» »

[Še ena za oceni] Spletna stran godbe Črnomelj

[Še ena za oceni] Spletna stran godbe Črnomelj

zenith1 ::

Tole je moja druga spletna stran, ki sem jo v bistvu delal kar celo leto, kjer sem naredil 3 verzije in tole je zadnja.
Lahko jo ocenite, pokomentirate, skritizirate, poslušate njihove MP3je ali pogledate galerijo :D

Link do strani.

LP Robert

BaRtMaN ::

V Operi je ozadje na nekaterih straneh br0ken, prav tako ozadje menija. V Firefoxu vse dela kot mora.

Dizajn je všečen.

zenith1 ::

Mi lahko prilepiš screenshot, prosim, meni na Opera 7.6 deluje OK. :|

BluPhenix ::

Oj, mene samo nekaj zanima, kaj slika v bannerju je tvoja? Ker sem jo nekaj časa nazaj videl na eni strani, če ni pa, ali si uprašal avtorja za dovoljenje uporabe?

Drugače pa je kar všečna.

zenith1 ::

Itak, da sem ga vprašal :D Ker je moja.

BaRtMaN ::

Version 8.01
Build 7642
Platform Win32
System Windows XP

Domov
Predstavitev
Novice
Zgodovina
Člani
Fotogalerija
Diskografija
Knjiga gostov
Povezave
Obvestila
Kontakt

BluPhenix ::

zenith1: sej sem napisal, če je mogoče tvoja. Ta tvoja slika mi je bila še posebno všeč, zato sem vprašal. :D

zenith1 ::

Vem, samo malo sem se pohecal, thanx :D

Grem napako prečekirat, najbrž je kriv clearfix. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zenith1 ()

zenith1 ::

Bartman,

poskusi, ko boš imel čas, tole stran --> Klik

Matev ::

mogoče malo prevelik baner
odžira prostor na strani

njok ::

<p class="link1">
<div id="Nav">
<p class="link1">
<p class="link1">
<p class="link1">
<p class="link1">
<p class="link1">
<p class="link1">
...
...


Cemu pa tole sluzi? 8-O

zenith1 ::

Obliki linkov v navigaciji. Zaenkrat.

Nisem pač uporabil [li].

Kje je point tvojega vprašanja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zenith1 ()

BaRtMaN ::

zenith1: Isto je.

zenith1 ::

Goddamit, where is the f... problem.

Grem iskat naprej.

poluks ::

dizajn; nevem zakaj imas na vski strani 2cm nepotrebnega roba (ces da bo lepse zgledalo), ko bi ga lahko bolj pametno izkoristu; npr. bi mel tam kake direkt povezave, slike, ...

Tam pri foto galeriji pa mors obvezno spremenit font crk, ker ze to da te vrze v novo okno je nepotrebno, okno nima nobenega skupnega izhodisca kot tvoja stran (lahko bi blo vsj ozadje zeleno ce nc drugega). Zakaj nebi imel slike na strani tako kot ostalo (kot slika domov recimo, sam da bi jih bilo vec), pa s font bi bil enoten

sicer pa nevem kako se strani dela ampak v samo oblikovnje si pa bolj malo casa vlozu

ok mogoce sm prevec kriticen, to je le tvoja druga internetna stran.

drugace pa meni vse dela ok, nc ne nalaga dolgo kar je ok

njok ::

Moje vprasanje se je nanasalo na vse tiste P class="link1", saj se lahko nanje sklicujes kot #Nav P.

zenith1 ::

Njok, učinek bi bil isti, ti bi šel po levi, jaz sem šel pa po desni. Vem pa, da sem nagnjen h kompliciranju :\

Poluks, imaš čisto prav, meni je OK, če poveš po pravici. Glede galerije bo mogoče v prihodnosti rešeno z neko drugo PHP verzijo galerije, mogoče bom celo tole poskusil integrirat. Glede oblike sem pa res gledal bolj na izgled, kakor na učinkovitost dizajna. Si pišem vse napake ;)

njok ::

Vem, da bi bil ucinek isti, vendar bi si ob casu pisanja kode lahko prihtanil nekaj casa. :)

Glede izgleda pa ne vidim neke potrebe po krcenju, saj je prostora za vsebino vec kot dovolj, mogoce bi lahko celo pri novicah dodal malo paddinga k vsakemu prispevku.

