» »

Jao meni!!!!!

Jao meni!!!!!

cahahopie ::

Glejte imam zverinico AMD Athlon 1,3 Ghz, 256MB SDR SDRAM, KYRO 2 64MB, 20GB 5600 IBM HDD. Procesor ima temp. okoli 60 stopinj. Sam ne mi spet o tem, da je to zarad pregrevanja.
Fora je v tem, da me vse bolj jape.
Glejte že pd začetka, ko sem naložu WinME in s tem tudi Undying se mi včasih na določenih odsekih pači slika (teksture se pačijo, da je za znoret). Zdanje čase (ko sem že na koncu) pa mi ko stisnem ATL+TAB, da bi minimiro, javi napako in me vrže ven iz špila... kar je kruto. Včasih mi tudi, ko hočem priti v menu z ESC tud kr ven vrže. Zadnje čase mi špil tud kr zabrejka in morm resetirat.
Poleg tega se mi slike v Explorerju in Photoshopu od časa do časa pačijo.
Zadnič sem zagnau 3D MARK 2001, pa mi je pri drugem testu (on zmaj) na High grafiki resetiralo računalnik (povsej verjetnosti zaradi nestabilnosti)... in imel sem komaj 1 sličico na sekundo na defualt. AAA?!?!?
Sem vprašu per svojem serviserju in še pri enih freakih per Jerovšku, da mam temp. čist o.k.
KAJ ZDAJ? JE kaj defektno? Glede slike so mi per Jerovšku rekl, da je kartica premal hlajena. Od vsakega slišim neki...
In če je kaj defektno. Kak naj vem? Je procesorček okrušen? Je premalo hlajeno? Je kaj defektno?
Če bi blo kaj defektno... ne bi nič delal.
Če pa je proc. okrušen... kako naj zvem? Ga grem razdirat... in kako naj vidim, da je.. se to vidi? In... kar je najtežje, kako naj serviserja prepričam, da je procesor okrušen, če je?
JAO!!! POMOČ!! Za tole sem vrgu 228 čukcev!
|O

ChiefThunder ::

najprej poskrb za ustrezne gonilnike za grafično in popravke za ploščo...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

cahahopie ::

O.k. Za grafikuljo imam ta nove.
Mi lahko poveste ta nove driverje za VIA chipset?
Mam mamaplato MSI K7T Turbo Limited , pa mi lahko kdo pove točen naslov od kjer lahk DLjam te driverje. Toda, točen... do .exe ali .zip končnice (ne želim iskat po čudni VI-ini strani, tam sem se že enkrat zgubo).
Tistemu bi bil zelo hva-hva-hvaležen.

OldSkul ::

Flashaj nov BIOS za matično najdeš ga na MSI-jevi strani!

Boško ::

Obvezno posodob bios z verzijo 2.9!!!! Mam enako plato in sem mel tud težave z no, dok ni pršu vn bios 2.8! (GeForce2)

Drugač pa: A seka? Izgled mislim!!

cahahopie ::

Plava grafična in rdeča mamplata! Še belo pa grb rabim pa bo slovenačka zastava!
Izgled je kar cool!

Boško ::

Daj, o izgledu kasnej! A si zrihtu?

cahahopie ::

Čekaj malo. Ravno sem zDLju BIOS te verzije z MSIjevga pejđa. Se jutr čujemo. Lepa rdeeeečaaaa.....:D

cahahopie ::

Tako je. Sflashu sem si nov BIOS 2.9 datum 3.8.2001
Toda opazu nisem nič kaj razlik. Sprva, ko sem pognau Undying ni blo videt pačenj, a te včasih pridejo z zamikom. V Photoshopu so še vedno bile. A v Explorerju še jih do sedaj nisem opazil.
Toda v 3D Marku 2001 me še vedno pri onemu zmaju (Dragnothic) vrže ven oz. zdaj je blo vse črno, na sredni demota me vrže ven. No, pol sem se odloču, da ta Dragnothic odkljukam iz Options. Pol je on, ko je Matrix podobn, delal. Nasledn mi ni hotu... mi je reku, da ni hardware podpore. Pol je še sprobval še neko mavrico (ne vem kaj bi to blo.. nek anti-aliasing). Pol mi pa spet kar kmal postau zaslon črn. Pheh. Ne vem kaj bi to bilo.
Za grafično mam ta nove driverje. In ta nov BIOS za plato tud. Mogoče rabim nove driverje za VIA chipset? Če že.. mi naj eden pove naslov. Točen naslov! Do DL datoteke. Hvala!0:)

Boško ::

Poglej mail!

Pa pr AGP daj turbo mode!!>:D

L.p.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z R9 290

Oddelek: Pomoč in nasveti
386286 (5391) Napajalc
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73232805 (19632) OwcA
»

problem (najverjetneje) z Leadtek GF4Ti4400 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
573186 (2476) Blizz
»

Samo sranje!

Oddelek: Pomoč in nasveti
221582 (1122) Highlag
»

GFX2 MX IN NJIH PROBLEMI

Oddelek: Strojna oprema
171224 (880) PIII850

Več podobnih tem