» »

Prevoz.org -- komentarji in pripombe

Prevoz.org -- komentarji in pripombe

1
2
3

Mavrik ::

Ene vzdrževalne operacije se izvajajo na datacentru (+ odpoved hardwara) :)
The truth is rarely pure and never simple.

detroit ::

prejšn tedn je še delalo, sm uporabnik samo en unih ki vpišejo 1h pred odhodom:/ sm pozabljiv pač.
Ampak zelooooo uporabna stvar.
Skero

Lion29 ::

Mavrik je izjavil:

Ene vzdrževalne operacije se izvajajo na datacentru (+ odpoved hardwara) :)


ja kako lahko take operacije izvajate sredi belega dne?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

ok :D

ze prejsnji teden vam je nekaj crknilo pa danes spet??

sem mislu,d da izvjate "vzdrzevalne peracije" softwersko ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Gandalfar ::

Vceraj ponoci smo res nadgradili kos softwara, ki je zacel slabo delat sele pod hudo obremenitvijo. Zdaj je spet ok, smo vklopili cache :)

xardas ::

Stran je trenutno nedosegljiva. Imate kakšno informacijo o tem, kdaj bo ponovno delovala?

Mavrik ::

Ko uspe tehnikom zbrcat mrtev router :)
The truth is rarely pure and never simple.

CaqKa ::

v aplikaciji manjka hudo pomemben feature, da označiš nek prevoz kot poln. namesto da skačeš na ful desktop site, da označiš to.

tisto z zavarovanjem za sopotnike bi lahko tudi malo bolje obrazložili v FAQ.

posamezni prevozi bi lahko imeli checkbox, če gre za prevoz v obe smeri.

app bi lahko bil tudi tako zastavljen, da bi na prevoz lahko dodal telefonske številke, tistih ki se bodo zraven peljali.

Mavrik ::

v aplikaciji manjka hudo pomemben feature, da označiš nek prevoz kot poln. namesto da skačeš na ful desktop site, da označiš to.


Em, to je v aplikaciji že lep čas.

app bi lahko bil tudi tako zastavljen, da bi na prevoz lahko dodal telefonske številke, tistih ki se bodo zraven peljali.


Bo.
The truth is rarely pure and never simple.

Steinkauz ::

Am zakaj je omejitev datuma prevoza? Jst grem v tujino čez par mesecev in bi že zdej rad objavu.

Gandalfar ::

Mednarodni prevozi imajo ze zdaj nekaj lazjo omejitev. Mislim da je 45 dni. Ce je to premalo pa bo za razmislit. Zaenkrat ni dovolj pritozb na to temo.

mk818764 ::

Kaj je zdaj z stranjo? Že od nedelje ne dela. Kako pojasnilo?

Gandalfar ::

Ja, hardwerske tezave. Se resujejo.

barakus ::

Pa to je grozno, studentje jokajo na facebooku, ste pomislili o kakem mirrorju?

mk818764 ::

3 dni rešuejo? jaoo
Da ne omenim,d a bi se lahko to objavilo(tudi na FB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mk818764 ()

Gandalfar ::

In spet delamo. Priblizno 40 ur izpada je bilo.

M-XXXX ::

Kako, da nimate FB strani?

Aha imate :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

DuleKrtola ::

A je kakšen tehten razlog za to, da ni searcha pri mednarodnih prevozih? Vsaj kakšen date filter bi lahko bil.

DuleKrtola ::

Če komu pride prav, tole je spisal kolega
Chrome-inspector-console-paste-enter
$('table.grid_8 tbody tr').each(function() {
       $(this).hide();
       var from = $(this).find('td').eq(0).find('a').html();
       var to = $(this).find('td').eq(1).find('a').html();
       if ((from == 'Ljubljana' || from == 'Maribor') && (to == 'Venice' || from == 'Treviso')) {
               $(this).show();
       };
});

Gandalfar ::

DuleKrtola je izjavil:

A je kakšen tehten razlog za to, da ni searcha pri mednarodnih prevozih? Vsaj kakšen date filter bi lahko bil.


Ena koda v to smer je ze napisana, pa je server crash preprecil deploy. Bom povprasal kje smo s tem.

crazyLIKEme ::

Mene pa zanima, če bi se dalo v Android appu naštimati, da bi lahko program shranili na SD-kartico?

LP cLm
http://crazyl1keme.deviantart.com/

DuleKrtola ::

Zadnje cajte sem reden uporabnik, pa mam še en predlog - možnost izbisa prevoza iz bookmarkov

Gandalfar ::

Lahko nastavis, da ne pride v postev?

