na 5. knjigi, imam pa še Viteze za prebrat in Ogenj in kri še za kupit. Imam pa vse v trdi vezavi :)


Jaz sem zaj.. in sem kupoval v mehki vezavi. Mi je žal. Me pa mika, da bi si skompletiral še trdo vezavo in mogoče sproti, do izida nove knjige, vse še enkrat prebral.

Zvezdica27 ::

v angleščini imaš mehko? Prodaš?

zz

drvo ::

Ne. Slovenske.

Zvezdica27 ::

Hja. Tud ok. daj zs, če bi hotel prodati.


zz

drvo ::

Ne bi prodal, zgolj razširil bom zbirko :)

Kurzweil ::

Je že bral kdo te nove knjige o Targaryenih? Je za kej?

kkemikk ::

Fire and Blood? Men je bila vseč. Verjamem pa da ni ravno za vsakogar. V bistvu osnovno zgodbo ki jo poznamo iz ostalih knjig tukaj spoznamo zares podrobno. Če lahko rečem malo bolj posplošeno. Če te zgodovina targov zanima ne vidim razloga da nebi prebral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kkemikk ()

Zvezdica27 ::

ok

oo7 ::

George R. R. Martin, avtor knjig Game of Thrones, naj bi v 2021 končno izdal naslednji del sage The Winds of Winter

https://hop.si/2020/06/24/george-r-r-ma...

Ales ::

Pod zadnji odstavek v prispevku se lahko samo podpišem:

Problem je, da mu nihče več ne verjame. Od leta 2011 dalje je George praktično vsako leto napovedal, da je izid za vogalom, a potem od vsega skupaj ni bilo nič. Izid se je neprestano prestavljal in maja 2019 je na svojem blogu zapisal, da če The Winds of Winter ne bo na policah do avgusta 2020, potem imajo oboževalci njegov blagoslov, da ga zaprejo na otok na Novi Zelandiji in da bo tam ostal, vse dokler ne bo dokončal knjige. Od tega očitno ne bo nič, zato tudi njegovim obljubam za leto 2021 ni ravno za verjeti.

Če pa izide, pa tudi v redu. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

DjJuvan ::

Martin is #canceled by retarded #SJW https://twitter.com/Dataracer117/status...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjJuvan ()

dottor ::

Vidim jaz da se bo vse končalo pri 5. knjigi ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

drvo ::

DjJuvan je izjavil:

Martin is #canceled by retarded #SJW https://twitter.com/Dataracer117/status...


Ta oslarija z imenom cancel culture je največje zlo, ki se ga je politika v sodelovanju z socialnimi omrežji izmislila v zadnjih letih. Vsak zakompleksanec, ki ima pet minut, se lahko danes zgraža in spravlja na vsakega, ki je v življenju nekaj dosegel(ali pa tudi ne) in mu s tem, v sodelovanju z podobnimi idioti, uniči življenje. Ponavadi zaradi banalnosti. Sicer dvomim, da se bo to zgodilo v tem primeru, pa vseeno.

dottor je izjavil:

Vidim jaz da se bo vse končalo pri 5. knjigi ;((


Jaz mislim, da za šesto knjigo še obstaja upanje. Sedma pa je možna samo, če jo bo kdo napisal, na podlagi Martinovih zapiskov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

vostok_1 ::

Haha. So funny how things go.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

acookook ::

Prej bi bilo pametno objaviti vse te zapiske, ki jih ima za pisanje vseh knjig, tudi "obljubljenih"....bo se premaknilo, ko zaključi z Elden Ring

zasekaroza ::

Nekateri že k kar nekaj časa govorimo, da 6. in 7. knjige ne bo. Očitno imamo prav.

dottor ::

Jaz zdej končujem 5. knjigo (še ene 150 strani do konca), čaka me še: Vitezi sedmih kraljestev in Ogenj in kri (to morem še kupit). Pa vmes imam še za nabavit in prebrat Svet ledu in ognja. Imam pa do zdej vse knjige v slovenščini in v trdi vezavi :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Matevz96 ::

Jaz čakam, da pridejo vse knjige potem pa v nakup v trdi vezavi, da bodo vse ista izdaja.
#hooldthedoor

zasekaroza ::

Matevz96 je izjavil:

Jaz čakam, da pridejo vse knjige potem pa v nakup v trdi vezavi, da bodo vse ista izdaja.

