» »

Nod32 Trial verzija

Nod32 Trial verzija

Sonaro ::

Par dni imam ta AV in lahko samo pohvalim!

Me pa zanima zakaj mi pise last update 25.2.? Pa vsako uro mislim da mi zatezi da ni pravo geslo in password???
A se ni bi moral avtomatsko upadejtat? Drugace normalno skena...
A je kaj narobe?

barabl ::

:D :D Ja on bi se sam nadgradil,sam ti moreš dobiti polno različico,al pa vsak mesec vpisat novo uporabniško ime in geslo,brez tega se pa ne bo.Napisal bi ti,kje te stvati dobiti,pa mi Administrator teži,da kršim 12.člen o avtorskih pravicah,tako da boš moral mal po netu pobrskat.:D :D

Sonaro ::

Problem je v tem, da mi vsako uro tezi (incorect username and password)
Zakaj?!
Prve dni je bilo vse OK! U nastav. sem vse pogledu....Sploh se ni naokoli en mesec imam ga dober tedn....
Sam na zacetku je normaln updejtu, zej pa ne vem...

Itak bom dal celo ver.gor sam vseen me zanima....:D

Keyser Soze ::

Če imaš demo verzijo ti sploh ni treba vpisovat ne usernamea ne passworda. Tako da ne vem kaj ti to teži. Lahko pa da si imel napačno nastavljen datum ob inštalaciji in je pač za program 30 dni poteklo.

Ti pa povem en grozen trik. Updejtaš ga lahko tako, da spremenniš datum v enega od tistih datumov v 30 dnevnem preizkusnem obdobju.

Ali pa ga preprosto odinštaliraš in na novo namestiš. Meni je potem ponovno teklo 30 dni. Sedajs em pa dal tistih 5 jurjev in imam čisto vest. Pa nič mi več ne teži.

SavoS ::

Točno takokot je rekel Kayzer Soze......daš tistih 5 tisoč sit in kupiš študentsko licenco.........
in ti nebo več težilo za user name in pasword, sicer ga pa zbriši in nastavi update na trial........
Je pa še ena možnost......lomalka.ru.........
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux geslo ne prime

Oddelek: Operacijski sistemi
364027 (2862) ZaphodBB
»

[Windows XP] Vaš račun je potekel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
11913685 (10520) fosil
»

HTML forma in datum

Oddelek: Izdelava spletišč
131707 (1443) Muzo
»

Iskanje naslednje ponovitve - najboljši algoritem (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
724240 (3298) Thomas
»

Kompletna antivirusna zaščita

Oddelek: Programska oprema
272236 (1735) Paramedic

Več podobnih tem