DuleKrtola ::

Ja, ampak ostane na seznamu shranjenih prevozov

v2dot0 ::

En predlog.
Stran redno uporavnljam na eni in isti relaciji.
Zelo priročno, bi bilo, če bi se med linke pod vnosnim poljem (Ljubljana Maribor Koper) vrinilo mesto katerega najbolj pogosto vpisujem.

Lion29 ::

not gonna happen... ze leto dni nazaj sem spraseval po tem, pa se ni nic premaknilo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mk818764 ::

Še en predlog:
Fajn bi bilo da bi si lahko prevoz shranil(ponudnik), pa pol nasledjič samo spremenil datum, ostalo pa bi ostalo. Zdaj pa treba vedno znova vnašat prevoz.

šernk ::

To govorite za mobilno aplikacijo? Ker preko spleta imam jaz veš čas hitri vnosi. Za mobitel pa mislim da mi je nazadnje tudi telefonsko napačen vneslo, ker je en uporabu moj mobitel za dodat njegov prevoz gor, pa naslednjič je vsaj telefonska njegova ostala shranjena. Več pa ne vem glede tega, ker redko preko mobitela objavljam.

Imam pa tudi sam en predlog, če je zadevo možno izvesti. Ko iščeš prevoz, se pokažejo prevozi za cel dan in zadnje čase vsaj pri meni postaja vse bolj popularno, da me kličejo vsaj pol ure po odhodu (pa OK to še nekako zastopim) ampak se je že zgodilo, da so me klicali ob 19. Uri zvečer za prevoz ob 8 zjutraj. Ne vem a so bili tej prevozi prej skriti, ker ne vem če se mi je kdaj zgodilo, da bi me klicali po uri odhoda, od tam septembra naprej sem imel pa vsaj 3 takšne klice. Ali pa se je IQ iskalcev prevoza konktretno znižal v zadnjem letu dni. Samo ti dve možni razlagi imam.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

CaqKa ::

v2dot0 je izjavil:

En predlog.
Stran redno uporavnljam na eni in isti relaciji.
Zelo priročno, bi bilo, če bi se med linke pod vnosnim poljem (Ljubljana Maribor Koper) vrinilo mesto katerega najbolj pogosto vpisujem.

meni sta se ob strani pojavljala dva prevoza ki sem ju imel nazadnje, tako da sem potem samo ure in datume spreminjal...

pegasus ::

Na CeBitu sem videl flinc.org. Mogoče kaka ideja za povezovajne, sodelovajne?

Lion29 ::

flinc mi je zelo vsec in bi bilo res dobro, ce bi se dodelala ta mobilna razlicica
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

recmajkemi ::

Javlja mi napako "Izberete lahko največ en dan odhoda in en dan povratka (če vnašate povratni prevoz).", čeprav vnašam enosmerni prevoz.

Gregor P ::

Vidim da se po FB-ju reklamira konkurenca http://www.europartycar.com/ ... zaenkrat je še bolj malo prevozov tam ker, kot pišejo, so šele 1 teden online.
NOVOST: Komentiranje in ocenjevanje uporabnikov --> večja varnost.

... tole ocenjevanje uporabnikov pogrešam pri prevoz.org (sicer ne vem, kako imajo to tam zastavljeno in če deluje dobro?)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Gandalfar ::

Pride pomladi ocenjevanje ponudnikov. Iskalcev se sploh ne da. Pa full je tricky problem, ker noces igrat razsodnika vmes.

Gregor P ::

Gre zgolj zato, da imaš na prevoz.org malo težji pregled nad vsemi vozniki (greš pač na čisto naivno zaupanje; vsaj na začetku) ker se vedno vmes najde kakšna "cvetka" in potem res ni fajn, ko nekje v tujini izvisiš (karte za javni prevoz so pa na tisti dan običajno "normalno" drage, če na hitro ne najdeš nekoga drugega) ... recimo v skupinah na FB-ju kjer točno veš "vse" o iskalcu in ponudniku prevoza (FB pač) se res trudijo ljudje držati obljub (se tudi tam najde kdo seveda, a se ga dokaj kmalu eliminira) ...

... verjamem pa da ni enostavno, tako da je vprašanje, če bo to tudi tisti alternativni strani zgoraj uspelo ...

... karkoli vsekakor je super, da imamo prevoz.org:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

mk818764 ::

Gandalfar je izjavil:

Pride pomladi ocenjevanje ponudnikov. Iskalcev se sploh ne da. Pa full je tricky problem, ker noces igrat razsodnika vmes.


