» »

Štekanje OF-a

Štekanje OF-a

Dalmatinc ::

Tale igrca Opeation Flash point mi šteka k babica z berglami k lovi avtobus:
mam: c2 950 + mx 200/200, ram 128......
Karo koli ločljivost dam......štekne detajle mam na minimum

Mlchk ::

Stari, Flashpoint je podn!
Men riba na:

P 3 700@945
GeForce 2 GTS 230/370
128 mb ram

Max Payne je zakon, ne pa ta zmazek.

Dalmatinc ::

Zanjimivo je da enako riba, na 640x480, 800x600, 1024x768...........sploh ni razlike, v kateri resuluciji igram, vedno štekne.

Ej, tole se full strinjam, MAX PAYNE je zakon, medtem, ko je OF podn od podna. Edino nečesa pa ne razumem, kako so mu v Jokerju lahko dali oceno 93 ( al 94 nevem točno) :D

Dr.Miha ::

Riba vam ker se ne znate potopit v nastavitve (pejte na ADVANCED pod Options in se tm mal igrajte).

in ne govort da igra sucks.Očitno je še ni noben tlele špilov preko neta z pravimi ljudmi.

Sam bom trdil nasprtno:Max Payne niti slučajno ni tako dobra igra kot OP.Sicer pa ju ni mogoče primerjati čeprav imata isto osnovo (FPS), a je OP simulacija vojaka, Max pa navadna šutavščina.
Za domovino z Nintendom naprej!

Dalmatinc ::

Doktor Miha, ej si pa prvi model k je izjavu da je Max Payne slabša igra od OF-ja. :DLOL:D

Mislim ej, too much........


HellGiven2k ::

Mater, Dalmatinka-o si omejen; vsak ima svoje mnenje , glede štekanja: C333@516
192MB, GF 2 MX, defualt nastavitve (800×600) dela normalo, včasih mal zaštekne za 0.5 s, drugač pa dela normalno!

Dalmatinc ::

Jst omejen :D, ta mi je pa najboljša kar sem jih kdaj slišal. :D:D

Če bi si dobr pogledal, sem se z unim Docom kregal o kvalitei igre in ne o štekanju...>:D; zdej me pa zanima kdo je omejen>:D ?

Sicer nevem zakaj me probaš tukajle žalit; ampak OK....>:D>:D

Veš, dragec, vsak je omejen en tako drugi drugače. Pamet mamo omejeno vsi, samo nekateri imamo manj omejeno, drugi bolj, med slednje zgleda da spadaš tudi ti.>:D>:D:D:D


OF mi postaja vedno bolj ušeč, samo moti me zelo hitrost nadrejenega; npr: nč se ne dogaja un officir pa tam gleda z dalnogledom kot da bi se kolona Rusov nasprot pelala....:O

HellGiven2k ::

lol, če nisi opazu je pred štekanjem VEJICA ,,,,,, ; no ok da bi ti dojel bi vrjetn moral napisat (natipkat) PIKO....
Pa zdej DOJEM!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20534507 (3432) oo7
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23019308 (3112) ahac
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139905 (3003) Jerry000
»

Crash igre Halo in Max Payne...

Oddelek: Pomoč in nasveti
7876 (822) JC_DENTON
»

Doom III

Oddelek: Igre
182109 (1867) ahac

Več podobnih tem