» »

videorekorder in tv kartica lifeview

videorekorder in tv kartica lifeview

neki4 ::

mene zanima kako bi jaz sliko iz videorekorderja iz vhs kaset lahko predvaju na racunalniku. videorekorder sem povezu z kartico fly tv platinum fm, vendar nevem kako bi fly2000tv program najdu posnetek v predvajanju iz vhs na racunalniku.

Dr Evil ::

Mislim,da v bilokaterem programu za tunere,spremeniš vir iz TUNER na VIDEO IN.Program za pogled je DSCALER.Za snemanje pa fly2000tv

neki4 ::

ja meni noce najdit ne original program ne fly200tv ne dscaler video kanala na racunalniku da bi lahko VHs kasete gledu na racunalniku. Mislm da ds caler sploh ne podpera moje kartice
TV LifeView FlyTV Platinum 35 FM PCI

neki4 ::

problem resen: sem mogu samo na scartu premaknit stikalo iz input v output

piki64 ::

Hi!

@krneki003: mene zanima kako ti posname filme z videokasete. Predvsem Dinamične slike, saj pri slabše kvalitetnih TV karticah sliko trese.

LP

neki4 ::

ja glede na to da imam celeron 466 sem poskusal nekaj minut posnet kar sem imel na videokasetah(sportni posnetki) .Mogoce sem opazu nekolk slabso posneto sliko(kot da bi locljivost padla malo).Pa mogoce vcasih je malo posnetek malo preskocu)ni bilo cisto tekoce na trenutke,sem pa to delu brez kompresije.Sem kar zadovoljen.Je pa to kartica za 8 jurjou lifeview flytv platinum 35fm.

piki64 ::

Hi!

Ja to je bolj nizki razred kartice. Če hočete imeti pravo TV kartico, vam predlagam Leadtek PVR2000. Kartica je zelo kvalitetna saj sem imel možnost primerjave med PVR2000 in pa WinFAST XP Deluxe, pa se lahko slednja skrije.
Slabe izkušnje s kartico WinFast XP Deluxe:
- dinamični posnetki so zgledali kot da se tresejo (ni bilo mogoče gledat)
- pri vseh posnetkih je pri predvajanju bilo zaznati pokanje v zvoku
- pri Live TV je bilo videti dokaj močne motnje v signalu (ok morda kriv sprejem samo na PVR2000 le tega ni).

Zato res močno priporočam PVR2000 kartico ker je vredna svojega denarja. Nesmoterno je kupiti nekaj za polovično ceno, če potem nimaš od tega nič.


LP, Piki64

neki4 ::

res pa da men ni posnel zvoka ko sem snemu iz videokaset, sam to je pomoje treba neki nastimat v programu.
To je ze res da je brezveze kupit neki ce ne dela kokr zelis, sam dostikrat dobis tudi za mal denarja tocno to kar rabis, dostikrat pa das tudi 100% vec pa ni tko kot bi moralo biti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509845 (7654) edublin
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918294 (5266) Pyr0Beast
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918956 (11996) Izi
»

Ali je moj celeron 466 dovolj za tv tuner

Oddelek: Strojna oprema
241456 (1018) pblaz
»

TV Tuner - TV Kartica! Katera je najbolša!

Oddelek: Kaj kupiti
172364 (1886) nadzorni

Več podobnih tem