» »

LCD 19" Samsung SyncMaster 930MP Simple Silver

LCD 19" Samsung SyncMaster 930MP Simple Silver

lovro1a ::

tole sm slucajno opazu
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

pa se mi zdi dost ugodno.. najprej sm mislu kupit predvsem zarad oči, ker dost preberem po netu pa to, sam pol sem pa opazu vse ostale kul funkcije in zdej razmisljam da bi ga mel se namest tvja...

nisem cisto preprican le zarad ene stvari. nevem kako je s temi lcdji pa igrami. kdaj pa kdaj kasno simulacijo vožnje igram (richard burns rally pa f199-2002) pa me zanima ce teh 25ms kej dost mot pri igranju. sam ker bom en lcd tko al tko kupu, sem pol gledu kašne s čim manjsim odzivnim casom. in sem opazu ene dost pocen od "neuvo" al neki podobenga...pr anni doo. sam nimajo pa tv tunerja not pa al pa majo eno šipo cez tko da se pol sonce blesci...pomoje

zdej me pa zanima kaj vi priporočate?, pa če ma kdo kej izkusen z igrami in lcdji nej mal pokomentera prosim.
pa se ce je od 12ms pr neuvo pa do 25ms pr temu samsungu sploh opazno...


thx

lp,lovro

marmar ::

jaz sem imel ta monitor 3 dni. Super barve in gledljivost. 8-O Tudi ghostinga pri igrah nisem opazil (sprobal sem NFSU in pa Unreal Turnament). Edino kar me je motilo je, da sem imel ob gledanju vedno občutek, da je slika malo bolj "počasna" |O . Nisem pa mogel ugotoviti ali so bili razlog driverji (grafična, divx) ali je bil problem v monitorju. Bi moral sprobat priključit zunanji DVD ali pa divx player.... V bistvu za pisarniško delo (in občasno igranje iger) je tole super stvarca. Je bila pa sredinska tipka na monitorju in ena na daljicu pokvarjena.... Verjetno sem imel samo smolo, ker sem probal v BOFU in je vse špilalo kot je treba. Ja pa ni imel nič mrtvih pikslov :)
Če boš nabavil, mi sporoči, kako boš zadovoljen. Po mojem je vreden svojega denarja (na ENAA.com je 120k SIT), samo jaz sem imel zelo čuden filing pri gledanju TV-ja in pa filmov (začuda pri igrah pa ne....). Očitno se bo treba privaditi na drugačno LCD sliko...

lovro1a ::

hmm kako to misls da je cuden filing.... a zaostaja slika al so barve drugačne ...
ce kupim bom sporoču ti ja..

sej zdej razmislam da mi itak ostane za igre se ta ki ga imam zdej ..se prav samsung syncmaster 959nf.

zdej si me sicer mal zbegal k pravis da je tv cuden, ker ce je to res pol je useen ce kupm unga od nuevo k ma 12ms odzivni cas pa nima tv tunerja...

hmmm

nej se kdo kej pove :)

lovro1a ::

uh pozabu sm prasat:
---glede na to da je tv tuner v monitorju, a je pol možno gledat tv, ko je pc izključen?
---a tv tuner preko kašnega extra kabla lahko pošilja signal nazaj v računalnik, da lahko na disk posnameš izbrane oddaje...

----pa če ma teletext pa te zadeve...

thx

marnit ::

Tukaj je novi test in med drugim je opisan tudi Samsung 930MP.

lovro1a ::

thx... sem prebral in se premislil. ne bom kupu

ker pise da je tud za filme bolj svoh tko da mi pol tuner nic ne korist...

kaj pa kej priporočate?

lovro1a ::

hmmm
kaj pa tole:
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

a je na splosno to velik hendikep ce nima dvi priklopa?

marnit ::

lovro1a: meni osebno je ta monitor čist kul. Sploh za špile (ki predstavljajo večino mojega prostega časa za compom).

Res pa je da prihaja 193+, ki bo imel MVA matriko in 8ms. Sicer bo ene 120k, sam bo pa to odličen kompromis med lepimi barvami in odz. časom. In če se odločiš za 913N, vzami tistega s PIVOT funkcijo.

lovro1a ::

hmm kok cajt bo pa za pockat na 193+ ?

ker zdej lih studeram da med pocitncam me tko nov dost za kompam paj useen ce cez 3 mesce kupm pol
...
sej uni mp multifunciton boj o pa tko najbrz se en cajt zaenkurc ...

BigFoot ::

193+ naj bi na trg prisel avgusta (pravtako 173+).

lovro1a ::

kok bo pa koštal cca? 193+
a to pravs da je VA?

BigFoot ::

Yep, 8ms VA.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372979502 (44338) hariscorale
»

19 wide LCD monitor za 50k - Vase mnenje?

Oddelek: Kaj kupiti
242225 (1346) bluefish
»

LCD za gejming

Oddelek: Kaj kupiti
432760 (1615) bluefish
»

Kateri LCD Samsung?

Oddelek: Kaj kupiti
463673 (2111) NURS
»

Samsung 193P ALI Samsung 193P+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1329460 (6156) Person

Več podobnih tem