» »

Planetarion

Planetarion

Zigy ::

Ej, še 13 dni in se bo začela nova sezona ... ker nas je mal več kot za v eno gallaxijo mormo narest ene 3 in se vsi ke not stlačt ...
Pomoje bo hudo boljša kot je bla ta ...
Zigy

Vse je v glavi!!!

Slide ::

Jo model, dej povej svoje coords, jz tud špilam Planetarion, pa ful mam frendov k špilajo in se že menmo da bomo skupi za nasledno rundo. Piši na: 166:5:5 te coordinate poznamo samo mi PA feni. Ajde

Slide

kockish ::

ej Zigy, s katere galaxije si ti?

Jst tudi spilam planetarion, sem MoW galaxije 299:19, ki je del slovenske alianse GSiA.

ziga7 ::

No, me veseli da se je tudi tukaj zbralo nekaj navdusencev nad PA. Bivsi clan (GC in leader of GSiA), ki pa se mogoce premisli in ponovno zacne igrati PA;) Vseslovenska galaxija je tezko uresnicljiva (casovni pasovi so jeba), zato se dogovarjam z enimi Slovenci, ki paktirajo z Americani in Avstralci. Malo boljsa pokritost pa je, ane? Drgac me pa veseli da tko lepo vztrajate, pa pliz, dejte si dat spodobne slovenske nicke, ker se mi je dogajalo, da sm tut ze Slovenca napadel:)
S Spostovanjem
Nejc

Predator ::

mi o volku, volk iz gozda

aja sem SvnPredator iz 299:19

drugače mamo pa slovence še v 296:4 samo oni so polni, v 60:25 mamo jurkota pa ostale (6 slovencev)... se bo treba zmenit na mircu enkrat (smo na #gsia na irc.arnes.si, na planetarionu smo pa na dveh #296:4 in #si )


aja havoc medeni tedni >:D se začnejo v malce več kot 24 urah; a mate že kakšno lepo tarčo za recal izbrano; pri nas se še razmišlja o Painu, najmočnejšemu igralcu ali pa bomo pepsi (285:19) napadli, ker mamo nekaj neporavnanih računov...

Matjaž

PeTe13 ::

Mi lahko kdo na kratko razloži kaj je to Planetarion, je to kakšna on-line igra?
Ter kako se igra?
Capitalism stole my virginity!

Predator ::

hmm; glej to je igra v obliki statistike...zoprno je tole opisovat ker moraš videti kako se igra;

glej daj mi mail, pa ti bom dal od enega login pa kodo pa se boš logiral na www.planetarion.com pa sam pogledal :)

aja pa dal ti bom dotop do javnega accounta da ne bo kdo rekel da dajem kakšno skrivno kodo.... (moderatorji)

Dami ::

A to se kr prek browserja špila? Lahk še men mejlaš, da vidim kak je to? Mejl
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Morpheus ::

Zdej morm vprašat če namerava GSia odprt še kšno galaksijo, k slo galaksije so ponavad polne... Sicer sm pa jst v zlo velki galaksiji in sem tud admiral v parih zavezništvih(ne slovenskih), pa bi se maybe lahko dogovoril za kšn sporazum...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

NoUse4AName ::

kaj ma planetarion se vedno take vlke tezave s serverjem? to je namrec razlog zakaj sem nehal spilat, ker sem mogo vsako stran 10x refreshat da sem priso do nje.

HellGiven2k ::

Glihkar sm bil na njihovi strani:
1. Ne dela začetna slika sm mogu iskat po sourcu da sm dubu limk za index2(PA - home)
2.Link sign up (create new account) me je poslal na login in jaz seveda nimam passworda, hočem new account narest
3.Predator dj še men pošl un accout k svojga ne morm narest
4.A je to plačlivo?

HellGiven2k ::

Glihkar sm bil na www,planetarium.com:::
1.Ne dela zaćetna slikca, tako da sm mogu gledat v source da sm najdu link od PA-Home
2.Link sign up (creatne new account.htm)me je odpeljal na log in???? - nimam pasworda
3.Predator dj mi pošl un account - ne morm svojga narest-??????????????????
4.A je to plačlivo?

paper ::

dejte probat Ultracorps.. spil rula in je tud browser only

Predator ::

hmm; vem da so problemi z pa, ker se jim je sesul (hacker attack) en izmed treh serverjev, in to tisti ki skrbi za slike...
delanje novih accountov je ukinjeno ker je do konca samo še en teden +-par dni
ni plačljivo (bo pa v naslednji rundi tudi ta možnost... preberi na portal.planetarion.com )

aja paper; sem probal tud UC samo totalno suxa v primerjavi z PA; pa tudi ostale oslarije (vsaj po mojem mnenju)

Matjaž

Predator ::

aja rabim pa tvoj mail :)

če boš pa kaj na mircu (ali pa ostali) pa na #gsia in na #planetarion.si samo glede na to da je konec runde in da so počitnice nas ni več veliko gor (razen botov)

HellGiven2k ::

hellgiven2k@email.si
kdaj bom lohk naredu nov account se mi ne da brat!

paper ::

Planetarion sm enga dne clo probal ampak se mi je zdel use nekak prevec text only .. nism zasledil nc podobnga UCju like "galaxy with planets", tko da mi ni blo usec ....sicr ma pa usak svoje mnenje

btw.. na UCju sm opazu par slo imen.. mogoce kdo iz slo-techa spila uc ?


DDR ::

Jaz bi tud ti rad spilau dej majli se meni en acount plz darksoul@email.si :D
Double Data Rate !

HellGiven2k ::

Paper jazst :> špilam UC

Predator ::

vsem igralcem; kam boste peljali ladje na zadnjo večerjo

nu1 player bo šel kao na vacation danes tako da z njim ne bo nič; nu2? pespi?


Matjaž

Predator ::

read this.

nova runda bo za plačat, ampak s tem se bomo vsaj velikega loada in kroničnih multijev rešili! :) ->:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Planetarion

Oddelek: Igre
201527 (1241) Efemit
»

Planetarion nova runda

Oddelek: Igre
8992 (867) Predator
»

Planetarion nova runda!!!

Oddelek: Igre
211903 (1714) frudi
»

Planetarion - best online špil

Oddelek: Igre
91308 (1201) dobaluka
»

Planetarion -------4ever------

Oddelek: Igre
7899 (799) frudi

Več podobnih tem