» »

GFX2 MX IN NJIH PROBLEMI

GFX2 MX IN NJIH PROBLEMI

PIII850 ::

Mam neko levo firmo gfx2 mx in mi v spilih se trgajo teksture. Ko sem gor mel prilozene gonilnike in pa ko sem instaliru detonator 3 driverje je blo isto.
Mama plata je pa epox 8kta3. Kaj bi bilo narobe.
DX mislim da je 7a al neki takega????

NiggerBob ::

potegni dol še prog NVMAX, kjer je malo morje opcij za fino nastavitev grafične kartice, ima pa že nekaj predefiniranih nastavitev. Nastavi na Max Quality in poskusi, če se teksture še vedno trgajo.
Če si OC kartico, zna biti tudi to vzrok.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

luni ::

ce mas oc kartico, pol jo deocjaj pa bi moralo bit kul... tud drugace probaj z nekim tweak programckom znizat hitrost rama... ce se bo pol popravila zadeva je tezava v kartici... aja, to ti govorim ker upostevam dejstvo, da si probal ze malo morje detonatorjev, da si reinstaliral winse vmes in podobne zadeve...
Artificial Intelligentia

PIII850 ::

Zadeva je naslednja!!

1. Win98 so nanovo instalirani
2. Kartica ni oc
3. probal nisem malo morje driverjev, ker je to delalo z originalnimi in pa z detonator driverji (tako da po vsej verjetnosti niso vzrok driverji)
4. SPila ki mi jebeta sta NFSV in pa GP3, Flight simulator pa mi cist vredu dela?? Kako to (ce bi bila kartica oc al pa kaj drugega narobe) bi vsi spili stekali, ne pa samo nekateri
5. Tudi sam sistem (hardware je popolnoma nov)
6. PLEASE HELP ME (sem dau prevec kesa zdej pa ne morm spilat :(( )

luni ::

vzemi en tweak programcek za GeForce in znizaj hitrost cipa in RAMa za kake 10-15MHz pod tovarnisko vrednost...
Artificial Intelligentia

NiggerBob ::

Naredi to, kot je svetoval Luni. Če ne bo pomagalo, potegni dol NVMAX in nastavi na Max Quality. Tudi meni je trgalo teksture, kazalo napake,....pa sem nastavil na Max Quality in vse je bilo OK.
Potem sem se malo igral in mislim, da je bil vzrok v Anisotropic filtering, ki sem ga dal na On, nisem pa prepričan.
Če vse to ne bo pomagalo (Underclock + Nvmax), potem je verjetno vzrok v defektni kartici;(
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

yjj ::

Obkljukaj tudi No-v-sync

PIII850 ::

zdravo!

Zdej bom pa res pop................
Zadeva je naslednja!
Gor sem dal ta nove detonatorje, ok zadeva je delala in so se pac trgale teksture. V NFSV inu GP3. Prokleti fotrov flight simulator pa dela cist brez problema???? Zakaj mi ni jasno???. Mogoce kdo od vas ve????????????
Nato grem dovnloadtat najnovejse popravke za via chipset (mogoce bi lahko blo kaj s tem narobe) In nalozim
zadeva zamrzne sredi bootanja??? Ok nekako to unistaliram zadeva pride do winsow. OK probam Nv max, sploh ne gre stelat hitrosti grafičnega porcesorja in rama?????. Dam na max quality kot mi je nekdo svetoval in sprobam: Tema??? Potem probam instalirat na novo druge driverje. Crkne. Ko hoces spilat NFS ali GP3 zadeva enostavno zamrzne????? Sploh se niti v spil (v gp3 recimo lahko pridem samo do menujev, ko pa hocem spilat FREEEEEEEEEEZzzz!!!?????? Podobno je z NFS. GA zazenem, vendar ze uvodni ekran zamrzne????? In pac obupam, pac ne dela, zazenem k***** flight simulator, dela zadeva cist normalno. Razumu bi ko bi recimo gp3 ali pa nfs uporabljala opengl, in pa simulator Direct3d pa zarad tega ne dela, ampak kaj ko vsi spili uporabljajo isti standard za pospesevanje.
Na koncu probam se powerstrip in tam lahko nastelam hitrost kartice vse normalno, vendar zadeva z spili ostaja ista!!!!
Sedaj pa??

