» »

Ustreljan mucek

Ustreljan mucek

1 2
3
»

Poopsie ::

:\ Super si napisal.

BluPhenix ::

Se popolnoma strinjam z VolkD-em!

P.S.: VolkD, v prvem postu piše, da je bil mucek uspavan, tako da RIP.

Jaka83 ::

Sej verjetno je mislil pozdrav v "Cat heaven".

enkratzoja ::

VolkD krasen komentar,eden redkih pametnih.
Sam sem se kar nekaj cajta trudu,da sem se prepraskal cez celo temo.Parkrat so bli komentarji cist mim.
Sj je res da ne berem pa ne sodelujem velik na forumih ampak to kar ja je pa tale tema ena tistih k je cist sfalila svoj namen.
Clovk je potozu da se je nekdo izzivljal nad njegovimi mucki in prosu za nasvet kaj nj nardi.Mislm da ni hotu da bi posledicno
sprozu linc lovcev,mesarjev in,kot ste se nekje tud nekaj usekali, "mesojedcev".
Sploh pa je to najbrz naredu en smrkavc k ni mu kaj pocet pa so mu zacele bedarije po glavi sarit.Sam sem mnenja da bi moral
take dat kopat kanale al pa smeti pobirat k pol nebi mel cajta pi... pocet.
Sicer me boste najbrz kaj hitr lincal ampak jaz sem tud ze ustrelil macka sam je pr tem vazen razlog- muc se je mucu ujet ga pa ni blo mogoce da bi ga kako drugace bolj humano usmrtil.Sicer to nima nc s to temo in nocem nobenga zagovarjat.Je pa to mozen zagovor tistih nekaj procentov "dobrih" lovcev- divje zivali ki so bolne (fajn bolne npr. steklina) je treba nekako odstranit (se grdo slis pa vendar) ujet in humano "odstranit jih ni glih enostavno je bistveno lazje in z manj tveganja ce to stori lovec ki je dober strelec.Sicer pa se strinjam da vecine lovcev sploh nebi blo treba.
Sicer pa dejanje tega MULCA nima opravicila.Prijavt je treba,ceprav ne bo najbrz nc storjenga v smeri razresitve problema.

Mal sem se razpisal-zato pa je forum.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

medvedi in srnjad (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
66568065 (41868) HappyPills
»

Velik si kolikor imaš veliko srce! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26452110 (46481) zlobcek

POMOČ NUJNO! [Zavetišče Horjul] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15541983 (39600) Gandalfar
»

Prijava škode- 12 piščancev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
969686 (7217) jan01
»

Hišni ljubljenčki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556503 (5836) BigWhale

Več podobnih tem