Izgled je vsecen, sploh tisti dvojni rob.

zenith1 ::

Njok, hehe, copy/paste in pa extended search and replace, pa imaš 100 strani urejenih v 10 sekundah. Ma ni panike glede urejanja code, ima pa vsak svoj način pisanja kode, na koncu šteje itak, da stran validitira in enak prikaz v vseh browserjih, čeprav v IE5 nobena od mojih strani ne deluje ravno pravilno :8)

Bartman, sedaj bo OK. Je razlika v prikazovanju Opere 7.6(build 7141) ali Opere 8.01(build7464). To mi je pa čudno. Link do strani je tukaj.

BluPhenix ::

Kje sta ta 2 cm roba, jaz jih ne vidim.

Meni je tudi design čisto všečen, za količino informacij, ki so potrebne. Skratka to je predstavitvena stran, ne portal in svoje delo pomoje opravlja čisto uredu. Edino kar mene moti je to, da v FF stran skače levo in desno, ko se pojavlja ali pa skriva scrollbar, ampak to je itak že standard.

No, mogoče kakšna indikacija, kje se obiskovalec nahaja mi tudi nebi bila napačna.

Aja, če imaš vse v slovenščini, bi bil lepo, da bi se
Posnetek iz Miklavževega koncerta
Posnetek je možno posneti in pogledati --> Link

spremenilo v:
Posnetek iz Miklavževega koncerta
Posnetek je možno posneti in pogledati --> Povezava

Zgodovina je pa doooolllggaaa. Mogoče malo preveč.

EDIT: aja pa tisto luč čez drevo pobriši, dej :D .

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Sedaj pravilno prikaže tudi moja Opera. :))

zenith1 ::

Blue,

Kako to misliš indikacija? A da bi naredil navigacijo v CSS z active indikacijo?
Glede scrollbara pa pomoje ni rešitve, to je standard v FF?
Zgodovino pa sem jim spisal kar jaz (ker edino to je manjkalo da je stran skompletirana), meni je zelo zanimiva, ker izveš marsikaj kar se je dogajalo v tistih časih :O Ma je trnova pot, da prideš do tega kar so oni sedaj, veš.

BluPhenix ::

Zenith, indikacija kot je recimo active link, samo lahko na kakšen drugačen način.

Za scrollbar ne vem če se daj kaj naredit, jaz imam iste probleme.

Glede zgodovine, mislil sem, da je dolga, kot tekst, oziroma mogoče malo predolga za predstavitveno stran. Ne vem jaz sem pač tak, da mi je na predstavitvenih straneh bolj malo do več kot 30 sekundnega branja. Vem kakšna je pot godb vem, ne se bat, been there, still there... :D

poluks ::

to sploh nisem opazu je pa res. se strinjam z blujem---> pobisi obe luci k kvarita sliko:P:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poluks ()

zenith1 ::

Glede luči, komentar najbolj priznanega slovenskega fotografa..."ker je ta pot v ospredju nekam prazna, saj kar kliče po sprehajalcih, še posebno ker luči ob poti nakazujejo bližino naselja."

:P :P :P

Matev ::

jaz sem moral prav napeti oči in iskati da sem na sliki našel tisto kar vas moti (obe cestni svetilki)
pismu ste dlakocepski

naj še kdo reče naj pobriše hišo

BluPhenix ::

emm, jaz nisem mislil luči, ki sta na sliki s hišo, ampak luč, ki je na sliki z velikim drevesom, oziroma gozdičkom ob sprehajalni poti, moti pa me, ker tisti beli balon ne paše na lepi zeleni podlagi. (slika hill črnomelj)

EDIT: na sliki s hišo mene sploh ne motita.

Zgodovina sprememb…

Matev ::

zbriši drevo
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

zenith1 ::

Sam ne se kregat, prosim ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Kaj kupiti
169297313 (26415) pingo76

Nova slovenska zastava?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18218541 (12484) Matek
»

Če bi imeli na STju izbiro svojega avatarja, kakšnega bi imeli?

Oddelek: Loža
372140 (1436) Tarzan
»

paging file

Oddelek: Pomoč in nasveti
171297 (1178) BaRtMaN
»

"težava" z NF7-S in AthlonXP 2500+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
735178 (3919) Tilen

Več podobnih tem