» »

Grafika v garanciji???

Grafika v garanciji???

Kriko ::

Imel sem 3D Prophet II mX 64MB in sem poizkusil menjat bios z drugim originalnim pa je šlo vse v k....!! Potem sem bios zbrisal do konca da na servisu ne vidijo da sem poizkusil flash-at in jo poslal ker je v garanciji in rekel da je kar naenkrat nehala delat. Danes me pokličejo (Mlacom) in povejo da se ne da popravit ter da te kartice se ne da več dobit. Potem povejo da imajo trenutno samo Prophet 4500 64MB ram (Kyro 2) in MX 400 32MB ram-a. Novo robo dobijo šele čez tri do štiri tedne! Izberem Kyro 2 ampak pravijo da moram doplačat !0.000SIt ker naj bi moja bila že stara (kupil sem jo pred tremi mesecmi). Potem se cel dan kregamo in na koncu dosežem da so mi danes poslali Kyro 2 jaz pa plačam samo poštnino!!
Povejte mi če sem pridobil ali izgubil. O Kyro 2 ne vem skoraj nič ker sem do danes vse rihtal (driverje, razne pripomočke) samo za prohet II MX.
Kaj menite sem na boljšem ali slabšem!!
Pa še prosim, kje se dobijo novi driverji za Kyro 2 in kateri so najboljši, pa še mnenja in izkušnje o tej kartici!

|ViPeR| ::

Ti bod lepo vesel, da so ti sploh zamenjal. Drugače si pa na boljšem, sam driverji za Kyra mal še šepajo.:\
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

Simko ::

zakaj pa naj bo vesel, da so mu sploh menjali? Dolzni so mu menjati...Ce nimajo pa tiste kartice, bi mu pa denar dali nazaj...ce so pa menjali za boljso kartico (kar ne vem), pa je to njihov problem...

|ViPeR| ::

Ja ne vem no. Jest si predstavljam garancijo kot zagotovilo, da v primeru če se ti, v tem primeru grafična kartica pokvari zaradi napake za katero ti nisi kriv, kartico zamenjajo oz. nadomestijo z drugo.

Mogoče se pa motim.0:)

lp
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

Simko ::

toje res..sam je kriv, zato se lahko smeji, da so mu menjali. Ampak oni tega niso vedeli, zato so mu morali menjati :c)

VASkO ::

hehe, zakaj pa si sploh nazaj nesel? kartice ne unicis s flashanjem BIOSa, samo eno PCI karto bi poleg dal in bi lahko BIOS flashal nazaj pa bi mel boljso kot kyro2, si se pac zasral, kaj mores? nic vec.

ups, sem mislil, da si GTSa unico, no kyro2 je seveda bolje od MXa (za zdaj).

Kriko ::

q


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gf2 pro bios

Oddelek: Zvok in slika
8869 (702) Dalmatinc
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574923 (4228) Shadowman-x
»

Geforce 2 MX ali Kyro II?

Oddelek: Kaj kupiti
371656 (1257) Lyu
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614748 (3744) Paramedic
»

GEFORCE2 MX????

Oddelek: Zvok in slika
441873 (1222) YiMMi

Več podobnih tem