» »

delo na domu

delo na domu

tsh2 ::

kako je z delom na domu? sestavljanje, lepljenje, pakiranje.
je že kdo to delal. se lahko zafrkneš? plačajo prav?

Poldi112 ::

Pojma nimam o cem govoris. Osebno delam doma za racunalnikom. Placajo uredu.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

nejc_ ::

Mi smo pomoje pred 10-15 leti sestavljal kulije - in je bilo, ce preracunas na placilo/h, placano porazno malo - pomoje niti ni dosegalo minimalne place.

jarre ::

Hm... nikakor ne priporočam dela na domu (sestavljanje kemičnih svinčnikov, pakiranje v vrečke,...).

Vse skupaj je glede na vložen trud in vpletene vse bližnje in daljne sorodnike (v stilu.. samo 5 minut mi pomagaj, jaz tebi tudi pri pomivanju posode..) veliko premalo plačano.

rimljan ::

[quote]Pojma nimam o cem govoris. Osebno delam doma za racunalnikom. Placajo uredu.[/quote]

Poldi112 kaj delaš, če ni skrivnost?

mihec87 ::

Ja to mene tut zanima delo na domu za compom recimo ker sem fizicno omejen zato bi to kr prav prslo??

mihec87 ::

A gdo ve kje dobit kako tako delo kje objavljajo..?

BluPhenix ::

Vecina programiranja, designa, web strani se da delati doma, ce se tako zmenis s firmo za katero delas (ponavadi ni vecjih problemov), oziroma nekatere ze same iscejo ljudi, ki bi delali to na domu.

Se splaca nauciti kaksen PHP in HTML, pa potem lahko delas take manjse projekte.

mihec: www.najdi.si in vpisi studentski servis. Izberi enega in poglej kaj ponujajo, poglej naslednjega in tako naprej (da ne delamo reklame). Tudi ce nisi student se da tako najti delo, Poklices, poves kaj znas, ce ti recejo da hocejo samo studente reces hvala lepa in nasvidenje, Ce ti recejo da te zaposlijo tudi honorarno, ali kako drugace pa je reseno.

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Ja sam jst bi to rabu sam cez poletje vecji del ne stalno zaposlitev ker se hodim v srednjo solo.

mihec87 ::

aha torej ker nisem student morm iskat stvari ki so drugac ko pa za studente sm dijak namrec

Dittorio ::

salamonov oglasnik dela cudeze
WHITE POWEEEEER

BluPhenix ::

Ahjoj. Tudi če si dijak lahko iščeš delo preko študentskih servisov. Važno je, da imaš potrdilo, da se šolaš in lahko delaš preko študentskih servisov. Kaj res niste tega nikoli probali 8-O

Myth ::

Polnoleten moraš bit. Vsaj za moje pojme. :)

btw, kakšno delo še lahko opravljaš z doma? :) to je mišljeno resno!

en LP
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

Nejc Pintar ::

Da si v ŠS ni treba bit polnoletn...
Lahko je biti prvi, če si edini!

Daedalus ::

Jaz prevajam razne zadeve. Rabiš računalo, ADSL pa dovolj discipline, da oddaš svoje delo do roka.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

korenje_ver2 ::

odvisno kje delas. ce delas pr komu ka ma denar, ti bo zaokrozu navzgor. ce pa delas pri kakem cigotu, ti pa se placu ne bo.

katiia ::

Živjo.:)
mene pa zanima,kje se da dobiti kakšno delo,ki bi ga lahko opravljala doma.??

prosim,če mi predloge oz odgovore pošljete na: katiika.1994@gmail.com

keworkian ::

katiia je izjavil:

Živjo.:)
mene pa zanima,kje se da dobiti kakšno delo,ki bi ga lahko opravljala doma.??

prosim,če mi predloge oz odgovore pošljete na: katiika.1994@gmail.com


Doma lahko opravljaš čiščenje, kuhanje, pospravljanje itd.

zbracko ::

mene zanima če je že kdo sestavljal svetilke plačano je 2e na eno svetilko pa probam na e- POŠTO POSLAT SVOJ NASLOV PA NE GRE e-pošta je sestavljanje doma@gmil.com ali je to prav me obvestite zdenka

mihec87 ::

zbracko je izjavil:

mene zanima če je že kdo sestavljal svetilke plačano je 2e na eno svetilko pa probam na e- POŠTO POSLAT SVOJ NASLOV PA NE GRE e-pošta je sestavljanje doma@gmil.com ali je to prav me obvestite zdenka


Tole pa res ne gre poslati namreč med "sestavljanje doma" vmes ne more biti presledek ter na koncu gmil.com je verjetno pravilno gmail.com

blackbfm ::

zbracko je izjavil:

mene zanima če je že kdo sestavljal svetilke plačano je 2e na eno svetilko pa probam na e- POŠTO POSLAT SVOJ NASLOV PA NE GRE e-pošta je sestavljanje doma@gmil.com ali je to prav me obvestite zdenka

zelo verjetno gre za nateg

mihec87 ::

blackbfm je izjavil:

zbracko je izjavil:

mene zanima če je že kdo sestavljal svetilke plačano je 2e na eno svetilko pa probam na e- POŠTO POSLAT SVOJ NASLOV PA NE GRE e-pošta je sestavljanje doma@gmil.com ali je to prav me obvestite zdenka

zelo verjetno gre za nateg


jup stay away
http://med.over.net/forum5/read.php?59,...