Kako naj ugotovim, kateri DX je gor??? Ce je slucajno 8 je mozno da to zajebava!!!! Ampak ce bi bilo to potem bi vse spile zajebavalo a ne????

Ali je mozno da driverji kaj zajebavajo!!!!

Kartica pa je EXAIR GF2mx?? Kaj je to za ena firma?? nikad cuo????

Ali je se kdo jemu iste probleme. Milsim kombinacija Epox 8kta3+gf2mx. Jz bom znoru, ker se mi ne da se enkrat vse skup instalirat in nanovo delat!!!

Ce sedaj se enkart na novo instaliram winse preko teh, ali mi povozi direct X ali ne???? (v primeru ce je zdej 8 gor)


PLEASE HELP ME

MRB0rYS ::

Ne dx 8 ti skor nebi smeli delat problemov. Katere maš lahko vidiš pa če greš v program files in odpreš mapo directx potem pa zaženeš tisto plavo ikono pa mal pregledaš boš zihr vidu
b0rys

Shadowman-x ::

Poglej TOLE spletno stran pa potem napiši če je kaj pomagalo.

PIII850 ::

hja to je se edina stvar ki je se nisem sprobal, sam dvomim, da bi bial to resitev, ker drgac bi mi teksture trgalo v vseh spilih a ne???

Pepo ::

Kar hudo! Meni je sicer nekaj malega od tega delal v gp3 in Virtual sailor ter v nfs5, ampak zmrzovalo pa ni. Ti ga lomi RAM, kajti takrat stvari takole zmrzujejo? Sam sem odpravl napako s teksturami takole: vrgel sem V-ync off, tako kot je napisal yjj zgoraj (V nastavitvah, pod tc. More d3d).8-O
Tehnika ljudstvu!

PIII850 ::

ja sedaj sem upghredal se bios. Tudi to ne pomaga!!

Direct X je gor 8. Kaj mi je se storiti??? V nvmax mi sploh ne prikaze frekvence rama in pa procesorja, samo v poverstripu.

Gor mam zele ta zadnje detonatorje, ki so na nvidinin strani, in pod D3D nimam moznosti da bi odkljukal Vsync. Imam jo samo pod open GL.

thx

Senitel ::

Greš na "More Direct3D" pa maš za v-sync...

PIII850 ::

Hm nazalost pod direct3d nimam kje to za odkljukat, ker ce bi bi to ze naredu ta prvo.
A je mozno da je DX8 kriv

PIII850 ::

a ve mogoce kdo je bi lahko dobil Homepage od firme
exair, da bi tam pogledu mogoc za kaksen bios update.

PIII850 ::

Tako!

Naredu sem sledece (stvar vseeno ne DELUJE!!!)

1. Nalozo komplteten sistem na nov

2. Nalozo driverje od nvidie (ta 631 al neki takega)

3. Direct X sem pustu 70a

4. Pod moreDirect 3D je samo antialiasing in pa texel alignemnt

5. zele se probam te cist ta nove driverje Ce ne pol mi pa samo bog pomagaj


PROSIM POMAGAJTE MI NO??!!!!

PIII850 ::

DELLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

Z tanovimi nvidia driverji pa zadeva dela, res je pa da sem vmes instaliru powerstrip (ki je nekam sedaj zginu) in v njem downcloackal kartico. Mogoce je to al pa novi driverji.
Skratka DELA!!!!!!!!!!!!! Edino me zanima se to. SEm v nFSV dal na 1024 pa 32 bitne barve, pa se mi zdi da ne dela dovolj hitro za Durona 800 v navezi z mX???? Drgac GP# pa dela normalno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UNREAL 2 The Awakening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1308728 (5643) vander
»

Zelo slab 3D Mark rezultat

Oddelek: Pomoč in nasveti
191581 (1327) Bockor
»

kako naviti INNO 3D Geforce2 MX 32MB

Oddelek: Navijanje
81112 (1008) tejo
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
615021 (4017) Paramedic
»

3d MARK 2001

Oddelek: Navijanje
262085 (1703) boko34

Več podobnih tem