» »

Varanje - Kje se začne?

Varanje - Kje se začne?

1
2
»

vrtnyka ::

Lej kaj meni pise v zs:
Teme s pet ali več sodelujočimi SO NADZOROVANE podobno kot forum in v njih veljajo enaka pravila kot v forumu.
Torej to ni private chat. Kdor bo hotu kej napisat, bo napisal ?:\ Private chat bi bil, ce bi klepetala recimo samo jaz in stepni volk.

Sicer pa...drzimo se teme no :D
vrtnyka ma resota rada

Asgard ::

Ma kdo vara. Jest varam svojo bejbo sam z svojo desnico :D
We hate Duplicators !

jype ::

Zanimivo. Me prav zanima, kaj tale vrtnyka misli o tem.

Ker je samozadovoljevanje en tak bavbav, da ne bi bil nic presenecen, ce bi ga "odlocno zavracala" :)

Mene to ne moti, ker v samozadovoljevanju ne vidim nicesar slabega (same fajn reci, skratka :).

Daedalus ::

Pomoje bo rekla da lahko, dokler ma njo za "motivacijo." Če je kera druga - je to varanje:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

vrtnyka ::

Tale vrtnyka ? :\

Ne, uporaba desne ali pa leve roke zame ni varanje :D
vrtnyka ma resota rada

gzibret ::

> Ne, uporaba desne ali pa leve roke zame ni varanje

Kaj pa, če je roka od prijateljice?
Vse je za neki dobr!

vrtnyka ::

Potem pa ja :D
vrtnyka ma resota rada

gzibret ::

Kaj pa, če so usta od prijateljice >:D ? Verjetno velja tudi obratno: ženska + usta (jezik) prijatelja?
Vse je za neki dobr!

vrtnyka ::

Ja ce je ze roka od prijateljice prepovedana ...pol so usta od prijateljice sploh ;)
vrtnyka ma resota rada

jype ::

Kaksne strasne klasifikacije...

A lahko kar napisete eno matriko organov in dovoljenih oz. nedovoljenih pocetij s temi organi, da bomo lahko pogledal, preden se spuscamo v nedopustna dejanja?

vrtnyka ::

Ne, ker je odvisno od osebe do osebe.....:\
vrtnyka ma resota rada

jype ::

No, pol pa naj bo 3d tabelca, pa naj bodo po Z osi napisane osebe.

vrtnyka ::

Hja, pol bi blo to kar malce prelahko ane ? :D

Pol lohk se napisemo in punce in fantje kako hocemo/hocete, da odreagiramo/odreagirate v doloceni situaciji ? :D :\
vrtnyka ma resota rada

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

perci ::

Pol lohk se napisemo in punce in fantje kako hocemo/hocete, da odreagiramo/odreagirate v doloceni situaciji ?

Ne, to pa ni treba, naokoli kroži en mejl s temi navodili, tko da smo poučeni.

Thomas ::

No, tole je tudi ena platonistična tema. Kako pojmu prilagoditi realnost?

Kar lahko povem v olajševlno okolnost je samo to, da je to najbrž v ljudeh hard wired. Si (ad hoc) zamislijo nek pojem, potem pa pričakujejo, da je svet nujno kompatibilen s tem pojmom.

V splošnem ni.

Stepni Volk ::

Thomas - zelo naivno je misliti, da ljudje stvari poskušamo z besedami brzadati pojme... nope... ljudje predalčkamo in se potem čudimo zakaj predalčki ne ustrezajo ne besedam in še manj pojmom.
Toda nič hudega, lepo je videti, kaj ima soseda v predalčkih...>:D

Tear_DR0P ::

ej vrtnyka jst ti tvoje najstniške poglede na življenje prav zavidam. Včasih težko shajam sam s sabo zaradi svojih prostih pogledov na spolnost in varanje.

Poljubljanje je kul in me sploh ne moti - tudi če moja draga rdugemu da lupčka.

>:D kaj pa če vaš partner vroče poljubi osebo istega spola - spin the bottle
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

vrtnyka ::

Skoda, da so samo pogledi najstniski ;(
vrtnyka ma resota rada

Stepni Volk ::

vrtnyka - če bi ti Tear_Drop zavidal še kaj več... bi se to drugače imenovalo... varanje lastnega spola, mogoče?!
Seveda v to ne verjamem... a je to seveda tudi varanje, glede na slovar (glej prejšnjo stran), kjer pač varaš druge in sebe, da si nekaj, kar pravzaprav nočeš biti.
Pretvarjanje je torej samo druga beseda za isto početje... in kaj so potem različne maske in fasade, ki si jih ljudje v življenju "oblačimo"...

Najstnoki se že pretvarjajo... če že komu, potem zavidajmo čisto majhnim otrokom, tisti se še ne znajo pretvarjati... čeprav se prav to učijo: kako dobiti tisto kar želijo.

ERGO, "varanje" se prične malce zatem, ko se rodimo... >:D

Zgodovina sprememb…

iso2000 ::

Mislim, da je fizično "varanje" drugotnega pomena. Precej bolj pomembno je kaj se dogaja na čustvenem/psihičnem nivoju. Konec koncev smo vsi ljudje in če bi recimo med mojo polletno odsotnostjo moje dekle seksalo z drugim zaradi "rekreacije" bi to prenesel brez kakšnih posebnih težav. Če pa bi seksala iz ljubezni, bi se najina zveza končala, saj nima smisla vztrajati skupaj, če ni kompatibilnosti. Torej "rekreativni" seks se mi ne zdi nič tako groznega. V zvezi, ki jo imam sedaj tega ne počneva, vendar kot sem že omenil, se mi ne zdi nič groznega. Sem pač "open-minded" :8) .
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527615 (23083) Gandalfar
»

How much is too much? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11816676 (13533) figula
»

Prevaran (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19015986 (9424) Nejc Pintar
»

Varati ali ne varati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
919147 (7006) Myth

Več podobnih tem