» »

Prevoz.org vozi!

1 2 3
4
»

Gandalfar ::

HyperKiller: matjaz je spisal odlicen uvodni tekst:

Prevoz.org

Se vam je že kdaj zgodilo, da ste potrebovali prevoz, pa je bil avtobus
predrag in prepočasen, železnica pa preveč oddaljena in časovno
nesprejemljiva? Pa ste takrat pomislili, da se je nekje v bližini gotovo
tudi nekdo drug podajal na enako pot, a kaj ko za to niste vedeli in
niste imeli priložnosti navezati stika s to osebo.

Zdaj se nam ponuja nova priložnost. Nova spletna stran Prevoz.org je
namenjena predvsem študentom, ki se tedensko vozijo na študij in nazaj
domov. V splošnem štoparjem (iskalcem prevoza) in pobiralcem štoparjev
(ponudnikom prevoza) omogoča, da se predhodno dogovorijo za prevoz.

Razvoj portala Prevoz.org je šele prešel v končno stopnjo, zato lahko
morebitne nepravilnosti sporočite na info@prevoz.org.

Srečno pot!

Tic ::

Pri termin bi blo fajn da bi bral "ni pomembno".
persona civitas ;>

Road Runner ::

out of prison, 1 person, no matter where, no matter when ;>

Myth ::

Tic, to pa malo verjetno. Ta clovek bi v bistvu bil nonstop na poti. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

darkolord ::

(:

Tic ::

Če nekdo išče prevoz in se je pripravljen prilagodit recimo, da gre v petek lah dopodne al pa popoldne a ne... in takrat je fajn, da bi blo kej takega.
persona civitas ;>

Road Runner ::

izbere popoldne in v kometar napise da se lahko prilagaja :)

mathjazz ::

Sergio: v kerem jeziku si to spisal?
www.getfirefox.com

Sergio ::

Java all the way ;-)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tic ::

Racer D, pol je brezveze da se lah karkoli zbira (dop,pop,zvecer), ce bos dodajal pol v opis zraven.

a vam je res tolk tezko dodat "Ni pomembno"
persona civitas ;>

Road Runner ::

bl je vprasujoce kolk to pomaga kolk pa samo mnj informacij daje... bo za razmislt :)

pa, v imenu celotne ekipe, prosimo oprostite nam za downtime, problemi so s serverjem :\ prevoz bo online as soon as possible :)

CaqKa ::

huh ste pa itro oazli da je nekaj narobe :)
gandalfar ti pa ne moreš od debiana, a?

Road Runner ::

hja, smo bli v šoli :>

B-D_ ::

Kaj pa multi-objava?

Naprimer da se prikaže en koledarček, pa lahko oseba, ki isti prevoz opravlja npr. dvakrat tedensko tri tedne v mesecu, samo poklika tistih 6 kljukic ob datumih in ko objavi se za vseh šest datumov objavi hkrati?

nekak tkole:

| Pon | Tor | Sre | Čet | P | S | N |
| 1[×] | 2[ ] | 3[×] | 4 [ ] |....
| 8[×] | 9[ ] |10[×]|11 [ ]|....

Road Runner ::

hm... zanmivo. kksn predlog kako bi se to pojavlo v tabelci (pri izpisu prevozov, prva stran)? najbrz bi blo že mau preveč ce bi meu pol naenkrat tok vpisov enakih

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

Pa smo spet online. Za izpad se opravicujemo in naprosamo uporabnike, da se ponovno registrirajo in dodajo svoje prevoze.

GregiB ::

No, lejte... neki podobnega je za vozače v službo... npr. če bi nekdo bil prpravljen VSAK DAN nekoga furat na relaciji x-y....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gandalfar ::

Kdo gre v petek v Mursko Soboto? - potrebna registracija

bradek ::

Čestitke!

Daedalus ::

Lepo je to videti:)) Čestitke!
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Bass0 ::

Rad bi malce osvežil temo, da se pojavi na temah "zadnjih 24 ur". Predvsem zato, ker rabim v nedeljo, 2.7., prevoz iz Kopra v Maribor! Rad bi poslušal kolege, ki igrajo na festivalu Lent. Oglas sem že oddal na prevozu.org, a imam občutek, da je obiska mnogo premalo. A ni nikomur škoda plačevati za gorivo/vlak? Seveda plačam za prevoz! Najnižja cena za vlak je 3.500, to pa je sigurno preveč!

Držim pesti. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bass0 ()

burim ::

Da malo dvignem temo.

Super stran. Samo malo dodatne reklame pa nebi škodlo. Mislm da velik ljudi še ni slisalo za stran. Predlagam da vsak naredi temo še na kakšnem forumu, kjer je aktivn, pa bi stran znala bolj zaživet.

