» »

Informacijski mrk v Grosupljem

Informacijski mrk v Grosupljem

david_off ::

Zivjo,

Rad bi samo malo sprostil svojo napetost, ki se mi v zadnjem casu stopnjuje iz dneva v dan.
Torej, o cem tece zadeva?
Tisti, ki zivite v Grosupljem in bi se radi prikljucili na malo hitresji internet, kot ga ponuja le analogni modem, boste ugotovili, da to nikakor ni mozno.
Kabelsko omrezje je v Grosupljem od leta 2004 prevzel Ljubljanski kabel.
Ta se je odlocil, v popolno prenovo omrezja. Vse lepo in prav.
Rok za dokoncanje prenove je bil konec decembra 2004 (skratka, priklop bo mozen do novega leta). Ce poklicete, danes, vam bodo rekli, da se nimajo zelene luci in da je zelo blizu. Ze tri mesece mi govorijo, da bo najkasneje cez en mesec in tako je bilo tudi danes. V preteklih tednih niso mogli delati, ker je bilo premrzlo, zdaj se pa bojim, da ne bo postalo pretoplo.
Vse kaze nato, da bo prenova trajala tja do septembra(sicer nevem po katerem koledarju je novo leto septembra).
Verjetno veste, da se v Grosupljem gradi stanovanjsko naselje "Soncni dvori", ki ponujajo nadstandardna stanovanja. In namesto, da bi v tem casu, ko so bila stanovanja se v gradnji, kabelci svoj cas posvetili obnovi ze obstojecega omrezja, so cepci cakali na eno soglasje za podboj pod zeleznisko progo in to cele tri mesece. Potem pa sneg in mraz in spet nic od tega. Zdaj sem dobil obvestilo, da se internet v Soncnih dvorih ze priklaplja ostali se pa lahko zaenkrat se praskamo po jajcih.

Potem mi je prekipelo in sem rekel, da se bom narocil na ADSL in evo ga zlomka....
priklop na ADSL, v naslednjih 6 mesecih ni mozen, ker TELEKOM nadgrajuje centralo, ker je zmanjkalo portov....pa saj to ne more biti res!!!!!

Cepci Telekomovski in iz LJ-kabla so dobro vedeli, da se bo povprasevanje z izgradnjo novih naselij, po hitrem internetu povecalo, ampak ne, cakati treba dokler ne zacne goreti voda.

Vsi dragi sokrajani, trenutno zivite v enem najslabse informacijsko razvitem kraju v Sloveniji.

D.

Apeliram na moderatorje, da ce je le mogoce, ta clanek tudi objavijo na bolj vidnih straneh.

Sergio ::

Se ne strinjam glede informacijskega mrka. Sem iz Grosupljega in ti lahko povem, da imas pac strasno nesreco, ki pa bi se lahko bila dogodila kjerkoli drugje v Sloveniji.

Vem da me ne bos maral, ker ti to govorim, ampak cakanje na broadband se ti bo izplacalo, saj bos imel moznosti surfanja do 4 mbit/s bp, tako ce se odlocis za ADSL kot za kabel.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

david_off ::

Vem kaj ponuja broadband, ampak ali je treba tako dolgo zavlacevati.
Saj bodo konec koncev tudi telekomovci in siolovci na zgubi, ker bo ne bo priklopov.
Lj-kablu vem, da se j**e, ker z samim internetom nima nic, se pa cudim, da ponudniki kabelskega inerneta bolj ne pritisnejo nanje, saj s tem izgubljajo denar.

D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WIMAX

Oddelek: Omrežja in internet
363742 (1895) Andrejpan
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135863 (19809) Bug
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216701 (11328) Tr0n
»

končno dobil ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
371584 (899) [t502]
»

ADSL tudi brez ISDN-a

Oddelek: Omrežja in internet
71091 (896) pozorhudmaček

Več podobnih tem