» »

boot up in shut down problemi z xp

boot up in shut down problemi z xp

mihojan ::

imam problem z zagonom xp pro sp2, torej ko zalaufan komp mi vrže vn da se windowsi niso uspešno zagnal in mi daje na izbiro start windows in safe mode, start win normally in vse kar spada zravn.
ok zberem start win normally in pol mi sicer počas pride v windowse in če dam my computer mi ga nalaga 15 min ?!?
ko pa hočem ugasnt komp mi ga pa ugaša še naslednih 15 min, :(

če ima kdo kšno idejo kaj narest razn tega da formatiram vse skp, prosim pomoč

p.s. vsi testi, vse diagnoze kažejo da je vse kul

hvala :D

aja, komp je laptop asus, amd 2.4, disk 30GB in star tri mesce

tnx again
gad works in mistirijas wajz
  • spremenilo: mihojan ()

SloDave ::

Kaj si počel preden se ti je to začelo dogajati??

mihojan ::

torej, vse se je pomojem začel k sm prek msn-ja fasu en virus. sam sm to tkoj spucu ( mam norton systemwoks) ok vse kul razn tega da mi en slovar (ASP - knjižna polica) noče delat. ko jo hočm zalaufat mi napiše neki autoexec.nt ne more laufat v dos in 16-bit programih bla bla bla. ok ni panike. :\ to kasnej rešm da mi ta autoexec.nt spet lepo dela. :)
teden kasnej se igram z style xp, vse fino in lepo dokler ne ugotovim da mam polno spyware v kompu, lih preden pa se odločm da bom vse skupaj zbrisu si privoščim še eno urco medal of honorja nakar se mi po pol ure vse skp zablokira. probam it vn iz windowsow - in se pojav blue screen :'( (prvič in zadnjič)
pol probam komp še enkrat zalaufat in se mi prvič pojav da se win niso uspešno zagnal. grem v safe mode in nardim system restore za par dni nazaj ko ni blo style xp, gor. zalaufam windowse še enkrat tokrat izberem normalno style xp res ni več gor, razn nekaterih slikc, brišem viruse iz kompa dokaj uspešno, vse špile, vglavem čist spucam c disk.
amak nč ne pomaga, windowsi se še zmeri na zaženejo normalno, my computer mi odpira pol ure (aja isto kot c disk, če hočm pogledat, medtem ko e disk pa tkoj odpre) in windowsi delajo shut down še naslednjih petnajst min. :(

to bi blo to, upam da sm kej pomagu - k mi res ni nč jasn 8-O

hvala ;)
gad works in mistirijas wajz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem pri zagonu 16 bitnega programa v Windows XP !

Oddelek: Operacijski sistemi
6905 (800) Spc
»

Problem pri zagonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
181201 (992) jan01
»

windows 2000 in clipper

Oddelek: Operacijski sistemi
141858 (1682) primozb2005
»

The Win16 Subsystem was enable to enter Protected Mode...

Oddelek: Pomoč in nasveti
8942 (826) Nekdo111
»

Autoexec.bat

Oddelek: Operacijski sistemi
121742 (1524) alien-w

Več podobnih tem