» »

Stran Prevoz.org

Stran Prevoz.org

««
9 / 9
»
»»

Matejjjjj ::

In v cem se potem to razlikuje od uberja? Očitno bi morala zraven poseči država z ddv, če gre za take denarje...

Reycis ::

So na davčni lepo povedali in na prevozi.org je to tudi napisano.

BCSman ::

Moralo bi se dati ocenjevati tudi iskalce prevozov...zelo pogosto "pride nekomu nekaj vmes" in odpove dve uri prej, da se novega ne dobi več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

BuDi79 ::

BCSman je izjavil:

Moralo bi se dati ocenjevati tudi iskalce prevozov...zelo pogosto "pride nekomu nekaj vmes" in odpove dve uri prej, da se novega ne dobi več.
Če pride nekaj vmes in to javi je še ok, kaj pa tisti, ki ga čakaš in ga ni - telefonska pa zvoni v prazno. (in po pre-dolgem čakanju - ne tako globoko v sebi - upaš da je umrl)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Samael ::

BCSman je izjavil:

Moralo bi se dati ocenjevati tudi iskalce prevozov...zelo pogosto "pride nekomu nekaj vmes" in odpove dve uri prej, da se novega ne dobi več.

Kako se naše perspektive razlikujejo. To, da je nekdo, ki mu je nekaj prišlo vmes javil, da ne bo mogel s teboj vsaj dve uri prej, se mi zdi pohvalno.

BCSman ::

Ko je takih že 25% postane nadležno. Pacienta, ki ne bi sploh nič javil, sem pa do zdaj trofnil samo 1x.

Samael ::

Ja, 25% odpovedi je kar precej, ampak a misliš, da boš s sankcioniranjem teh, ki jim nekaj vmes pride in so vsaj toliko fer, da predčasno odpovedo, karkoli spremenil? Vsaj javijo - kaj bi po tvojem še lahko storili?

Najino razhajanje je predvsem v tem, da jaz razumem, da človeku kdaj pride kaj vmes, pa je vsaj toliko fer, da kolikor toliko vnaprej javi, da ne bo mogel iti na pot pa zato to ne bi smel biti problem ... če pa je problem, pa mogoče prevoz ni zate?
Kolikor jaz razumem koncept ponudbe prevoza je, da ti potuješ, ker imaš sam neko obveznost, pa če je opcija, pobereš še koga, da razbremeni stroške tvojega lastnega prevoza (njim pa seveda tudi prav pride). Saj ne greš na pot in nimaš stroškov zaradi njih?
Skrajno bedno in nefer bi se mi zdelo, če bi oseba, s katero si se dogovoril poniknila brez besed, če ti pa dve uri prej javi pa to res ne bi smel biti problem?

lojzze1 ::

Smotana aplikacija. Ne vem zakaj ni možnosti objave stalne relacije. Vsak prevoz moraš objavit posebej čeprav se voziš vsak delovnik ob enaki uri, enako relacijo.

stara mama ::

Oh, se mi je že tudi dostikrat zgodilo, da odpoved ni bila javljena. Pol pa čakaš tam ko mutav.
Od takrat naprej sem točno definiral lokacijo in čas, če ga ni bilo, ga ni bilo (očitno iz njegove strani ni dovolj interesa, ali pa mi konkurenca zaseda sedeže).

Prevoz.org je samo kontaktna stran ljudi s podobnimi interesi, vse dogajanje tu okrog je pa odnos in kultura posameznikov.
Ekologija™ in Trajnost™

Phantomeye ::

Mislim, sej pogosto se odpovedi dogajajo tudi s strani voznikov. Reče, da bo peljal, nehaš z iskanjem prevoza, potem ti javi zadnji trenutek, da ga ne bo - ali pa celo 15 min čez domenjeno uro. Enkrat je celo rekel, da je šel kao prej od doma.

recmajkemi ::

Se bo stran postavila nazaj? Ali šele, ko bo javni prevoz zopet aktiven?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Kosek1 ::

Ali imate potniki oz. vozniki maske?

cypher ::

Na strani prevoz.org je malo morje idiotov, tako ponudnikov kot iskalcev. Sem šel iz Brežic v Koper in je bil v Ljubljani predviden prestop, tj. nadaljevanje potovanja z drugim ponudnikom, ker je prvi peljal samo do Ljubljane. Potem se pa zgodi, da idiot niti ne javi, da ga ne bo oz. ne bo peljal. Na srečo je možno na današnjih telefonih takoj poiskati drugega ponudnika.

