» »

MSI K7T Pro 2 problem! Nujno!

MSI K7T Pro 2 problem! Nujno!

Pat_MaGroin ::

Prvi problem je, da ne morem biosa flashat vec. Kr ustavi se. Drugi je pa sledeci: odklenjen proc se da navijati do 850mhz (mam pa 700 default). Nad 900 je pa zlo cudno, Zbudi se pri 500mhz. Ebkrat sem ze menjal plato, ker se ni dalo OCjati. Zdej se da, ampak samo do 850mhz. Kaj je spet plata zanic?
lp

VASkO ::

to je pri MSIjkah velik problem, ker ne znajo postenega BIOSa skup spisat in potem mnozilniki zajebavajo

OldSkul ::

Sej je z množilniki vse OK v izdajah SPECIAL BIOS!
Res pa da bi se lahko mal bolj potrudli in dali množilnike tudi pri navadnih BIOSIH!

|Luka| ::

Sadarj79: kje pa dobit special izdaje biosa??
Thx lix

msmiha ::

Mam isto plato kot ti. Problem, da BIOSa ne moreš flešat je ta, da nisi napisal enega parametra, ki ti ga piše pod "note" (ne vem ker je ampak saj maš cajt pogledat). Drugače me pa množilnik isto skor zajbava kot tebe. Razen, da pri meni je tak, da če ma procesor nad 40*C in pritisnem tipko reset se zbudi pri 543. Navi sem pa Durona 800@1017 pri 45*C pri polni obremenitvi.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OldSkul ::

To dobiš na Msi-jevi strani!

tec ::

Ce ne gre mnozilnik preko biosa, lahko strihas mosticke na procu. Jest sem si tko pomagu, ko sem imel se MSI in nikakor ni hotlo it vec kot 900.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

spaka od celerona na plošči vtaknjeni pravokotno na osnovno ploščo

Oddelek: Navijanje
151183 (985) vise
»

BH6 Upgrade - pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
171269 (1055) boha
»

BX in Celeron - do katere frekvence?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101248 (1107) jerry2000
»

Napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141026 (812) franci
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684279 (3320) rc-car

Več podobnih tem