» »

Je res da so Xp 64 bit ze vzunaj?

Je res da so Xp 64 bit ze vzunaj?

Racunalnik ::

Zanima me ce je res da so 64bit Xpji ze vzunaj,to mislim cela verzija in ne demo.

Zanima me tocno kako se imenujejo in pa kje se da lociti ali so demo ali ne.

Tolk da ce si jih ze pridobim da me enbi kdo nategnil z demo.

Ce ne obstajajo,bi znal kdo povedati ce se splaca dat demo gor?

Witboy ::

hm... recimo za zacetek poglej na www.microsoft.com
beta sux... drgac pa tak ne vem kaj bos z njimi pridobil kot pa buge :D

Racunalnik ::

Ja ker imam tak procesor vrjetno da bom pridobil ne!?
A demo imajo pa full bugov al kako?

AndrejS ::

Kje si te slišal za windows demo ???

Racunalnik ::

Kolkr vem se da ze lep cas dobiti demo verzijo al pac kako,zdej pa naj bi ze uradno ven prisla in tudi na microsoftovi strani ze oglasujejo windows xp professional x64 edition,na netu pa se nobene sledi.

[-=Jaka=-] ::

ce ni na netu nobenih sledi pol mi ni jasno kako si ti do nih prsu ...
WW 3

Ziga Dolhar ::

Tist ni demo,

ampak rip.

>:D
https://dolhar.si/

JanezH ::

Kje si te slišal za windows demo ???

hehe :)

Racunalnik ::

Ja no pa BETA,non official verzija polna bugov in podobno karkoli,zanima me kako je z temi winsi sploh pa ce je ze prava cela verzija in ne beta,vzunaj al ni.

BigWhale ::

Ne zanima nas kaj 'krozi' naokrog. Dajte mir.

Racunalnik ::

Halo,zanimam se ce so novi windowsi vzunaj,ne kaj krozi okoli ali karkoli si hotel slisati.

Zheegec ::

Final verzija (RTM) je že zunaj, ampak samo interno, predstavljena bo pa ta mesec. Mogoče jim je že "ušla", ampak to ne bi vedel. Ko sem igral CSS se je nekdo hvalil z RTM in da mu CSS (Counter Strike) bolje dela kot na 32-bit :|
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Jackal ::

Finalna verzija že kroži po raznih zelenih livadah. :8)

Sem jo tudi imel možnost preizkusit - zadeva je salamensko hitra, kar se tiče samega dela z operacijskim sistemom, vendar pa popolnoma neuporabna, saj se zatakne pri gonilnikih za stvari. nVidia je sicer že izdala gonilnike, za ostalo pa še ne vem (printerji, razne zvočne kartice, modemi, itd). Poleg tega pa tudi še ni 64bitnih programov, ki bi izkoristili to pohitritev.

Zheegec ::

Pri velikih firmah že sedaj ni problemov - nVidia (plate in grafične), ATI, VIA, Creative,... potem pa zna biti velik problem pri raznih mrežnih karticah, printerjih, modemih, zvočnih karticah, kontrolerjih... se pač prej pozanimaš.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Hux ::

Bah jaz sem mel obcutek da deluje pocasneje. Verjetno zarad onega bolanega avasta. I need Symantec :D

metalc ::

Če imaš legalne 32bitne, boš menda zastonj dobil 64 bitne, ko bodo, in če je to res, bo zagotovo kdo objavil med novicami. Če pa nimaš legalnih, se pa boj strašne BSA :D

Če mene vprašaš, je s čimerkoli made by M$ pametno malo počakati, da odkrijejo in zakrpajo vsaj najhujše hrošče.

Racunalnik ::

To sem nekje slisal tudi sam da jih dobis zastonj,jest mam legalne,pa sej jih tudi ni tezko kupit,sej se jih velik prodaja.

alesrosina ::

Za več info: Microsoft.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264653 (64245) Seljak
»

Smiselnost lepot Viste in grenki kompromisi

Oddelek: Operacijski sistemi
232105 (1416) ender
»

Vista že na MSDN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6210004 (4237) neoto
»

Sedaj uradno: Prescott z več kot 100 W toplote

Oddelek: Novice / Procesorji
311927 (1927) Zheegec

Več podobnih tem