Druga stvar pa so retardirani iskalci prevozov. Me nekdo kontaktira za prevoz od Ljubljane do Nove Gorice in se z njim dogovorim, da ga bom peljal in kje ga poberem. Pa ker sem imel prost le še en sedež, sem moral zavrniti nekoga, ki je iskal prevoz za dve osebi. Potem pa prvega ni bilo na dogovorjenem mestu, niti se ni javil na telefon. Tako sem namesto treh peljal samo enega.
Ravno včeraj se mi je pripetilo, naj bi peljal nekoga iz Nove Gorice v Ljubljano. Sem ga nekaj ur čakal do dogovorjene ure, celo sms sem mu poslal, če bi lahko krenili kaj prej. Ob 18:00 ga na dogovorjeni lokaciji ni bilo. Ob 18:05 ga pokličem, kaj zdaj. Kot da bi se pogovarjal z nekom, ki obiskuje VDC ali INDE; njegov glas je bil kot bi bil mutav. Mu rečem zakaj ni takoj sporočil, da ne bo šel, on pa samo "J***ga."
Superior

Horas ::

in zakaj se zajebavate s tem? men niti na pamet ne pade da bi tujce prevažal in obratno.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

pwn3rrr ::

Če že drugega ne, dobiš za bencin/nafto.

Mato989 ::

Samael je izjavil:

Ja, 25% odpovedi je kar precej, ampak a misliš, da boš s sankcioniranjem teh, ki jim nekaj vmes pride in so vsaj toliko fer, da predčasno odpovedo, karkoli spremenil? Vsaj javijo - kaj bi po tvojem še lahko storili?

Najino razhajanje je predvsem v tem, da jaz razumem, da človeku kdaj pride kaj vmes, pa je vsaj toliko fer, da kolikor toliko vnaprej javi, da ne bo mogel iti na pot pa zato to ne bi smel biti problem ... če pa je problem, pa mogoče prevoz ni zate?
Kolikor jaz razumem koncept ponudbe prevoza je, da ti potuješ, ker imaš sam neko obveznost, pa če je opcija, pobereš še koga, da razbremeni stroške tvojega lastnega prevoza (njim pa seveda tudi prav pride). Saj ne greš na pot in nimaš stroškov zaradi njih?
Skrajno bedno in nefer bi se mi zdelo, če bi oseba, s katero si se dogovoril poniknila brez besed, če ti pa dve uri prej javi pa to res ne bi smel biti problem?


Seveda, ampak to "pride nekaj zmes" ko si dogovorjen za nek prevoz je za mene lahko samo smrt ožjega družinskega člana, crknjen/nedelujoč avto ipd...

Problem je v osnovni logiki kaj je tisto "nekaj zmes" Če se jaz zmenim s sodelavcem da me zjutraj pobere ob 6:10 na železniški in se zbudim ob 4:340 nardim zajtrk on mi pa medtem javi da je prišlo nekaj zmes ker mora ob 15:30 skočit do kolega popravit PC in ne bo šel on-site je to za mene neodgovorno in neprimerno, če sva se prej dogovorila naj gre in kolegu reče da prej ne more... Če pa ob enakem primeru javi zjutraj da ne bo šel ker mu je umrla mama, pa je povsem razumljivo.

