» »

iz kamere na comp

iz kamere na comp

erda ::

torej mam sledeč problem, ko hočem iz kamere na kompjutar spravit film se nekje nekaj zatakne, ko vse to naredim se v predoglredu (med shranjevanjem na disk) vidi čista lepa slika, ko pa jo poženem iz diska in ne več iz kamere pa začne posnetek preskakovat, koda bi se mu kr ftrgalo, kao da bi previjal nekdo naprej posnetek. Za capture filma uporabljam windows movie maker. Kamera je Canon MV700i na mini DV kasetice. To se mi dogaja pri vseh kasetah ki jih mam, stare so pribljižno pol leta in so bile presnete samo 1x. Zanima me kako odpravit ta problem, je težava v kasetah ali v firewire ali programu ?

Meamoto ::

Kakšna pa je konfiguracija računalnika?

OldSkul ::

Če je računalnik preslab ti zadeva dropa frame in slika zgleda tako kot si ti rekel - nekej preskakuje itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

feliche ::

Da ne odpiram NOVE teme.
Imam problem z isto kamero. Slike lahko prenesem s kartice, ko pa hočem prenest movie s kasete pa prav da ne spozna kamere - sploh ne vem kaj bi to blilo????
A kdo kaj VE ???

erda ::

ja konfiguracija je sledeča


Intel 1.7
Ati radeon 9800 pro
512+256 MB/ddr
200Gb
Asus p4v8x-x

Mislim da tu nebi smelo bit problemov

OldSkul ::

Če lahko probaj dobit Pinnacle studio 9 program. Je odličen za editiranje, snemanja videa iz kamere itd.

erda ::

ta program mam samo tam pa mi kao javi neko napako da ne gre Capturat filma iz DVja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

blue ray

Oddelek: Programska oprema
131811 (1438) JOKER
»

nakup videokamere (SD proti HD)

Oddelek: Zvok in slika
203483 (3069) roCkY
»

[uradna tema] Pinnacle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13419937 (7483) dire
»

Kako posneti film iz digitalne kamere?

Oddelek: Zvok in slika
375367 (4195) m1h4
»

Firewire kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
697392 (6540) BadWolf

Več podobnih tem