Lp.

mikic007 ::

Fenomenalna stran, definitivno mi je prišparala (pa zaradi mojih prevozov tudi komu drugemu) že precej denarja. Težim vsem, ki jih poznam :-). S tem, da Štajerci to kar dobro uporabljajo, drugi pa še niso čist zraven. Ali pa imajo več denarja, kaj veš ... V glavnem, ugodneje za vse stranke, pa še ekološko!

Ker dvojno postanje ni zaželeno:

Sem šel čez stare poste in takšna zgodovina je včasih prav zabavna. Malu strahu, upravičenega, neupravičenega, dobrih želja, uresničenih in neuresničenih, kul je. Ampak če zdaj pogledaš stran, je že zelo polna. Po moje bo sčasoma še bolj uspela, že zdaj pa lahko rečem, da se mi še ni zgodilo, da ne bi dobil prevoza. Ne sicer vedno ob želenem terminu, vedno pa sem ga. Sicer pa, saj vlak pelje ob želenih terminih ... NOT! :-))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikic007 ()

Gandalfar ::

hmm, bi bila pripravljena iti na eno kavo v ljubljani in se pogovorit o strani? Da lahko pripravimo se boljso izkusnjo?

mikic007 ::

Aja, to je na naju letelo :-). Pa saj izkušnja zaradi strani same se ne da kaj prida izboljšati. Zdaj bi se sicer lahko postavila bolj up-to-date prav na izi, ampak bistvena bi bila reklama med študenti. Bolj bi se morali vključiti akterji, kot so šou in klubi. Če lahko potalajo miljon brezveznih reklam in informacij, bi se lahko našel prostor tudi za to. Sploh če veš, koliko denarja se porabi za neke neumnosti, ki se tičejo zelo omejene populacije študentov.

Malo pogrešam, da bi se gor dajali prevozi v tujino, na kake športne/glasbene dogodke in to. S takšno rubriko bi se odprla tudi nova dimenzija, ne več samo LJ-ostala Slovenija. Po moje je potencial enak, kot je bil, s tem, da je sedaj tudi podlaga. Ne poznam nobene slabe izkušnje, ki bi ovirala projekt, tako da se lahko spremembe dogajajo pogumneje.

Kasneje morda bi se lahko stvar razširila še na kaj druga aktualnega za študente, oz. združila že obstoječe (ali propadle) projekte. Seveda, lahko je govoriti, težje pa nekaj narediti v pravo smer. Vedno pa voljan na kavi tudi kaj bolj podrobno evalvirati, konec koncev, nekaj je pa treba vrnit?! :-)

HyperKiller ::

@Gandalfar:
1.Povezave na posamične ponudbe/prevoze niso običajni linki:
- ne omogoča odpiranja v zavihkih (srednji klik na link v FF)
- moja Nokia 5800 sploh ne odpre posamičnega prevoza.

2.Uro odhoda namesto "zvečer" na prvi strani? Pa kar popup s številko ko gre kazalec čez? Nekam v to smer.

Obe predlaganini bi, meni osebno, zelo poenostavili izbiro prevoza med mnogimi ponudniki.
Pri Microsoftu uspešno izrezujejo varnostne luknje.

Valvoline ::

Lahka bi tut ponudbe prevoz za tujino oz proti sloveniji spravl notr :)
Pa z kakšnim avtom se ponuja prevoz.

Zgodovina sprememb…

Zako ::

Meni je pa stran čist ql, in največ jo uporabljajo Prekmurci, pa Štajerci. Se še spomni ko je bilo ponujenih le par prevozov.

Samo tak dale pojđe.

lp
Zako je zakon!!!

Gandalfar ::

Evo - 10 let prevoza. Super je izpadlo.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Gandalfar je izjavil:

Evo - 10 let prevoza. Super je izpadlo.


Congrats vsem udelezencem in ustvarjalcem.

fosil ::

Hitro je minilo.
Zaradi inšpekcije ste doživeli še svojih 5 minut slave in tv nastope :D
Tako je!
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stran Prevoz.org (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
447105415 (6926) recmajkemi
»

Prevoz.org vozi! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18023489 (11086) fosil
»

Kaj je z prevoz.org?

Oddelek: Omrežja in internet
121066 (891) garamond
»

Spletna stran Prevoz.org ugasnjena zaradi domnevno nezakonitega oglaševanja dela na č (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / NWO
38584011 (69092) BlueRunner
»

Prevoz.org ugasnjen (II) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
11324853 (20141) BlueRunner

Več podobnih tem