Vidiš razliko kako je lahko "prišlo je nekaj zmes" enkrat razumljivo drugič pa povsem neprimerno in neodgovorno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

val46 ::

Nekaj vmes Mato, vmes. Ne zmes. ;)

Mato989 ::

val46 je izjavil:

Nekaj vmes Mato, vmes. Ne zmes. ;)


Whatever...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dunda ::

Mato989 je izjavil:


Seveda, ampak to "pride nekaj zmes" ko si dogovorjen za nek prevoz je za mene lahko samo smrt ožjega družinskega člana, crknjen/nedelujoč avto ipd...

Problem je v osnovni logiki kaj je tisto "nekaj zmes" Če se jaz zmenim s sodelavcem da me zjutraj pobere ob 6:10 na železniški in se zbudim ob 4:340 nardim zajtrk on mi pa medtem javi da je prišlo nekaj zmes ker mora ob 15:30 skočit do kolega popravit PC in ne bo šel on-site je to za mene neodgovorno in neprimerno, če sva se prej dogovorila naj gre in kolegu reče da prej ne more... Če pa ob enakem primeru javi zjutraj da ne bo šel ker mu je umrla mama, pa je povsem razumljivo.

Vidiš razliko kako je lahko "prišlo je nekaj zmes" enkrat razumljivo drugič pa povsem neprimerno in neodgovorno.


Se strinjam. Ljudje so silno neodgovorni, egoistični in nedisciplinirani.
Če "pride nekaj vmes", je to res neka višja sila, ki jo razumemo (smrt, poškodba, bolezen, nesreča ... ali zadeva, ki ima resnično posledice). Da pa je nekdo neorganiziran in sploh ne upošteva drugega, je neodgovorno. Samo trikrat to naredi: prvič, zadnjič in nikoli več.
https://www.kacnje.eu

cypher ::

Da ne omenjam da me je idiot, ki ga ni bilo na dogovorjenem mestu, nekaj dni kasneje sredi tedna klical. Se mu niti nisem javil. Da se razumemo, nisem imel objavljenega prevoza.
Superior

c3p0 ::

Sicer ne uporabljam, a sem ziher da ni feedbacka. Če bi imel na voljo zgodovino osebe in obvezno registracijo, bi si sam lahko izbral zanesljive potnike z dobro zgodovino in tudi v interesu bi jim bilo se prikazat ali odpovedat.

Zdaj pa, kot je rekel en zgoraj: "Jebatga!"

delavec44 ::

To bi bilo super, samo kako boš čistil fiktivne ocene od realnih. Konkurenca ti lahko potem zelo nagaja. To navadno potegne za sabo še zaposlene ljudi, ki za to skrbijo (moderirajo) in dvomim, da ima platforma za to denar.

mikhaair ::

Plačilo preko aplikacije. Nek procent za avtorje, večji, nepovratni, procent za rezervacijo.

Kripto mesi ::

val46 je izjavil:

Nekaj vmes Mato, vmes. Ne zmes. ;)

Pa je res tečen s tem zmes, tudi meni gre na živce. :))

delavec44 ::

mikhaair je izjavil:

Plačilo preko aplikacije. Nek procent za avtorje, večji, nepovratni, procent za rezervacijo.


Ki ga dvojnega dobiš nazaj, če te prevoznik zajebe? Kako bosta dokazovala kdo je kriv?

HotBurek ::

Feedback, to bi morali imet, ja. Bolha, prevoz.org, avto.net, pa še kje. Zakaj tega nimajo, pa sam boh ve. Mogoče, ker nimajo konkurence in jim posledično dol visi.

Tako se dela v švici:
https://www.ricardo.ch/de/shop/villiger...
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

recmajkemi ::

Če se ne motim je projekt prevoz.org neprofiten.

Ob uporabi pa vzameš v zakup neresnost tako iskalcev kot ponudnikov prevozov.

Če ti je poceni prevoz pomembnejši od zanesljivosti oz. povračilo dela stroškov goriva odtehta vožnjo tujcev, storitev uporabljaš, drugače ne.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

svecka ::

registracija vezana na telefonsko številko in anoimna ocena vsakega prevoza bi bila obvezna po opravljeni poti in bi rešilo marsikatero zadevo.

