» »

Kdo je najhitrejši?

Kdo je najhitrejši?

omejc ::

Imam AMD Athlon 1400 Mhz, ter odlično zračno hlajenje, Navil bi ga rad na 1800 Mhz ( 1600Mhz - 48C) A mi prokleti procesor ne deluje, je postopek spajkanja uporov enak kot pri KT-7, Jaz imam KG-7 Lite.
0:):D:)):|8-):(>:D:8);((8-O:O:'(;(:\:)|O:P;)

Binji ::

Cak ti bi rad zvedu za kasn voltage mod na KG7 plati al kaj si tel povedat?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

omejc ::

TOCNO!

PhotoBlaz ::

A lohk vprasam kaksno zracno hlajenje mas, da mas tko lepe stopinje????

Prosim opisi ga, ker ejst mam s tem take bedaste probleme!

Hvala!

msmiha ::

model on nima zračnega hlajenja ampak vodno haljenje kako pa misliš, da je dosegel -48*C?
Omejc zasnova te plošče je enak kot KT7 Le da ta podpira DDR. Tago, da lahko narediš kar tisti voltage mode, ki je opisan za KT7
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

omejc ::

Ma ste vsi usekani, le kdo bi z zračnim hlajenjem dosegel tako temperaturo, tisto je pomišljaj ne pa minus, priznam malce čudno sem napisal a vseeno takega prepiha pa tudi nimam v kišti.
Seveda je ta temperatura izmerjena po približno 4H urah nabijanja F12001, ke je mimogrede ULTRA požrešna igra.

Ste pa zašejkal...
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

zile ::

LOL :D
Dejte me še smejat. Kle se pa vid da eni kr neki nabijajo, pa ne ti omejc. :)

McWolf ::

Dej na konc, bo ubogo revše še skurlo plato in use kar je gor. Dej raj dob načrt za KG-7 lite al kaj pač že maš voltage mod.
Aja pa res zile smejim te :P:D:D:D
Go tell it on the mountains!

RookY ::

Omejc: nisi še povedal kako hlajenje imaš(model hladilnika)....pri 1600 je 48 C ugodna temp.
Juhu juhu spet bom bruhu

Yohan del Sud ::

Ja no, ampak -48 bi bilo še malo bolje, ne... :D>:D8-O

g0Run7 ::

48 stopinj pri 1600 ni big deal...

jst imam 47 pri 1540 pri polni obremenitvi, gor pa imam bakreno ploščico in vulcano 6cu, to pa je tudi vse... ok njegovo je res boljše, ampak vseeno...

folk, ki se mu proc segreva čez 52-53 stopinj, pa ima kako hudo hlajenje, očitno ne znajo dol plastičnih folij povlečt pred montažo, al pa so totalni bebci...

omejc ::

Samo to vam se povem, da sm s tisto silver... termalno pasto prisel na 44-45 stopinj.
:D:D:D:D:D

BendeR ::

Hm zakaj so te eni zaradi tega bebci.Meni tui od kar sem si dal gor 3r bios na abit kt7a plato kaze kar za 10 stopinj vec.To se pravi da smo vsi tisti ki mamo na abitki zaj 3r bios bebci ker nekaterim zaradi tega kaze vec kot 50 :P>:D

PhotoBlaz ::

Uh ste tle eni prenapeti.
Tkole vam povem mam 1,4 TB pa ne morem temp sprav pod 56C kadar ni nc obremenjen, pa mam pasto in to dobr namazano tanek sloj, pa cel bakren hladilnik(ne samo ploscice uspodi ampak cela rebara tud iz Cu) pa se odprto 1 stran ohisja!!!!!

Zdej mi pa povejte kdo je tle bebec?...

cau

mico ::

Denis 3R Bios ima izklopljeno funkcijo, ki v windowsih proceosrju pove da naj idla oz. nekaj v tem smislu...skratka pri 3R biosu bos mel skoz konstantno temp. -> max 5 C temp. razlike, medtem ko pri prejsnjih bos pa pri idlanju mel verjetno celo kaksnih 15 C nizjo temperaturo kot pri obrememnitvi...Pravijo pa, da so sistemi stabilnejsi ce imajo izklopljeno to funkcijo.

VASkO ::

tako je, v 3r ni vklopljeno idlanje, ahko pa ga vklopite na vsaki plati z kt133/a cipsetom s programom wpcrset!

g0Run7 ::

model: ti. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lastniki XP1800+ pomagajte.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281302 (911) Hux
»

Temperatura duron1000

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311584 (1215) krucymucy
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411831 (1331) abcde7
»

Athlon 1.4GHz 266 + ABIT KT7A

Oddelek: Kaj kupiti
191381 (980) Binji
»

Novi Abit biosi izkušnje? Moje so zelo slabe:-(

Oddelek: Navijanje
251861 (1390) Malecky

Več podobnih tem