» »

Zvočniki za xoro 415 ?

Zvočniki za xoro 415 ?

jarni2 ::

Halo !

Tole vprašanje sem zastavil že v rubriki zvok in slika, pa nisem dobil nobenega odgovora...



Vprašanja :

razlika med Creative INspire T5900 in T5800 ?
T7700 in T7900 ?

Ali je to razlika le v poimeniovanju modelnega leta ali so kateri res boljši od drugih in imajo več moči ali več možnosti priklopa ? Po slikah z neta se mi zdi da sta si T5900 in T7900 zelo podobna, samo da ima T7900 še dva satelita zraven...

Na netu tudi piše da tile 7.1 sistemi kao simulirajo delovanje 7.1 sistema tudi če imaš le 5.1 kartico ali divx player...

Imam namreč xoro 415 in bi rad kupil zvočnike za zraven...

Ali mi lahko kdo pove kaj lahko vse priklopiš na te creative zvočnike ali naj si raje omislim kar genius 5.1 home theatre ?

Ali ima kdo tudi Altech Lansing 5.1 zvočnike ? Kakšno mnenje o njih ?

Hvala vsem za odgovore

bajsibajsi ::

Mislim, da je Z|P nedavno kupoval Altech Lansing 5.1. Mogoce jih ze ima, ne vem. Lahko ga kontaktiras na ZS.
Jaz sem par dni nazaj kupil Genius 5.1 HT. Res je kr mal smesno, da nimajo vhoda za slusalke. Ceprov nisem se razvil mnenja o njih, moram reci, da so za ta rang/denar (do 30k) verjetno kar prava izbira.

"Na netu tudi piše da tile 7.1 sistemi kao simulirajo delovanje 7.1 sistema tudi če imaš le 5.1 kartico ali divx player... "

Ma takim recem jaz nc ne zaupam,dvomim. >:D

ZiPeK ::

Jest bom kupu al altec lansing VS3151R ali altec lansing CS 21. Prvi so 5.1, imajo 50W rms, daljinec in koštajo nekaj malega več kot 20k. Drugi so 2.1 imajo 100W rms in pridejo 28k. Zdej še sam ne vem kaj naj. Al je boljš, da maš surround in manjšo moč(tudi kvaliteta je slabša, če pogledamo ceno) al stereo in več moči/kvalitetnejši zvok. Največ jih bom pa uporablju za poslušanje glasbe. KAj torej?

jest10 ::

Za muziko jasno da 2.1

jarni2 ::

halo ZIP!

A slučajno veš kje se jih da dobiti AL 5.1 ? Sem danes malo klical okoli po firmah kjer naj bi jih kao prodajali, pa nisem imel sreče... Pri JAE v Ljubljani, ki so baje uvoznik, so mi rekli, da jih nimajo na zalogi in da nekeko ne vedo kdaj jih dobijo... sem imel občutek, da ne vejo, če jih bodo sploh dobili...

ZiPeK ::

Ja te VS3151R sem mislu prek jaeta kupt. Sam na ceniku, ki ga majo na netu majo sam VS3151E kar pomeni, da so povsem isti samo daljinca ni zraven. Pa mi je moj dobavitelj reku, da majo tut te z daljincem. Možno je pa, da je klical v novo mesto ker sem bolj na vzhodu doma. Drgač je jae glavni zastopnik za AL zvočnike, tko da po moje če jih nimajo trenutno na zalogi bi mogl sam naročit pa dobijo... Jest bom pa drgač vzel menda kr te CS 21. Z daljincem bom pa že probu nekak uredit.

jarni2 ::

ja, res je... tale 5.1 sistem ima tudi možnost daljinca... samo, kakor sem razumel prodajalca pri JAE, nekako nimajo blagega pojma kdaj in ali bojo sploh dobili tele zvocnike... sem že malo po netu gledal, če se jih da dobiti kje v Austriji (blizu meje - Beljak ali Celovec...)... pa sem jih našel samo na internet nemškem shopu...

Kaj pa tile Creative inspire serija ? A nihče nima pojma o njih al kaj ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926650 (10736) Hrenowsky
»

Kateri zvocniki so bolsi?

Oddelek: Zvok in slika
91689 (1455) Doman
»

Zvočni sistem za računalnik....znova

Oddelek: Kaj kupiti
211559 (1182) bond007
»

Katere zvočnike za PC kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
211531 (1271) Urajmal
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564041 (3425) jest10

Več podobnih tem