Sem nekajkrat bil nategnjen s strani dogovorjena prevoza kot študent iz LJ v MB, pa sem potem hvalabogu lahko šel z vlakom. Sem potem kar redno uporabljal javni prevoz, ker se mi ne da ukvarjat z budalam, k nimajo osnovnih manir, da vsaj napiše na sms, da odpade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

stara mama ::

delavec44 je izjavil:

To bi bilo super, samo kako boš čistil fiktivne ocene od realnih. Konkurenca ti lahko potem zelo nagaja. To navadno potegne za sabo še zaposlene ljudi, ki za to skrbijo (moderirajo) in dvomim, da ima platforma za to denar.

Konkurenca je nagajala že pred časom (in vrjetno še vedno to dela) na daljših manj pogostih relacijah (npr. ce-kp in mb-kp), te pokliče in zasede dve fiktivni mest, on pa pobere prave potnike. Se mi je kar nekajkrat zgodilo, pa ponavad so ble kao dve kolegici.

Skratka kot voznik sem se v začetku tudi precej prilagajal, pol mi je pa enostavo dopizdlo to cincanje.
Postaviš pogoje: Tam in tam ob tej uri, tam in tam odložim in NOBENEGA vozakanja okol! Pa rezerviraš lahko samo eno mesto!! Če te ni, odpeljem brez vprašanja.

Kot sopotnik: Drži se ure, kaj ti pa pomeni tistih 5 minut prej štartat od doma? Al pa vsaj SMS poslat da ne prideš, če lahko drugače pol dneva drsaš po telefonu?
Če ti je težko bit na dogovorjenem mestu ob uri, pol se očitno nimaš resnega namena peljat drugam. Me zanima, kako te v službi gledajo s takim odnosom.

c3p0 ::

>> Če ti je težko bit na dogovorjenem mestu ob uri, pol se očitno nimaš resnega namena peljat drugam. Me zanima, kako te v službi gledajo s takim odnosom.

What služba? Še bicikl je komaj skup spravil, da je lahko kolesaril ob petkih.

stara mama ::

c3p0 je izjavil:

>> Če ti je težko bit na dogovorjenem mestu ob uri, pol se očitno nimaš resnega namena peljat drugam. Me zanima, kako te v službi gledajo s takim odnosom.

What služba? Še bicikl je komaj skup spravil, da je lahko kolesaril ob petkih.

To je bistven problem uporabnikov te storitve. Mladostniki brez službe in avta (ter resnosti).
Je pa drugače dobra zadeva in jo podpiram. Če jo vzameš tako, kot je.

Go-ahead ::

Tale aplikacija deluje samo v Sloveniji ?

27. 7 bi se rabilo prevoz do trajekta za Pag ali Rab. 1 oseba

V začetku avgusta pa nazaj v Slovenijo


Štartna točka, bi bila bolj zahodna Slovenija, lahko tudi ob avtocesti od Postojne do Kozine, povratna isto.

Za kakšne predloge lahko tudi na ZS.

BuDi79 ::

Go-ahead je izjavil:

Tale aplikacija deluje samo v Sloveniji ?

Za kakšne predloge lahko tudi na ZS.
Kupi očala.
https://prevoz.org/intl/

recmajkemi ::

Umru :))

V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Valvoline ::

Zakaj ni vec menuja iskalci prevoza? Pa tut ne mores vec objavit oglas da isces prevoz?

Mare2 ::

Čde je kdaj bilo, potem očitno ni bilo več rentabilno. Beri, ni bilo zanimanja. Imaš na FB nekaj skupin za take stvari.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Gregor P ::

Uporaba Prevoz.org za voznike nič več popolnoma brezplačna: spremembe 20. julija
Uporaba spletnega portala Prevoz.org ne bo več popolnoma brezplačna. Z 20. julijem bodo namreč začeli zaračunavati uporabo storitve za voznike, vendar le v primeru, ko bodo objavili ponudbo za več kot deset voženj na teden. Za iskalce prevoza sprememb za zdaj ni na vidiku.


