» »

Payne fire & explosion help

Payne fire & explosion help

blue96 ::

Vem da je polno tem o Maxu, naštel sem 3, ap vendar nočem drugim uporabnikom slo techa svinjat temo zato sem naredil novo v kateri vas sprašujem naslednje:
-SEM V PART 2, MISIJA (CHAPTER) 4...
-če naredim korak levo desno alpa 6 korakov sm naštel začne vse goret, razgoni vse. potem tecem v naslednjo sobo, in me ogenj ne ubije, tam je kuhinja. so tudi dvoje vrat ampak se odprejo samo ene, tud če druge streljam. potem pridem v skladišče (3). nato po edinih vratih po hodniku v dvorano (4) , povsod gori, mize, prti, klopce, vse gori, grem po hodniku v eno pisarno (5) in nato v hodnik kjer so podirajo vitrine in omare in vse blow UP....
A SE SLUCAJNO KDO SE SPOVNE KWA TM NAREDIT MENE BO POBRALO, 5 UR SE ZE MATRAM...
HVALA
mail
mulc
.

Dami ::

Jst sn že prej obupal in s kr kode uporabu. Pa še pol sn ful dolg cajta iskau kam morm kr vidu nism nič. Pol sn končn našu prehode. Kr išči naprej, ziher so ene vrate v tisti sobi kamor morš it. Pol prideš pa nekam, kjer te pričakajo eni stražarji. Men se špila sploh ni dal brez kod igrat, pa že tak mi je biu brezveze. Brez kod bi se pa sam po nepotrebnem matral. Si ne zasluži da bi se mu 100% posvečal.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

hanuman ::

cist simple je !
ko prides na koncu v uno sbico ko nekaj explofira in se una stalaza podre in ti zapre pot enostavno skoci nanjo ampak bolj po desni strani tako da te ogenj ne ozge potem pa naprej ampak spet pazi ker takoj za vogalom bo razneslo eno plinsko jeklenko in jo bo zabrisalo vate tam se zopet malo desno umakni in vse bo ok. Pojdi naprej in skoci cez stalaze od tam naprej pa ne gori vec, te pa za vrati cakajo se mi zdi da ene trije tipi. Srecno.
P.S. Noben spil ni tako slab da bi si zasluzil cheate in kdor jih uprablja pravzaprav goljufa samega sebe.
govoril sem...;)
Quake or be Quaked

blue96 ::

ja jest ne bi s kodam se igral, ker je poj prakticno brezveze, pravzaprav je res da goljufas samega sebe. ceprav se nisem probal tm pri stalazah na desni bom nekak ze zvozu, je pa res zanimivo koko so lohk naredil da kr neki gori, ni ne benz, ne metan, tko da to je ena redkih plati špila, pa vendar če ne bi blo težko bi blo brezveze.
tnx, ker je blo tole moje predzadnje upanje, tazatnje je bla pa koda, ki jo upam ne bom uporabil
jo, ce mate cajt www.mrvar.7p.com:D:\
.

Binji ::

Ej kaku se nardi pa Part1, chapter 8 ku si v unem svetiscu? Mene uni tipi tkoj skenslajo (lih ku je sam se eden ziv;()
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

hanuman ::

nimas kej kako se nardi!!
vzam uzija in let naravnost v unga tipa in streli k nor pa bo hitr crknu.>:D
Quake or be Quaked

R@C@ ::

Men gre na kurac pr Payn-u, to, da moraš v boss-e spraznt celo orožarno da crknejo. Je pa fajn da pobiješ vse okoli njega, da na koncu sam boss ostane, ga je lažje fentat in hitreje podleže. (i think)

Fantom ::

Ali mogoče kdo ve koliko delov in koliko poglavji ima Max Payne??

hanuman ::

ja jebiga tako je to ce bi ga pa z enim susomv glavo ubov bi pa spet jamru " ja kasen bossek pa je to???"" Tko je to in tko po verjetno zmir
delov je 24 in 4 poglavja in ne ni 4x6.|O
Quake or be Quaked

hubertfast ::

Poglavja so 3 in sicer jih je v prvem mislim da 9, v drugem 8, pa v tretjem 8 ali 9.
Lara je zakon!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black Mesa 14.9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23533554 (2240) DejchSLO
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23019308 (3112) ahac
»

Gothic 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
886366 (1306) tetriandoch
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139906 (3004) Jerry000
»

Dead Space (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
586487 (1778) Machete

Več podobnih tem