A ti res misliš da bo George kdaj končal 6. knjigo? Da 7. sploh ne omenjam..

Matevz96 ::

zasekaroza je izjavil:

Matevz96 je izjavil:

Jaz čakam, da pridejo vse knjige potem pa v nakup v trdi vezavi, da bodo vse ista izdaja.

A ti res misliš da bo George kdaj končal 6. knjigo? Da 7. sploh ne omenjam..


za šesto sem prepričan da bo, sanje o pomladi pa bodo verjetno ostale le sanje. Če se izkaže, da ne je ne bom kupil le 6 kar jih bo zunaj. Sicer se mi njegove knjige zdijo povsem nepraktične za brat v fizični obliki ker so enostavno preobsežne in jih bom vzel samo za na polico :D v uporabi bodo ostale elektronske verzije.
#hooldthedoor

acookook ::

Jaz mislim, da za šesto knjigo še obstaja upanje. Sedma pa je možna samo, če jo bo kdo napisal, na podlagi Martinovih zapiskov.

 Mamo celo dva kandidata, ki bi si upala napisati 7. knjigo

Mamo celo dva kandidata, ki bi si upala napisati 7. knjigo


:))

Kurzweil ::

Danes se dogajajo čudeži, poleg tega, da je poletela Marija, je Martin naznanil tole:

I am back in my fortress of solitude again, my isolated mountain cabin. I'd returned to Santa Fe for a short visit, to spend some time with Parris, deal with some local business that had piled up during my months away, and of course fulfill my duties to CoNZealand, the virtual worldcon. But all that is behind me now, and I am back on the mountain again... which means I am back in Westeros again, once more moving ahead with WINDS OF WINTER


Povezava...

Master_Yoda ::

Da ne bo na koncu tako kot pri Wheel of time, in bo zadnjo knjigo koncal Sanderson, razpisal se pa tako da ne bo 1 knjiga, ampak 3 :))
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

drvo ::

Pravijo, da upanje umira zadnje. Glede šeste knjige sem optimističen, zaključka pa verjetno ne bo, razen, če nas preseneti in vse razreši v tej knjigi.

Ales ::

Namesto zaključka je bolj verjetno, da je že vpeljal 17 novih likov, od tega 9 ubil, na 7 pozabil, zdaj pa razmišlja o še 13 novih...

Kurzweil ::

Sej dejansko ne bi bilo slabo, če bi šel flow zgodbe in konec v povsem drugo smet, kot je šla serija...

drvo ::

Če ne blefira, kar je vedno težje verjeti :)

I wrote hundreds and hundreds of pages of THE WINDS OF WINTER in 2020. The best year I've had on WOW since I began it. Why? I don't know. Maybe the isolation. Or maybe I just got on a roll. Sometimes I do get on a roll.

I need to keep rolling, though. I still have hundreds of more pages to write to bring the novel to a satisfactory conclusion.

acookook ::

Tip bo prej umrl preden bo napisal do konca.

dottor ::

2050 dobimo 7. oz. zadnji del? :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

nejcek74 ::

bomo videli a prej konec lockdown-ow al bo prej seria končana :))

acookook ::

Prej se bo zgodilo vse kar sta baba vanga in Nostradamus napovedala,tudi če je 0% možnosti , da se kaka napoved uresniči :)) , sam resno,kaj ta človek dela tak dolgo?

dottor ::

Važno da je 2 dodatka napisal vmes ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zvezdica27 ::

lej... dec ima denarja ko pečka, zamisel tudi - bo pa kdo drug dokončal.

Sranje je le, ker traja...

zz

oo7 ::

Kot kaže boste še čakali na naslednjo knjigo. George RR Martin je podpisal z HBO 5 letno pogodbo.