Vsak uporabnik bo tedensko prejel 10 brezplačnih kamel, ki pa se ne seštevajo. To pomeni, da je na računu naenkrat lahko le 10 brezplačnih kamel, ki predstavljajo 10 brezplačnih prevozov znotraj Slovenije v sedmih dneh.

Ko bodo vozniki presegli 10 dodanih prevozov v sedmih dneh, se začne zaračunavanje. Minimalni nakup je 100 kamel, kar je 10 evrov z DDV.

Obstaja tudi cenik mednarodnih prevozov. Iz Slovenije v Hrvaško, Avstrijo ali Italijo en dodan prevoz stane 50 centov (5 kamel), v druge države pa je en dodan prevoz en evro (10 kamel).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

acookook ::

Za večino pol itak ne bo sprememb. Ne za tiste, ki se furajo vsak dan iz službe pa domov, ni niti za tiste, ki se furamo čez vikend iz Ljubljane domov in nazaj. Tisti, ki pa se furajo več pa imajo verjetno to kot neko prevozniško firmo.
.

Mare2 ::

v sedmih dneh


Kadarkoli v tednu ali od PON do NED?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

recmajkemi ::

Škoda za mednarodne prevoze... marsikdo mi je bil hvaležen prevoza v hrvaško istro in iz nje ker sem imel pač kak prost sedež na poti na vikend.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

kow ::

Si sploh prebral omejitve?

starfotr ::

recmajkemi je izjavil:

Škoda za mednarodne prevoze... marsikdo mi je bil hvaležen prevoza v hrvaško istro in iz nje ker sem imel pač kak prost sedež na poti na vikend.


Če misliš služit s prevozi boš pač dal nekaj eur.

recmajkemi ::

Daleč od služenja, sem le dal na razpolago prost sedež pogosto le kako uro dve pred odhodom in ker vedno hodim v poznih urah, so bili potniki večinoma tisti, ki so zaradi zamujanja javnega prevoza zamudili še zadnji transfer v dnevu ali pa tisti, ki so se zadnji trenutek odločili za pot na morje. Če me bo pa objava stala ,50 EUR enostavno ne bom ponudil prevoza.

kow je izjavil:

Si sploh prebral omejitve?

Sedaj vidim, da bo ravno en mednarodni prevozA šel "brezplačno" skozi.

Ampak vseeno ne bo mogoče objaviti večih za isto vožnjo. Recimo za pot Lj-Rovinj, sem vedno objavil še Lj-Koper. Saj iskalci Lj-kp ne gledajo mednarodnih za to pot in obratno.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Zgodovina sprememb…

acookook ::

Ta comment na RTV slo zmaga
PomurskiTajkun
# 10. 7. 2023, 18:33
1 19
Urediti bodo morali 2 zadevi:

1) Odstraniti tiste, ki s kombiji vozijo na črno

2)Tiste, ki ti odpovedo 5 min preden jih pobereš ali pa sploh ne odpovedo Take mam jaz. Gre se mi v prvi vrsti za dobro družbo in da ne znorim ob 2h vožnje.

Niti ne nekega bajnega plačila, ker je na moji relaciji ful suša, tudi med š.l.
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

Mare2 ::

recmajkemi je izjavil:

Daleč od služenja, sem le dal na razpolago prost sedež pogosto le kako uro dve pred odhodom in ker vedno hodim v poznih urah, so bili potniki večinoma tisti, ki so zaradi zamujanja javnega prevoza zamudili še zadnji transfer v dnevu ali pa tisti, ki so se zadnji trenutek odločili za pot na morje. Če me bo pa objava stala ,50 EUR enostavno ne bom ponudil prevoza.

kow je izjavil:

Si sploh prebral omejitve?

Sedaj vidim, da bo ravno en mednarodni prevozA šel "brezplačno" skozi.

Ampak vseeno ne bo mogoče objaviti večih za isto vožnjo. Recimo za pot Lj-Rovinj, sem vedno objavil še Lj-Koper. Saj iskalci Lj-kp ne gledajo mednarodnih za to pot in obratno.