St235 ::

tole je pravi naslov:
sestavljenje.doma@gmail.com

Kot vedno najprej nekaj plačaš, potem dva meseca delaš (4 kose na uro/1000 kosov na 250 ur) in oni vse skupaj odpeljejo in jih nikoli več ne slišiš.

V najboljšem primeru pa delaš na črno za 8€ na uro.

Tole sem našel na med over net:
Prijavili ste se za sestavljanje doma.Ponujamo vam izdelek(različne),za katerega dobite vse dele,vaša naloga pa je da ga sestavite.Takšen izdelek je naprimer svetilka.Zanjo dobite vse dele,jo sestavite,zapakirate v škatlo in proizvajalec jo lahko pošlje v prodajo.Dobite vsa navodila za sestavo,v paketu je 1000komadov,ki jih morate sestaviti(pokličete ko ste gotovi,da jih odpeljejo),zaslužek pa je od 2 do 5 € po komadu.Komad sestavljate 10minut(eni bodo rabili tudi uro na začetku),za eno pošiljko je predviden čas tri do štiri tedne za sestavo(ena oseba). Potrebujete majši prostor za delo in predvsem za materijal,.da je na suhem in varnem,celotna pošiljka pa se na koncu pakira v štiri palete.Za to potrebujete prostor,Garaža je v redu. Zraven delov dobite vso potrebno orodje za sestavo.Če imate prostor za delo(dovolj je miza in stol,ter prostor za skladiščenje se javite da se dogovorimo za nadaljne sodelovanje.Plačilo je po predajiizdelkov v osmih dneh na vaš naslov(poštna nakaznica). V prvem dopisu smo vam predstavili delo in pogoje zanj.Ponujeno delo je dogoročno,nič pa vas ne stane,če ga bilo kdaj odpoveste(ni nobenih obveznosti in pogodbenih kazni).Obstaja pa možnost dolgoletnega sodelovanja in lepega zaslužka.Preden pa vam damo delo na dom,vas obišče naš sodelavec,da preveri ,kje boste delali in kako boste prevzemali materijal(nič težkega,kombi pripelje na vaš dom in delavec vam transportira v garaao ali drug prostor (z kulijem,ki ga ima s sabo)Delavec tudi ugotovi ali je možnost sodelovanja,če teh pogojev nimate in če lahko sprejmete manjše izdelke.Za delavca in njegov obisk nam sporočite vaš naslov,obvezno telefonska številka, da se dogovorite za čas obiska,ni pa pomembno kje ste doma.Če je cesta pridemo do vas. Za vso logistiko poskrbi firma,vaše je samo da sestavite izdelke,kateri so vam zaupani v izdelavo.
Ker so ti izdelki sorazmerno dragi,cena od 5 do 70 € po komadu,in če računate,da jih je tisoč, je pa možnost razbitja in odtujitve sorazmerno velika,je potrebno zagotoviti garancijo za te izdelke.Najcenejša zadeva je zavarovanje,ki pa je zelo draga,zato smo napravili polico,kjer kolektivno zavarujemo vse izdelke pri vseh izdelovalcih,za plačilo le te pa je trebaplačati premijo v višini 80€ in sicer delavcu,ko oceni vaš prostor ali je primeren ali ne.V nasprotnem primeru morate zagotovite garancijo sami.To pa je tudi edini strošek,ki ga imate,če se odločite za to delo

shotalick ::

dejansko je use skupaj sumljivo ne. Kolikor berem objave po med.over.net, zadevi ni za zaupat.

blackbfm ::

za plačilo le te pa je treba plačati premijo v višini 80€


od tega "živijo" ne pa od svetilk heh.

Work-at-home scheme @ Wikipedia

guest #44 ::

Zanimiva ideja, ampak vsekakor smrdi po nategu!

Machete ::

pa saj ti je jasno, že če prebereš tale predstavitveni tekst, ki je brez žaljenja teh ki to so, napisan na ravni umsko zaostalega človeka.
Tisti, ki pa na to foro pade, pa se žal v tem svetu ne bo nikoli najbolje znašel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Avenger ::

Predstavitveni tekst smrdi po slabem prevodu, sicer pa je lahko blazno hitro jasno da plačilo najmanj 10€ na uro za delo take vrste nikakor ni ekonomično, podjetnikov, ki bi fračkali denar na tak način, pa dejansko ni - ker obstaja dovolj takih, ki imajo svoj prostor, zaposlijo invalide, pobirajo subvencijo od države in delavci imajo poleg vsega še skoraj enako produktivnost.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predragi električarji, očitno v Sloveniji trg ne deluje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16834748 (3126) feryz
»

Ebay carina iz ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6732987 (1775) Nesta
»

Tudi Hewlett-Packard ukinja delo od doma

Oddelek: Novice / Ostale najave
4711671 (9131) antonija
»

Delo na domu ali preko interneta

Oddelek: Loža
3710932 (5807) Kamran

Več podobnih tem