Slovenski narod še zdaleč ni zrel za kaj takega(za ocenjevanje mislim).

black ice ::

Čeprav po eni strani manjka ocenjevanje, bi to po drugi strani prineslo več problemov (na vseh frontah) kot koristi.

Opažam čedalje več nepismenosti/lenobe/razvajenosti/vstaviprimernobesedo tistih, ki iščejo prevoz. Zato (vsaj zadnje čase) vozim izključno ožji krog znancev, ki ne komplicirajo, če se mi mudi in jih moram pobrati ali dati ven križišče ali dve pred destinacijo.

mk818764 ::

Da ne omenjaš, da nekateri te prevoze zamenjujejo s taxiji.

Gandalfar ::

That's ok :) Dosti ljudi je nehalo uporabljat stran, ker jih dovolj ljudi poklice ze brez tega da dajo oglas. Cisti win-win :)

black ice ::

mk818764 je izjavil:

Da ne omenjaš, da nekateri te prevoze zamenjujejo s taxiji.

Kratko in jedrnato. Taksista vsaj pošteno plačaš. :)

Da ne bom samo bashal: stran je naredila pravo malo revolucijo v Sloveniji. Zaradi nekaj negativnih izkušenj ni uspeh nič manjši. GG!

Machete ::

Sicer je tema zgolj sorodnica, ampak a ve kdo kje za vraga se spremeni avtomatično generirano prvo geslo na portalu najdiprevoz.si? tnx

šernk ::

Jaz imam do sedaj samo eno slabo izkušnjo z iskalci prevozov. Se zmenimo, da ga poberem, drug dan ima pa izklopljen mobitel in ga ni na dogovorjenem mestu.

vsi ostali so pa čeprav pozno vsaj sporočili, da ne pojdejo. Je pa res, da se potrudim jih peljat potem v LJ čimbližje njihovemu cilju, oziroma vsaj po večjih prometnicah, ker mi slednje ni problem.

edino kar se čudim je, da še nihče ni "pozabil" denarnice doma in vsi vedno plačajo brez izgovorov, se zgodi da ostanemo vsi brez drobiža, ampak se je še vedno v avtu rešilo problem. enkrat sta celo oba, ki sem ju peljal sama potem rešila problem z drobižom, ko sem ju spustil ven.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mk818764 ::

meni pa je en tip reko da nima dnara zraven, pa da samo skoči do staršev(pripeljal do bloka) pa mi plača. Si lahko mislite, da ga nikoli več nisem videl. Prej mi niti na misel ni prišlo da bi me za 5€ nekdo nategnil. Mislim, potegnem da do vrat, pol pa spizdi. Kak ga ni sram.

RockyS ::

Down?

Gandalfar ::

Manjsa nadgradnja

PINki ::

Sem slišal od prijatelja, da se znajo inšpektorji prštulit k vožnji in ti dajo kazen... Sicer je tudi on samo slišal nekaj o tem in me zanima je kaj res na tem?

WarpedGone ::

ne.
Zbogom in hvala za vse ribe

vorantz ::

PINki je izjavil:

Sem slišal od prijatelja, da se znajo inšpektorji prštulit k vožnji in ti dajo kazen... Sicer je tudi on samo slišal nekaj o tem in me zanima je kaj res na tem?


to je bil nekaj cajta nazaj cel halo
a je blo vse based on baba prdnila

na koncu sploh ni blo res/je fasal kazn en ki je redno fural s kombijem (se ne spomnim točno)

Gandalfar ::

PINki je izjavil:

Sem slišal od prijatelja, da se znajo inšpektorji prštulit k vožnji in ti dajo kazen... Sicer je tudi on samo slišal nekaj o tem in me zanima je kaj res na tem?


Preberi tole: https://prevoz.org/static/docs/mddsz-po...

Drugače pa bi nas veselilo videt kakšno kopijo te kazni (o kateri očitno slišiš od prijatelja prijatelja). Zaenkrat nismo videli še nobene, ever.

Zgodovina sprememb…

PINki ::

Fino, hvala , da si to najdel.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stran Prevoz.org (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
447105729 (7240) recmajkemi
»

Uber dela izgubo

Oddelek: Novice / Rezultati
4714935 (12184) BigWhale
»

Prevoz.org vozi! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18023523 (11120) fosil
»

CSS Lists - Seznami

Oddelek: Izdelava spletišč
211612 (1273) MrBrdo

Več podobnih tem