» »

CD Covers

CD Covers

Poletnik ::

Mene pa zanima kok se da posnet oz. zapect te slike oz. cd covers na cdje. A rabim poseben pekac al kak poseben program ( v nerotu ne gre? ) ...

Gandalfar ::

gremo se ucit uporabljanja standardnih izrazov :)

CD Cover se ponavadi uporablja za sliko (skenirano) ovitka cdja, ki se jo sprinta na papir, izreze in uporabi na backup kopiji.

Povej kaksne datoteke imas.

Poletnik ::

Ne za te ovitke vem kok se printajo, zanima me za slike v jpg formatu za na cd-je. Ne na ovitke. Zgornjo stran cdja.

Gandalfar ::

http://www.coverxp.com/main.asp

drugace pa jzt to delam z corel-drawjem.

p.s. seveda rabis poseben papir :/

perci ::

Drugač pa obstajajo printerji s katerimi lahko sliko zapečeš direkt na CD, samo rabiš posebne medije za take štose, da ne govorim o tem, da je tak printer drag ko pes.

MI_KO ::

Kaj ga ne razumete? (No saj on tud ne razume)
Ker si oslarijo vprašal bom ti odgovoril v vseh mogočih pogledih:

CD COVER: je ovitek za cd. Poglej na cdcovers.cc, pa boš videl kaj so to coverji. Pečeš jih s tiskalnikom (Na papir al nalepke.) So pa tudi printerji (glej comtron->seiko) ki ti tiskajo na zgornjo stran cd-ja.

IMAGE FILE (mogoče misliš to): Je ena datoteka, ki se posname na cd in vsebuje ogromno (ali malo) datotek, ki so ponavadi z drugega cd. Če zapečeš pravilno na cd-ju ne boš videl tega fila ampak njegovo vsebino. (Nero-> burn image file, nekaj takega)

TATOO: Je slika, ki jo pekač "vgravira" na cd. Nato zgleda kot kakšen hologram, ali sitotisk. (NEkaj takega). V kolikor hočeš to moraš najverjetneje v trgovino po novi yamahin pekač, kr samo on zmore to!

Kaj drugega pa se jaz ne spomnim. Jpeg pa so navadne slike ki jih zapečeš enako kot filme (od tvojega rojtnega dneva, se razume.),...
MI_KO

kompanjon ::

ok saj ne da vem kaj je točno mislil...sam najbrž ga zanimajo bolj natančni podatki kot pa naprintaj in prilepi.....

lepše povedano:
mene tudi zanima kak je ta "poseben" papir in taki bolj natančni podatki......pa ne reč:"čist navadn lepilni al kaj takega"...prosim če mi poveste ime oz vsaj kako specifikacijo ki jo bom lahko posredoval trgovcu in bo on takoj vedel kaj rabim...da ne bom na koncu dobil kak papir za zavivanje daril:)lol hvalal lepa vnaprej za pomoč

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kompanjon ()

OldSkul ::

Canon IP3000 podpira tiskanje na CD-je in ni drag kot pes.

Nejc Pintar ::

bel samolepilni papir ki ima že izrezane nalepke za cdje
Lahko je biti prvi, če si edini!

DimmniBurek ::

vodoodporc za po cedejih, un ta tank 0w|\|z0R z
There Is No Stronger Drug Than Reality

Yossarian ::

Jaz papirja na CD-je ne bi lepil. Imam tri take in se mi po enem letu že odlepljajo po robovih. Ne znam si predstavljat, kak bi spucal player, če bi se mi kdaj kos nalepke odlepo v notranjosti. Jaz tega več ne delam. Imajo preslabo lepilo (vsaj te, ki sem jih imel jaz)
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tiskalnik ki tiska na CD ??

Oddelek: Kaj kupiti
172138 (1981) tomaz-
»

NEC LabelFlash

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
496325 (3747) r0b3rt
»

program za izdelavo nalepk za na CD/DVD-je + papir/nalepke?

Oddelek: Programska oprema
74060 (4004) Brane2
»

Nalepke za tiskanje na cd?

Oddelek: Kaj kupiti
64238 (4158) Poldy
»

Nero audio Cd vprašanje

Oddelek: Programska oprema
101578 (1443) Han

Več podobnih tem