Sem malo pogledal npr. na eni relaciji in je kar precej objav prevozov, takorekoč vsake pol ure. Mislim, da se ne bo nihče sekiral zate.
Vem, samo nabijaš. Torej čisto po forumsko oz. tako, kot so včaih to počeli komentatorji na SIOL-u.

Bodo pač drugi vozili študente naokoli. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

recmajkemi ::

Noben te noče v nič prepričat. Glede na tvoj odgovor vidim, da nisi čisto razumel sporočila. Tudi vem, da se ne bo noben sekiral zame.
Le opisal sem moje izkušnje uporabe vsem poznane aplikacije za deljenje prevozov. Ker sem hodil ob nekonvencionalnih urah, sem velikokrat naletel na potnike, ki so jim vse ostale vrste prevozov zatajile in nemalokrat bil deležen opazke v smislu "Hvala bogu, da gre nekdo ob tej uri na tako relacijo, če ne bi moral/a ..."
Seveda zaradi takšne ure sem bil velikokrat "prazen", če sem objavil prevoz veliko prej so tudi potniki so pogosto tik pred zdajci sporočili, da odpovedujejo iz takšnih in drugačnih razlogov. To je bil pač del prevoz.org.
Ja, seveda študentarija z last minute željami po zabavi na obali, vračanjem domov... dostikrat pa delavci migranti, starejši in bolni ljudje, ki niso sposobni vozit, tudi zdravnik po koncu dela v UKC, ki je hitel v objem svoje drage na obalo ampak zaradi zaporednih dežurstev nezmožen vožnje... pa še bi lahko našteval.
Kakorkoli nobenega nabijanja. Le sporočilo upravljalcem portala, ki so hkrati tudi lastniki tega foruma zato verjetno berejo, da bo zaradi monetizacije kakšna prevoza potrebna duša ostala brez. Nič obsojanja, prav je, da naredijo kar hočejo le v vednost.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

stara mama ::

Z 20. julijem bodo namreč začeli zaračunavati uporabo storitve za voznike, vendar le v primeru, ko bodo objavili ponudbo za več kot deset voženj na teden.

To bi rabli že 10 let nazaj :)
S tem se bojo odstranli komercialneži in pomnoženi prevozi.
Treba je še samo pogruntat varovalko proti konkurečnem zasedanju mest (te pokliče da ti zasede mesto, in potem zavrneš druge, ki grejo seveda k njemu).
Na manj rednih relacijah (preko države) je to pogosto.

recmajkemi ::

Lep primer morebitne uporabe izgubljene funkcije iščem prevoz.
Z reddita.


Ride to Ljubljana after the Joker Out concert in Dolenjske Toplice

Hello all of the Slovenians here.

I don't know if this is the right place to ask about this, but i'm coming fron Finland to Slovenia on Wednesday and will be staying in Ljubljana until Sunday. My plans for the trip to your beautiful country include the Joker Out concert on Friday in Dolenjske Toplice and since the gig ends at 11pm (apparently), and there is no bus services to Ljubljana at time so i was wondering: how can i get back to Ljubljana at that time of the day? Are there any sort of extra bus services, do i take a taxi or does someone just maybe give me a ride back to Ljubljana?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377
««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uber dela izgubo

Oddelek: Novice / Rezultati
4714944 (12193) BigWhale
»

Uber kaznovan v Franciji, Nemčija zavrnila pritožbo

Oddelek: Novice / Ostale najave
4215991 (13444) nekikr
»

Odgovornost voznika pri prevoz.org (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5314251 (11874) neon21
»

Uber v Nemčiji dosegel manjšo zmago

Oddelek: Novice / Ostale najave
3813594 (11902) AndrejO
»

Spletna stran Prevoz.org ugasnjena zaradi domnevno nezakonitega oglaševanja dela na č (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / NWO
38584244 (69325) BlueRunner

Več podobnih tem