» »

Slo-Tech & IE6

Slo-Tech & IE6

Tr0n ::

Takole zgleda forma za vpis besedila pod IE6 (WinXP). Vendar ne zmeraj. Hmmm....

ABX ::

... zate več kot preveč.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tr0n ::

Ha-ha. Funny.

Ne samo res. Kaj ma IE6 spet kaksne svoje finte za HTML ali pa Slo-Tech-ovci ne znajo HTMLja pisat? :)

andrej ::

hm, tocno ne vem kaj je krivo, ampak tak zgleda ze od vsega zacetka IE6...

lordgreg ::

zakaj ne daš, Primoznj, v TEXTAREA rows=X tako kot imas COLS??? ker to pa mi že gre po malem na živce dvovrstični textarea! :{

OrlyTM ::

Tut men.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Justy ::

To bi se res lahko ze urihtalo...........

JLP ::

Ah kje pa. Atribut ROWS=10 je zlo težko napisat. Nucaš saj ene 6 mescov. :)
Live long and prosper!

powldiy ::

Fantje ne prevec upat da bo to hitro porihtano .. verjetno vsi veste da se slo-tech na NS 4.x ne prikaze gor ..okej ..boste pac rekli "PA SI IE ODPRI LEMER" ..hja .. ce ieja nimas ..al pa nimas pravic (nisi admin) pac ne mores kr tak proggije na masino instalirat ..in ce pac nisi admin si fucked ...... vse okej in prav .. sem pogledal .. preveril .. nasel problem .. sprobal ce z popravkom te napake slucajno na ostalih browserih dela kake probleme, ... nix .. vse dobro laufalo .. sem poslal post na slo tech .... pa so rekli da je to kriv NS 4.x .. da je slabo sprogramiran in da so oni napisali tak kot to mora biti... in da zaradi NS 4.x ne mislijo tega popravljat ..... pa sem jim tocno napisal tocno kje je problem in kako ga odpraviti ... ..glede na to da manjo 1k+ obiska na dan bi to lahko uredili ... kot lahko preverite ta zadeva se zdaj ne deluje ..to z NS 4.x ... se vedno je ves tekst temen ...

..zato sem takrat tudi protestno zahteval ukinitev mojega acc... kar so mi tudi ugodili ... skratka .. ne upat da bodo kaj porihtali .... bolj vam svetujem obisk lordgregovega www.dotproject.org , k tam se v vseh browserih dobro prikaze, pa ce je kaj narobe se grega tudi potrudi in napake odpravi... clanki so vsaki dan novi, forum pa tudi deluje ..sicer ni tako aktiven ampak to tudi bo ko bo vec clanov ...

..aja ..se ena stvar ...admini se vedno niso uredili moznost brisanja acc ..v primeru da uporabnik ne zeli vec biti member slo-techa ... no ... posebej za ta post sem si ustvaril acc.. da vas seznanim da na slo-tech.com z dobrimi nameni neboste nikamor prisli, ker vas bodo admini popljuvali zalili itd itd kakor so takrat tudi mene ko sem samo zelel da bi NJIHOVA stran delovala bolje ... ...skratka ce ta post bere kateri od adminov ... ZBRISITE MI TA ACC TUKAJ KER GA TAKOALITAKO NEBOM VEC UPORABLJAL ... PA DAJTE TO MOZNOST NA VOLJO TUDI DRUGIM DA NEBOTE MELI 9XXXXXXXX USERJEV , OD TEH PA BO AKTIVNIH SAMO 2XXX ...PREJ KO SLEJ SE BO FOLK NAVELICAL VASE IGNORANCE ....

...SE NAPREJ VAM ZELIM LEP DAN .....

POLDI , computer-freak

teac ::

Se strinajm z powldiy!!
Točno....tukaj si mislijo, da če majo 2000+ folka, da so ta glavni! Mislim...če pišem glih v tej temi...kolko pa bi blo treba popravit, da bi tudi v IE6 vpisno polje blo večje.....1 stavek??? Tak kot je rekel....folk se bo naveličal vaše ignorance...samo obljubljate, naredite na NIČ!!!

andrej ::

powldiy: ljudje za to stranjo so dobri, in v nobenem primeru taksni kot si napisal...

glede IE 6 problema. to pa res ne vem zakaj ne naredijo:D

Tr0n ::

Mislim, da je zdaj nekje ze popravljeno. Ne pa cisto povsod. Kar je v bistvu cudno, glede na to, da se zmeraj ista .php stran odpre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29017500 (11779) Tody
»

browserji in stran

Oddelek: Izdelava spletišč
71321 (1240) rc-car
»

DOST MAM!

Oddelek: Slo-Tech
341558 (925) alien-w
»

Netscap Problem Solved :]

Oddelek: Slo-Tech
161234 (980) lordgreg
»

Glupi IE errorji

Oddelek: Slo-Tech
181253 (1078) Bakunin

Več podobnih tem