» »

MSN Messenger

MSN Messenger

dablyx ::

Problem je v tem, da mi počasi pošilja datoteke. In seveda v pomoči piše, naj odprem čim več portov med 6891-6890. Seveda mi ni jasno kako naj to naredim v nastavitvah mojega 3Comovega routerja. In zanima me še, če moram spremeniti tudi nastavitve v samem messengerju če hočem da mi pošilja hitro in seveda kako in na kaj.
Prosim za čim bolj postopoma in natančno opisan potek.
Se enkrat imam siolov 3com router (navaden). In problem je v počasnem pošiljanju.

|CyGNUS-x ::

Preberi si to temo. Drugače pa vem, da ima večkdo težave s počasnim pošivljanjem datoteko po MSN prau zaradi tega, ker si neznajo naštimat porte na routerju :)
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

A-L-E-N ::

>6891-6890?

si preprican da si taprav port napisu k tuki sta sam 2 porta odprta ce dobro pogledas...v routerju probi najt nastavitve za Forward portov in forwardi pac MSN porte na tvoj IP ki ti ga doloc router...mislim pa da ne bo nic hitreje delalo ker sm jst probu z routerjem in brez (brez vklopljenga firewalla) in je prenos enako hitr, predvidevam pa da zato, ker gre to vse cez njihov streznik, ki je ze tko preobremenjen.
raje si omisli kak ftp na osebnm compu pa bo slo hitrej :P

dablyx ::

Neki mi je zdej ratal porte nastavt. Samo vseen men ne posilja tok hitr k recmo enmu k ma ADSL direkt prklucen.

nurmaln ::

@A-L-E-N

Pomoje da mal narobe predvidevaš ker je v lokalni mreži prenos prek msn z lahkoto nekaj MB/s, tko da ne vidim kakšne posebne potrebe da bi šlo karkoli čez M$jev server.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurmaln ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1782552834 (1103) Kroos
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372331510 (31966) ignats
»

NEVERJETEN (najbrž) problem z routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
151662 (1219) gianis

Kompletna pomoč za Emule uporabnike (porti, Emule, zaščita)

Oddelek: Omrežja in internet
1012809 (10965) jurre
»

V MSN Messengeru ne gre govorno komunicirat

Oddelek: Omrežja in internet
101093 (978) sc5899

Več podobnih tem