» »

COD-patch1.5

COD-patch1.5

selicd ::

All seeing eye me je opozorilo, da je zunaj patch 1.5 za COD. Sem ga dol potegnu nalozu in sedaj no morm več igrati preko serverjev ala SIOL, AMIS..., saj napiše, da imajo drugo verzijo 1.4 (serverji).
Problem je v tem, da patcha 1.4 ne morm več naložit, saj mi javi, da imam že novejši patch in tako ne morm več priti na serverje!
Pomoč!?

hyphh ::

Probaj zbrisat CoD, patch 1.5... pa še enkrat naložit vse.
Drgač pa bi moral že kakšen server delati na 1.5 patchu:: (Slovenski morda še ne)

steev ::

A ni to tko, da ko pride nou patch, lahko igras na useh serverjih, tut tastarih.
:|

selicd ::

ja naj bi bilo tako, vendar ni, ko se priklopim na server piše, da server uporablja drugo verzijo tj. 1.4.

Mogoče kdo ve, kdaj bodo nadgradili obstoječe SLO serverje na 1.5, oz. če jih sploh bodo kdaj?

Magician ::

Hja imaš isti problem kot sem ga imel jaz. Zadevo sem uredil takole.
Pejt v direktorij CoD\Uninstall pa tem poženi izberi Repair.
Začel bo ponovno nalagati potem te pa vpraša, kje imaš na disku locirano 1.4 verzijo Patcha jo seveda napises ter nalozi samo 1.4 verzijo in bos ponovno lahko igral prek All-Seeing_Eya.

1.5 pa ne nalagaj dokler ne boš videl da ne moreš na serverje zaradi stare verzije....Saj v bistvu ni nič novega v novem patchu samo neka nova mapa pa neke manjše izboljšave za multiplayer game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magician ()

selicd ::

ja sem naredu kot si reku; neki me sprašuje, da so bili file spremenjeni, pa dam "yes to all", pol mi pa reče kaj naj naloži in mi sam vrže ven patch14., sam mi pod OK noče sprejeti, cancel pa takoj izvrši in prekine.
Ko potem probam zagnati patch1.4 mi pa reče isto, da že mam inštaliranega 1.5.

Xplicit ::

sam eno vprasanje - a ta updejt 1.5 je za COD al COD:UO?
ker ce bos ti COD:UO MP hotel igrati na serverju 1.4 ti bo javil da je server starejsa verzija (COD)
za COD:UO rabs server 1.41

hyphh ::

Drgač naj bi nekateri slovenski serverji že delali na 1.5 od ponedeljka dalje recimo kak amis, siol....

selicd ::

Ja sta dav nova patcha 1.5 za COD in 1.51 za COD:UO! Jz mam 1.5, UO me ne zanima, saj mi je igranje preko serverjev slabše kot pri CODu.

Ja super, da bodo do ponedeljak updatali serverje.

Magician ::

selicd: sorry meni je uspelo na tist način ko sem zgoraj opisal, pač poskusi vedno kaj drugega, obvezno moras imeti na disku 1.4 patch ko te vprasa kje je na disku...

Slide ::

Selicd, mogoče je kej ostalo še v registru. Poskusi zbrisat vse kar se navezuje na COD. Mislim pa da je tud v COD direktoriju en cfg al ini file kjer piše verzija, če ne daš patcha gor je 1.3, tebi bi pa verjetno pisalo 1.5 tko da poskusi poeditat ta file in dej 1.4 patch gor. Sam moral bi že delat češpil odinštaliraš, sej pravim preveri register.

LP
forever 200 MPH ...

Tumzo ::

A mi lahko kdo napiše ip-je slo serverjev ki delajo na 1.5 patchu.
1.5 PATCH SUCKS;(
juhej vrhej krvavej

Xplicit ::

a mogoce kdo ve kdaj bodo na siolu in amisu nadgradil UO serverje na 1.51? ker dejansko je prov mucno najdt ksn spodobn server k ma nizek ping, pa da je normaln folk gor pa normalna pravila (no teamkill)

na voljo se mi pa noce povezat (je skoz timed-out)

a lahka kdo napise ksn ql 1.51 server (po moznosti tko da je dost slovencev gor)

Chip ::

Ja eden mojih naj ljubših je Bevc.net pa mislim, da sem danes igral tudi na siolu.

Zajebava edino arnesov strežnik in sicer tako da LAG-a ko prasica.

Drugače pa uporabi All-seeing eye:D

Tumzo ::

Rotim vas če napišete vsaj en delujoči server ki deluje na 1.5, če so pa slovenci gor pa še tolk bolš.Aja pa skrekan bi mogu bit:'(
juhej vrhej krvavej

hyphh ::

Siol: cod.siol.net ali 193.189.160.34:28960 Search@destroy
Siol: 193.189.160.34:28963 HQ
Amis: 212.18.63.16:28960
......

PainDrinker ::

A zna gdo tuki na all seingu nardit svoj srvr da ga lahko objavš na all seingu. Če gdo zna nej mi prosm pove. hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call od Duty 1 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12511534 (7302) petrus
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517360 (6555) steev
»

COD MP problem

Oddelek: Igre
221637 (1282) DJ ViVanco
»

Call of duty: United offensive. kateri SLO serverji, ki so vredni?

Oddelek: Igre
91411 (1215) Blum
»

Call of duty server bo nocoj od 18.00 naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14111017 (6607) Groovy

Več podobnih tem