» »

router problem

router problem

Neon87 ::

Pozdravljeni!!

Imam Belikn Wireless Router povezavo ADSL (1024/256), brezčično mrežno na računalniku2 in mrežno v svojem računalniku,ki ga imam poveznaga z routerjem.
Težava je naslednja: Na 2.računalniku, ki je povezan na router preko brezžične mrežne kartice dela vse OK.
Na mojem pa mi kar naprej povezavo prekinja ali kaj v tem smislu, nabije ping,...internet dela zelo počasi, medtem ko mi eMule in BitComet v ozdaju delata, vendar mi ne dela brskalnik (ne Mozzila in ne IE). Vrže me iz MSN, zanimivo IRC mi dela.

Se pravi kot da bi imel zelo slab signal,ki ga vsake toliko časa vrže ven in ne dela ali pa dela zelo počasi.
Če priklopim svoj računalnik direktno na modem dela vse kot je treba, če pa je na routerju pač ne.
Tako, da je moja mrežna pravgotovo OK. ;((

Kaj naj storim? Veliko sem že poskušal s TCP/IP nastavitvami vendar nič ne pomaga, resetiral sem router ga večkrat restartal ne pomaga, na mojemu računalniku internet ni stabilen na drugem pa dela zelo dobro.
Težava je v routerju,....

Prosim za odgovore! :\

Matri[X] ::

A ce izkljucis mulo in BT ti dela normalno? Ce ja, potem zamenjaj router, ker tvoj zgleda ne podpira vecjega stevila povezav.

Neon87 ::

Tud če izklopim eMule in BT ne dela vredu.
Bom še malo počaku na statični IP in bom potem nastavu,..pa bom vidu kk bo,če ne pa najboljš, da router pošljem nazaj???
Sreča da ima doživljensko garancijo. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425346 (8630) Freakylion
»

ROUTER NETGEAR RP614 težave portforward

Oddelek: Strojna oprema
131648 (1470) skico
»

Router (kateri router nej kupim?)

Oddelek: Kaj kupiti
71420 (1303) zee
»

Problem z Routerjem...

Oddelek: Omrežja in internet
10864 (736) pingec
»

Mula se na enem pcju muli, na drugem ne?

Oddelek: Omrežja in internet
111096 (965) Bakunin

Več podobnih tem