» »

Martial Law 9/11: Rise Of The Police State

Martial Law 9/11: Rise Of The Police State

Matek ::

Klik. Em zanimiv dokumentarc, je kdo gledal? Meni je dal link en frend, pa se mi zdi, da če je pol stvari tule nit res, je zadeva dokaj zaskrbljujoča.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
  • spremenil: Matek ()

]Fusion[ ::

Zdaj sem pogledal do konca 2. del dekumentarca... Me je kar šokiral. Prvič zato, ker sploh nisem kdaj pomislil (ok občasna bežna misel) na zaroto pri 9/11. Drugič pa da je prikazal informacije, ki sploh nisem vedel da obstajajo. Recimo o zgradbi 7 in da so jo namerno zrušli, zaradi "prehudega" ognja.
Dokumentarec je definitivno vreden ogleda...

P.S.: Me zanima kak bodo ProAmerikanci na tem forumu komentirali film.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Matek ::

Yup, mene je tudi fasciniralo dosti teh dejstev, ki so bila dejansko objavljena v medijih, a so se potem z izpostavljanjem ostalih problemov potisnila na stran in prikrila.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

]Fusion[ ::

Wow zaj sem pogledal še 3. del. Nacisti in US vlada OMFG to morm najprej malo prebavit... Ok te informacije bom še sam malo poiskal, saj se mi zdi vse preveč ekstremno da bi blo res, četudi je navedel skoz cel dokumentarec kar nekaj virov.
Pa predlagam prestavitev teme v Problemi Človeštva.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Matek ::

Ja, taka je bila tudi moja prvotna reakcija, ampak mislim, da se je dobro se pozanimati o tem in poiskati argumente ter protiargumente, ker vse prepogosto slisis o raznih teorijah nadzora, zarote ipd. samo: "To je pa preveč noro, da bi bilo res ..."
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Daedalus ::

Ah, dajte no. Pod keyword najdeš cvetke, kot so recimo Illuminati. Nekdo je preveč Deus Ex igral... Kaj več pa po ogledu filmov, čeprav mi povzetek govori, da to kaj resnega ne more biti...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

]Fusion[ ::

Saj niti ni tolko govora o Iluminati, bolj o Skull&Bones in o Bohemian Grove, ki pa dejansko obstajata.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ]Fusion[ ()

Matek ::

Yup Daedalus, o Illuminati je precej malo govora, je pa tip naredu eno zanimivo zadevo, uspel se je infiltrirat na en obred pri Bohemian Grove in posnet vse skupaj. Precej spooky :| .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

]Fusion[ ::

Zanimivo je ko omeni ta posnetek iz Bohemian Grove enemu (mislim da je precednikov svetovalec al nekaj takga), ta pa ga začne šinfat, češ da ni gentlman :)
Sem pa malo brskal po internetu in nisem najdo nič kaj bi nasprotovalo informacijam ki, jih poda(sicer se nisem kaj jaz vem kak poglabljal).
Ena stvar pa mi je sumljiva in sicer povezava med Hitlerjem in Skull&Bones. Te povezave nikjer ni konkretno dokazal. Kolko se spomnim je navedel da je Bushov dedek imel povezave z nekom, ki je imel banko v kateri so baje imeli nacisti denar. Bom moral šeenkrat pogledat zadevo da se povsem prepričam.

LP
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Matek ::

Povezava med Skull and Bones in Hitlerjem je bila kolk vem s prikazom zgodovine tega gibanja, ki je še tut dosti starejše. Pa tut SSovci so nosili številko, ki simbolizira gibanje in pa tisto lobanjo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

nurmaln ::

A se komu sanja kje bi najdu kaj več informacij o illuminati ali o prostozidarjih. Strani ki jih vže google niso bogve kaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kraji,ki jih ne moreš obiskati

Oddelek: Loža
244573 (3228) Okapi
»

Potres 3.12.2012 ?

Oddelek: Loža
435843 (2283) Truga
»

Sorodstvene vezi predsednikov ZDA (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23314628 (9409) Gandalfar
»

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68742044 (28952) Matev

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42023037 (18923) jype

Več podobnih tem