George R.R. Martin has signed a five-year deal with HBO to develop more projects for the network and for its streaming service, HBO Max, according to a report from THR. If someone still had any hope Martin would someday finish the books for A Song of Ice and Fire, which gave birth to the Game of Thrones TV series, this might be the final nail in that coffin.

https://collider.com/george-rr-martin-h...

dottor ::

Že ko je prišu 2. dodatek zgodbam mi je blo jasno da iz 6. knjige ne bo noč :|
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

George R.R. Martin Says Forthcoming Novel 'The Winds Of Winter' Will Be "Quite Different" From 'Game Of Thrones' Storyline

https://deadline.com/2022/07/george-rr-...

oo7 ::

George RR Martin pravi, da je napisal 3/4 knjige Winds of Winter. Tisti, ki berete boste še čakali.

GRRM Claims to Be 75% Done With 'The Winds of Winter'

https://www.vice.com/en/article/n7z9gd/...

DamijanD ::

to je že znano dejstvo (o čakanju) - vprašanje je, če bomo dočakali :D

joze67 ::

Brandon S. je še relativno mlad, tako da upanje je.

BaTeMaN ::

The Rise of the Dragon

je ravno izšla :)
less then zero

oo7 ::

George R.R. Martin Voluntarily Suspended His HBO Deal Due to the Strikes

https://startefacts.com/news/george-rr-...


Zdaj bo imel več časa za pisanje knjige.

Kayzon ::

Preberite si Fevre Dream,meni osebno bolj vsec kot GoT knjige ki je napisal.. Oz iskreno ne vem vec,mogoce mi je samo serija pustila grenak priokus.

oo7 ::

Kot kaže George še ne bo kmalu zaključil knjige Winds Of Winter.

George R.R. Martin's update on The Winds of Winter reveals he still has hundreds of pages to go, disappointing readers who have been waiting for the penultimate installment.

Martin candidly acknowledges that he's 12 years late on the book and struggling with it, further adding to the frustration of fans.

Jarno ::

Roko na srce, lahko bi zaposlil enega ali dva pomočnika, vešča pisca, katera tudi dobro poznata njegova dela, da bi mu pomagala dokončati knjige.
Kot zanimivost, zadnje knjige sage Wheel of Time je po smrti Roberta Jordana dokončal Brandon Sanderson.
Če bi Martinove knjige dokončali in nadaljevali posthumno, dejansko ne bi korektno izvedeli njegov izvirni načrt, razen, če se bi "ustrezno pripravil."
#65W!

acookook ::

oo7 je izjavil:

Kot kaže George še ne bo kmalu zaključil knjige Winds Of Winter.

George R.R. Martin's update on The Winds of Winter reveals he still has hundreds of pages to go, disappointing readers who have been waiting for the penultimate installment.

Martin candidly acknowledges that he's 12 years late on the book and struggling with it, further adding to the frustration of fans.

Eh, kdo še temu starčku verjame......plačali so mu lepe denarce, da naj (še en čas) ne napiše WoW in aDoS.... folk bi bil tudi zadovoljen z Windows of Winter part 1, pa vse do part 10...
.

bciciban ::

Model enostavno preveč komplicira.
Pa verjetno mu je pisanje tega bilo hobi, nekoč davno nazaj. Sedaj pa je samo še obveznost, ki jo odlaga in odlaga.

Kurzweil ::

Jarno je izjavil:

Roko na srce, lahko bi zaposlil enega ali dva pomočnika, vešča pisca, katera tudi dobro poznata njegova dela, da bi mu pomagala dokončati knjige.
Kot zanimivost, zadnje knjige sage Wheel of Time je po smrti Roberta Jordana dokončal Brandon Sanderson.
Če bi Martinove knjige dokončali in nadaljevali posthumno, dejansko ne bi korektno izvedeli njegov izvirni načrt, razen, če se bi "ustrezno pripravil."


Mimogrede, ko ravno omenjaš Sandersona...

Goal je bil 1M$, na koncu je nabral 41M$... vsaka beseda je odveč...
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno berete? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1213317663 (325) Yossarian
»

House of the Dragon (TV serija) (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Sedem umetnosti
51674184 (2054) Skyman
»

Gospodar prstanov - Konec ??

Oddelek: Sedem umetnosti
376950 (4956) Tear_DR0P

Več podobnih tem