» »

Dvd-predvajalnik Grundig Livance GDP 2400/1

Dvd-predvajalnik Grundig Livance GDP 2400/1

Smiley666 ::

Imam nov Dvd-predvajalnik Grundig Livance GDP 2400/1 pa me zanima a mogoče kdo ve kako bi spremenil velikost črt in barvo za podnapise pri div-x filmih ki jih gledam na njem? Mogoče ima kdo tak predvajalnik in mi da kako informacijo? Zanima me še pa tudi a je mogoče da bi kako nariktal da bi mi predvajalnik pisal tudi šumnike? Prosim prosim pomagajte mi! Baje sem slišal da se to da spečt na nek cd in se pol samo to popravi v predvajalniku? Žal sem neizkušen na tem področju in bi porsil za kako informacijo ali se to da popravit že v nastavitvah samega predvajalnika ali pa s kakim popravkom s katere internetne strani? Lepo se vam zahvaljujem za informacije!
Mirko je car

mkovac10 ::

smiley666 sam imam drug model grundiga in sem imel isti problem. Za boljši izpis podnapisov pri DivX (imajo vsaj ozadje in so tako lažje berljivi) je potrebno nadgraditi firmware dvd playerja. To storiš tako da snameš firmware iz neta in nato slediš navodilom! da narediš tako kot piše je ključnega pomena saj se ti lahko v nasprotnem primeru zgodi kaj nepričakovanega in Pa-Pa dvd.

Firmware najdeš tukaj

navodila v pdf formatu pa tukaj

in še enkrat ti svetujem da res narediš tako kot piše.

matija
mako dv


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639120 (11169) JanezC
»

[divXvid] Sony predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5113245 (4846) Kocovan
»

[DivXviD] Yamakawa predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
30235515 (14304) aco111
»

[DivXvid] Grundig predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
53820 (3284) lolek84
»

[divXvid] Mercury predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6912171 (7258) Alec999

Več podobnih tem