» »

težave z webcam!!!

težave z webcam!!!

nov-inec ::

prosim da mi kdo pomaga ker bom znoru...;((
najprej, ko sm vklopu webcam mi je zaštekalo (zamrznilo) ceu rač. ...pa sm ugotovu da morm v nastavitvah dat hardware acceleration na "none" ...deloma je rešlo problem ....zdej pri uporabi webcam na MSN mi nekaj časa lepo dela, naenkrat pa slika zamrzne in čez čas mi resetira računalnik, oziroma če skušam izklopit ogled preko webcam mi resetira.... kaj bi lahko biu problem??? še kaka nastavitev? ....dokler sm uporabljau win98 ni blo težav ...zdej pa odkar mam winXP ne dela več... pa ne mi prosim reč naj grem nazaj na win98:P ...aja probau sm tudi drugo webcam in je isto ...tko da ni problem v kameri!

SavoS ::

Problem je v usb-ju...

Naloži si čisto vse posodobitve iz WIN update pa bo zadeva delala....to sem mel jaz tud problem.....ko sem vklopo usb kamero mi je po 15 sekundah restartalo pc....sem prelistal vse forume in zasledil, da je to kar pogost problem.....pol sem pa vse formatiral, naložo vse popravke vključno z SP2 in zadeva laufa že dva meseca O.K.
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

nov-inec ::

sicer meni dela mal več kot 15 sek. ....nekaj minut mi tudi slika kr lepo teče ....potem pa se zablokira ...čez nekaj minut pa resetira
no bom probau nardit kot si predlagau! update pa z neta poberem ne??
hvala! upam da bo pomagalo!

nov-inec ::

ne pomaga:'(
še kak predlog??
kot sm napisau mi je v win98 delalo normalno ...odkar mam winXP pa ne več.... računalnik je vedno isti! res ne vem kaj bi lahko blo.... kaka nastavitev? help meee:(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47028731 (12165) darkolord
»

Koda za izkoriščanje luknje v JPEG v javnosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
505979 (5979) MrStein
»

računalnika v mreži

Oddelek: Pomoč in nasveti
401721 (1293) mte
»

Modem motorola

Oddelek: Pomoč in nasveti
422754 (2134) joco
»

Kako pogosto na novo nameščate sistem?

Oddelek: Operacijski sistemi
301702 (1025) govno

Več podobnih tem